האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד?

iDanVas

Recommended Posts

לא. כי חוץ מזה שהפלאפון הוא device קטן ומעצבן אם רינגטונים הוא גם מכשיר תקשורת שיכול להציל חיים בכל מקום שהוא

אסור להחרים דבר כזה. שתוציא את התלמיד מהכיתה - כן. להחרים פלאפון - לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא. כי חוץ מזה שהפלאפון הוא device קטן ומעצבן אם רינגטונים הוא גם מכשיר תקשורת שיכול להציל חיים בכל מקום שהוא

אתה בטוח בזה? יש חוק כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחלס זה יכול להיות מצב ממש משעשע לבקש מחבר שהמורה לא מכירה להתקשר לנייד ולהתחיל לקלל ולאיים עליה כאילו אתה זה שענית עכשיו לשיחה

לחייג בלי סוף (סביר להניח שהיא תכבה את הנייד בשלב כלשהו) וכדומה ...

אני התקשרתי אבל לא מזיז לה , גם אמא התקשרה וכליום היא מנתקת בפנים אחרי שאומרת שהוא יוחזר למחורת להורים

שמע, להחרים מכשיר סוללארי זה דבר אחד (לגיטימי או לא - לא נכנס לזה)

אתה אומר שאתה התקשרת למכשיר הסוללארי של אחותך שנמצא אצל המורה והיא ענתה לשיחה?? זו כבר חדירה לפרטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוציא מהכיתה זה לא תמיד מרתיע, החרמת הפלאפון כן. אם התלמיד הוא תלמיד מופרע, וזה מה שפוגע לו בנקודה הרגישה, אז זה שווה את זה. זה לא שלפני סוף שנות ה-90 אלפי אנשים מתו כל שנה כי לא היה להם פלאפון. בחייאת. חזרה לכמה ימים לתקופות חשוכות כמו 1996 לא תסכן את חייו של התלמיד (ואני יודע שב-96 היו פלאפונים, הכוונה היא שכמעט לאף אחד לא היה פלאפון בשנים האלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, להחרים מכשיר סוללארי זה דבר אחד (לגיטימי או לא - לא נכנס לזה)

אתה אומר שאתה התקשרת למכשיר הסוללארי של אחותך שנמצא אצל המורה והיא ענתה לשיחה?? זו כבר חדירה לפרטיות.

לא , היא חיבה אותו ולא הסכימה להחזיר אותו אלה רק למחורת בנוכחות ההורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתחרים לשיעור אבל מה זה עד יום הורים עד יום הורים היא יכולה למצוץ ז*ן. (מצטער על השפה הבוטה פשוט לפעמים המורים מנצלים את מעמדם ואישית אותי זה מעצבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "עד יום הורים", אלא "בנוכחות ההורים ביום למחרת".

אם הבעיה המשמעתית הייתה בקשר לפלאפון (שיחה באמצע שיעור, SMS באמצע שיעור, משחק בפלאפון באמצע שיעור)- אני רואה לגיטימציה לקחת את המכשיר עד סוף השיעור/עד סוף היום

אבל לא קיימת לגיטימציה למצב שמכשיר פרטי נכנס לבית של מישהו אחר (במקרה הזה, המורה) ללא הסכמה. זה בדיוק כמו גניבה.

לי לקחו פלאפון פעם אחת בלבד בגלל שדיברתי עם מי שישב לידי (לא בפלאפון ובלי שום קשר לפלאפון)

הלכתי לשולחן של המורה ולקחתי את הפלאפון שלה.

שהיא שאלה אותי מי לעזאזל נתן לי רשות לעשות דבר כזה עניתי לה ב "את הפלאפון שלך ראיתי מצלצל כמה פעמים במהלך שיעור, ושלי לא. כרגע יש לי יותר לגיטימציה להחרים את שלך מלך את שלי"

הפלאפון הוחזר מיידית בליווי צחקוקים של הכתה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להיכנס לעניינים של מורה תלמיד, לפי החוק(אם אני לא טועה) אם מסרבים להחזיר למישהו רכוש השייך לו, זכותו להפעיל כח סביר על מנת לקבלו חזרה.

אתה בעצם אומר שמותר להרביץ למורה? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך להכניס את זה לחוק. אסור להשתמש בפלאפונים באמצע השיעור. חובה לשים אותם על שקט אם יש שיחה חשובה, ובמידה וכן, אז לצאת מהכיתה.

הדבר הכי מצחיק ועצוב זה שפעם הסתדרו יופי בלי זה. היום נער בן 15 לא יכול לייצב את התחת שלו על הכיסא במשך 45 דקות רצוף בלי לזוז. זה פשוט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא "עד יום הורים", אלא "בנוכחות ההורים ביום למחרת".

אם הבעיה המשמעתית הייתה בקשר לפלאפון (שיחה באמצע שיעור, SMS באמצע שיעור, משחק בפלאפון באמצע שיעור)- אני רואה לגיטימציה לקחת את המכשיר עד סוף השיעור/עד סוף היום.

ואתה רוצה להגיד לי שאשכרה באורט טבעון מישהו עשה את זה (חוץ מהמקרה שלך)? אם אצלנו יש אנשים שם אתה לוקח להם את הפלאפון הם יתנפלו על המורה אז אני מתאר לעצמי שבאורט יש הרבה יותר כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתחרים לשיעור אבל מה זה עד יום הורים עד יום הורים היא יכולה למצוץ ז*ן. (מצטער על השפה הבוטה פשוט לפעמים המורים מנצלים את מעמדם ואישית אותי זה מעצבן)

איזה מעמד בדיוק תגיד לי?!?

כזה פיגור...

הפוסטמות האלה(וגם קצת פוסטמים חח..) שבתו חודשיים , ישבו בבית ולא הביאו לילדים שלהם אוכל ובסוף קיבלו תוספת משכורת של 400 ש"ח והם צריכות לעשות "אקסטרא" שעות...

לא שאני לא מצדיק את השביתה...

בט פור גאד סייק! תלחמו! תעשו משהו! פשוט טימטום... חח 400 ש"ח... זה גורם לי להעלות גיחוך... זה מה שאבא שלי מרוויח בשעתיים וחצי למען השם!

ומורה זה אחד התפקידים החשובים של המדינה!

זאנחנו דור העתיד!

ואם מורה לוקחת לי את הפלאפון(אצלי חלק המורות אמנם מפגרות, אבל לא כמו אצל פיקה לפחות...) אני פשוט לוקח לה מהשולחן שיש קצת המולה...

ואם הוא לא על השולחן, אני אתחנף קצת(לא מפריע לי להגיד פעם אחר פעם"מצטער, אני לא אעשה את זה שוב" חח...) והוא כבר יהייה בכיס שלי...

אבל אם זאת הרכזת שכבה או אחראית בית(שגםן מלמדת אותנו) זה ממש מפחיד... אני אהיה מוכן לחכות עד שוף היום אבל אם יותר מזה, זו באמת חוצפה ואדבר איתן!

אחי אתה רוצה להגיד לי שהפוסטמה ענתה לך לשיחות?

אתה יכול להגיש נגדה תביעה עם כ"כ הרבה סעיפים איאיאייי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר שמותר להרביץ למורה? :D

:o:s07::lol: :2gunsfiring: :alcoholic:

אם אני הייתי הורה הייתי משאיר את הטלפון אצל המורה לעוד כמה שבועות.

הילד מדבר בטלפון? אין בעיה, הוא יוחרם.

אבל לדוגמא אם הילד[6-10] לומד רחוק וההורים שלו לוקחים אותו מהבית הספר איך הם יכולים לדעת שהוא יצא או משהו כזה ועוד

אחי אתה רוצה להגיד לי שהפוסטמה ענתה לך לשיחות?

אתה יכול להגיש נגדה תביעה עם כ"כ הרבה סעיפים איאיאייי..

אבל רק רגע אתה בעד או נגד קודם דיברתה על הסחר הנמוך שלהם ועכשיו אומר לתבוע אותה?טוב לי לא אכפת והייי מרביץ למורה או שלא נותן להתפלפון וזהו :nixweiss:אבל גם אני לא משחק בשיעוים או מקשיב למוזיקה בשיעורים :smile1:אבל מסתקל רק מה השעה זה גם חשוב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...