מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה?

fish123

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי צריך לשנות את הכותרת "מהו המשחק המפחיד ביותר ששיחקתם עד כה ? ואיזה קטע הכי הפחיד אתכם "

או משהו בסגנון כדי שחברי הפורום יגידו גם למה הוא הפחיד אותם

RESIDENT EVIL בהצ=תחלה די מציק בגלל שאין עכבר אבל למי שזה מאוד מציק יכול להוריד פאץ או משהו שמאפשר שימוש בעכבר

אתה באמת רוצה להגיד לי שהמשחק הזה הפחיד אותך ? הקטע הכי מפחיד בו הוא בבית חולים הזה' date=' וגם זה קטע מאוד קצר...

כעיקרון הרפלקס שאני פיתחתי תוך כדי משחקים מפחידים, זה שאם משהו קופץ עלי, אני אוטומטית מרוקן עליו מחסנית. בדרך כלל הוא לא נשאר חי אחרי זה, ואז אני יכול להסתכל על הגופה, ופעם באה שקופץ עלי אותו ייצור להגיב בהתאם.

חחחחחח גם אני!! אם קופץ עלי משהו הוא ישר אוכל מחסנית בפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, זה נוסטלגיה המשחק הזה (Alone in the dark), באמת שמזכירים אותו,

איך אני זוכר שהוא הפחיד אותי שהייתי קטן!!!.... חחחח, לזוז הפחיד אותי,

פשוט היה משחק מצויין, מעניין אם איי פעם ימשיכו אותו חח

בטח שימשיכו אותו... המשחק הבא בסדרה frdg בפיתוח והוא יוצא ממש בקרוב... המנוע הגרפי שלו מדהים! (איך לא שמעת על המשחק שהוא עומד לצאת?!)

הנה כמה טריילרים, תהנו.

http://www.gametrailers.com/game/2582.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שימשיכו אותו... המשחק הבא בסדרה frdg בפיתוח והוא יוצא ממש בקרוב... המנוע הגרפי שלו מדהים! (איך לא שמעת על המשחק שהוא עומד לצאת?!)

הנה כמה טריילרים, תהנו.

http://www.gametrailers.com/game/2582.html

מחכה לו בנרות! מה זה חסר לי איזה משחק אימה טוב עכשיו לשעות המאוחרות של הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה נראה משחק מעולה.

בלינק שנתתי יש כמה סרטוני גיימפליי ששמם Real World או משהו כזה, יש שם כמה Episodes, זה מדגים

את מה שאפשר לעשות במשחק... יש מלא אופציות.

אני ממש מחכה למשחק הזה... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי penumbra אם הייתי קורא את החוות הדעת שלכם לפני שהייתי מסיים הייתי מתאכזב

תכלס מקפיץ אבל לא ציפיתי שזה יחשב בעיני רבים כאן למפחיד ביותר (אני מתכוון לblack plague)

אבל הקטע שבאמת מבהיל שמה זה שיש בחדר מלא כלבים מתים ואני ובטח גם אתם מצפים שהם יקומו ויאכלו אתכם

ושיוצאים מהחדר אתה רואה כלב רץ אליך (לא הוא לא שמח לראות אותך) ונעלם!

יש קטע בhalf life 2 שדי מפחיד שיש את הזומבים הממש מהירים שרצים אליך בספרינט עם צרחות (אם אני לא טועה זה כאשר יש את הכומר הרוסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי penumbra אם הייתי קורא את החוות הדעת שלכם לפני שהייתי מסיים הייתי מתאכזב

תכלס מקפיץ אבל לא ציפיתי שזה יחשב בעיני רבים כאן למפחיד ביותר (אני מתכוון לblack plague)

אבל הקטע שבאמת מבהיל שמה זה שיש בחדר מלא כלבים מתים ואני ובטח גם אתם מצפים שהם יקומו ויאכלו אתכם

ושיוצאים מהחדר אתה רואה כלב רץ אליך (לא הוא לא שמח לראות אותך) ונעלם!

יש קטע בhalf life 2 שדי מפחיד שיש את הזומבים הממש מהירים שרצים אליך בספרינט עם צרחות (אם אני לא טועה זה כאשר יש את הכומר הרוסי)

גם אני התחלתי את penumbra: black plague אתמול וסיימתי אותו היום, אהבתי את המשחק מאוד. וכן, יש קטעים מלחיצים אבל לא עד כדי התקף לב.

לגבי סדרת המשחקים של פנומברה, Overture בא אחרי black plague בסדרה? וגם שמעתי שיש Episodes, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* המשחק שהכי הפחיד והקפיץ אותי זה ALONE IN THE DARK, כל שלושת המשחקים(טריולוגיה) פשוט יצירה למופת של הנאה ופחד.

הייתי מרותק למחשב במשך שעות ואחוז פחד.

זה בשבילך:

http://www.gametrailers.com/player/32415.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בנאדם שמבין עניין!!!

עכשיו הזכרת לי משחק שבאמת הצליח להפחיד אותי.

אני זוכר שהייתי קטן, בכיתה ג' ככה, הייתי משחק בזה, 2 היה יותר מפחיד מהראשון, בתוך הבית הזה, ליד הים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד היום מפחד לשחק דום 2 בלי צ'טים :)

אפילו בנוקיה 3250 שלי אני משחק עם צ'יטים חחח

או אפילו HEXEN ..

ואת המוסיקה המצמררת של DUNE 2 גם לא מסוגל לשמוע :-X

אה כן גם ב-PAINKILLER יש קטעים טובים .. בבית יתומים ההוא , עם הזומבים שתלויים על התיקרות והמחושמלים שרודפים אחריך עם קולות נוראיים :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of Cthulhu

מחזק! משחק פשוט מקפיץ דום זה סתם מפלצות מסריחות פה מדובר במשחק המתבסס על קלאסיקה. לדעתי אחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים שהתבססו על ספר וגם העלילה משובחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...