צריך עזרה בתכנון חדר חדש (תמונות בפנים) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בתכנון חדר חדש (תמונות בפנים)

1nstall

Recommended Posts

אהלן..

טוב, אז שבוע הבא אמורים להתחיל לבנות לי את החדר החדש, אז התחלתי לתכנן אותו בנתיים..

מידות החדר הם 5.50X2.40, אבל ישנם מספר מגבלות שלא ניתן לשנות, מיקום הויטרינה\חלון\דלת\מיקום הארון\מדפים הקיר (פרטים בתמונות)

אני כבר די סגור על התכנון של החדר, אבל יש מספר בעיות שלא כל כך מצאתי פתרון. כמו מיקום המקררון (ליד הדלת)

שמתי את כל הציוד המתוכנן כבר בתמונות, חוץ משידה שאמורה להיות ליד המיטה, וספה\פופים שאמורים לבוא אחרי המיטה (בין המיטה לטלוויזיה)

אופפסס.. עכשיו שמתי לב ששחכתי לשים את המזגן, בכל מיקרה הוא אמור לבוא מעל המראה שליד הארון.

אז הינה לינק לתמונות:

http://s221.photobucket.com/albums/dd309/eitvrdt/NewRoom/

אז בבקשה, תזרימו הצעות לשיפור, או בכלל, לשנות את כל הסידור.

תודה מראש

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי הצעה בשבילך .... זה מה שאתה עושה בזמן שאני חורש למתמטיקה???!?!?!?!?!

אווףף ייטב מחר מבחן

פששש עיצוב א ד י ר אז יעני אתה עובר חדר לגמרי ובונים על המרפסת???

אני לא יודע אם זה רעיון טוב כ"כ להשאיר את הLCD מעלה המסך מחשב כי זה ממש רחוק! יש מתלים כאלה שיורדים מהתקרה לטלוייזיות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף זה פתאום להיות נכה ;D, תחזור ללמוד...

בכל מקרה, מספיק עם הOT..

הצעות?

פששש עיצוב א ד י ר אז יעני אתה עובר חדר לגמרי ובונים על המרפסת???

אני לא יודע אם זה רעיון טוב כ"כ להשאיר את הLCD מעלה המסך מחשב כי זה ממש רחוק! יש מתלים כאלה שיורדים מהתקרה לטלוייזיות....

כן, סוגרים חצי מהמרפסת בשביל החדר.

אני יודע שזה רחוק.. 27" למרחק כזה זה ממש קטן.. אבל הכיס לא מספיק עמוק בשביל להחליף עכשיו ..

אם אני אתלה את הטלוויזיה באמצע, א) זה לא יהיה נוח למעבר למיטה, או יציאה מהויטרינה.

ב) זה אומר שאני לא אוכל לראות בזמן שאני במחשב

ג) זה יהיה קרוב מידי לאזור של הספה\פופים..

ד"א, איזה גודל צריך בשביל מרחק כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידות החדר לא קצת גדולות? לא משנה, אני הייתי חושב לתלות מהתקרה ולא בקיר כי זה יכול להפריע לשכנים (לא יודע אם מדובר בבית פרטי או דירות). אני הייתי רוצה מראה ענקית בהתאמה אישית. לא לשכוח מנורה אולטרא. על קיר אחד תכתוב משפט או שניים שאתה אוהב ובלי מסביב כך שכל אחד שייכנס יהיה חייב להרהר בהם. לא ממש הסתכלתי בתמונות (חבל שלא איחדת אותם לתמונה אחת) אבל כדאי ששולחן הכתיבה יהיה בפינה. ובכלל כדאי שבמקום ריהוט תעשה עבודות אומנות. זה הכי יפה.

אהה ותשים מנורות בפינות החדר ובמרכז. זה הכי חשוב גם מבחינה בריאותית וגם כי יש צל שמפריע ומעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לגבי הטלוויזיה אתה חייב להתפשר איכשהו בחדר כזה...

כעיקרון מהמיטה אתה צריך בערך 37-42" ...

אבל עם כזה גודך לא תוכל לצפות מקרוב(שאתה על המחשב...)

אם אתה רוצה רק מקרוב אז קח 26"

ואם אתה רוצה בערך מאמצע החדר קח 32"

אני אומר תוריד את הגודל מ 5.5 מטר לבערך 3.5-4 מטר(3.5 יהייה מושלם, כי אז אתה לוקח 32" ואתה יכול לצפות גם מקרוב וגם מרחוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לשנות את גודל החדר. פשוט הגג כבר קיים, והוא תוכנן כך שיהיה ניתן להציב קירות גבס באופן מושלם.

בכל מקרה, אני אשאר עם ה27 שלי לעוד הרבה זמן, רשימת הקניות שלי ארוכה מידי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לשנות את גודל החדר. פשוט הגג כבר קיים, והוא תוכנן כך שיהיה ניתן להציב קירות גבס באופן מושלם.

בכל מקרה, אני אשאר עם ה27 שלי לעוד הרבה זמן, רשימת הקניות שלי ארוכה מידי..

איזה 27?

CRT או LCD?

איזה דגם?

ואם אתה הולך להשאר אית להרבה זמן אז אני מציע לתלות אותה מהתקרה שתהייה קצת לפני המיטה(איזה מטר)

ולמה אתה צריך לראות שאתה על המחשב?

וסתם,בלי קשר מה רשימת הקניות שלך ? או לפחות הדברים המעניינים?

אני תמיד סקרן לגבי קניות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toshiba 27wl55 שנקנתה לפני שנתיים בלא פחות מ7k ( :'()

רשימת קניות? יש לי לממן חלק מהריהוט החדש, על חלק מהחדר עצמו אני משלם, אני רוצה מערכת ק"ב, x360, ולהחליף חלק מהציוד היקפי..

בקיצור תבוא בסוף (או שאולי נחכה לפסח שנה הבאה, בדר"כ יש טובים בתקופה הזאת) ואני מאמין שעוד הוצאות יצצו עם הזמן.

אני אשאיר את הטלוויזיה במקום המתוכנן שלה, זה יהיה מאוד בעייתי לתלות דבר כזה באמצע החדר.

מה גם אני לא יודע אם אפשרי לתלות דבר כזה על תקרת עץ

תרים את המארז מהרצפה.

אתה מתכוון להשים אותו על השולחן? אם כן, יש לזה סיבה כלשהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי רק מה שווה מערכת ק"ב בלי טלווזיה נורמאלית?!?

ולשים את המארז על השולחן כי ככה נכנס פחות אבק, מה שאומר יותר קר ופחות מסריח חח..

והכי חשוב- יותר מקום לרגליים :lol:

אני אומר כדאי לך לוותר על ה X360 ולקנות שלט של X360 למחשב(מה שאני עשיתי)

ותיהנה הרבה יותר!

גם ככה רוב המשחקים הסוסים של הבוקס יוצאים קצת אחרי למחב...

וחוץ מזה לא תיהנה מה על כזו ממרחק כזה...

אה כן ומה שגם אני עשיתי זה לחבר את המחשב לטלוויזיה ולשחק עליו!

על הטלוויזיה אני בעיקר משחק GH3(חח בלי גיטרה... כנראה פרוייקט המודינג הראשון שלי..)

וכל השאר במסך מחשב המעפן שלי...

אולי אם תקנה תוכל להעביר את הישנה ולהשתמש בה כמסך מחשב....

ואל תשכח, תמיד תחייך, יש לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים כל מה שרשמת כבר עשיתי.

המחשב מחובר לטלוויזיה ויש לי שלט של האקס. אבל אין כמו לשחק כמה חברים ביחד כמו שצריך.

אני מאמין שאני אסתדר עם הטלוויזיה, בנתיים נסתפק בה. מה גם שטלויזיה חדשה תעלה בערך כמו רוב הרשימה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי כבר את השלב של תליית חומרה, הקירות יהיו די ריקים. אולי אעצב איזה תמונה מיוחדת אבל יותר מזה אני לא רוצה לשים.

יש אולי רעיונות לסידור שונה של הריהוט? במיוחד איפה אתקע את המקררון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...