תגידו לי להתחדש על המקלדת Logitech G15 החדשה שלי! (-: - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי להתחדש על המקלדת Logitech G15 החדשה שלי! (-:

3d7

Recommended Posts

אני לא יודע. לקחו את המקלדת למעבדה, ואני חיכיתי בחוץ משהו כמו חצי שעה -3/4 שעה.

בכל אופן, זה יצא מאוד יפה ותואם את הצבע של האותיות באנגלית.

באור יום האותיות בעברית יותר בולטות, ובחושך האותיות באנגלית יותר בולטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש דבר שני תודה על כך שאתה משתף אותנו זה באמת נראה טוב , אני גם רציתי לעשות את החריטה על ה g15 שלי אבל הבעיה שלי הייתה שהם מסיימים לעבוד בזמן שאני מסיים לעבוד והם לא עובדים בימי שישי, אבל לא נורא לבסוף ראיתי שאני יכול להסתדר בהקלדה עיוורת בעצמי .

בקשר לתאורה במקלדת - גם בהקלדה עיוורת אתה צריך למצוא את שתיים שלושה מקשים בשביל התמצאות לכן מעבר לכך שזה מאוד נחמד שהוא מואר זה גם מאוד עוזר לדעת איפה המקשים נמצאים כדי להתחיל בהקלדה למשל אני יודע ש האות P והאות Z מייצגים את פ ו ז לכן בחושך לרוב הייתי מתבלבל ולוחץ על enter או על Shift במקלדת הזאת זה לא קורה , וחוץ מזה הלד שנמצא בתוך המקלדת מספיק כדי להאיר קצת את שולחן העבודה דבר שמאוד עוזר בלילה .

לגבי לכל החבר'ה פה שאומרים "זה מזיק לעיניים כשחשוך " אני שמח שאת הדוקטורט סיימתם , מעבר לכך שלא מצאתי הוכחה אם יש לכם אשמח לראות , בכל מקרה אני מאמין שלרוב הגדול פה יש Lcd וממה שאני יודע ש lcd פולט פחות קרינה מצגי הקארט הישנים מעבר לכך אני לא מאמין שיש נזק לעיניים בצפיה בחושך חוץ מזה שזה יותר נוח ( בעיקר בצפייה בסרטים ) אני מאמין שאתם צופים בפלזמה הענקית שלכם ( יש לכם כסף את הדוקטורט כבר סיימתם ) אתם לא צופים כשיש אור .

אני מקווה שלא "חפרתי " יותר מידי :hat: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לקטע של מסכי LCD והזקה לעיניים, ששם באמת לא הוכח הקשר, צפיה במסך בעל תאורה חזקה בחושך חד משמעית מזיק לעיניים, וזה משהו שכן הוכח.

בלא מעט מדינות בתחילת כל תכנית מופיעה הודעה קטנה "לצפות ממרחק בטוח בחדר מואר היטב", ותאמין לי שלא ממליצים על זה סתם.

שאתה צופה במסך שמואר בצורה חזקה בחושך אתה מאמץ את העיניים ומעייף אותן מהר.

בפעילות ממושכת, אתה מזיק להן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהקלדה עיוורת האותיות F ו-J מסומנות עם בליטה קטנה, כדי שיהיה אפשר לזהות אותן בקלות.

אני יודע שצפייה במסך בחושך עשוייה להזיק לעיניים, אבל אני יושב במרחק של מטר וקצת מהמסך, ככה שזה לא כ"כ נורא. חוץ מזה, עבודה מול מסך מחשב במשך זמן רב ברציפות מזיקה לעיניים גם אם בחדר יש תאורה מלאה, מכיוון שהעין מתרגלת להתמקד על מרחק קצר. בגלל זה מומלץ בעבודה ממושכת ורציפה מול מחשב להסתכל מדי כמה דקות על איזושהי נקודה מרוחקת, כדי שהעין לא תתרגל להתמקד על מרחק קצר - דבר שעשוי לגרום לקוצר ראייה. כנ"ל גם לגבי קריאה של ספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...