תגידו לי להתחדש על המקלדת Logitech G15 החדשה שלי! (-: - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי להתחדש על המקלדת Logitech G15 החדשה שלי! (-:

3d7

Recommended Posts

הזמנתי את המקלדת באינטרנט. המקלדת הגיעה אחרי יומיים, ולמחרת נסעתי ל-PCgraph באיזור התעשייה חולון וחרטתי עליה אותיות בעברית (150 ש"ח).

כפי שאתם יכולים לראות בתמונה, יש על המקשים מספיק מקום לחריטת עברית, וזה נראה מצויין. האותיות בעברית לא מוארות כמו האותיות באנגלית, אלא חרוטות בצבע כתום שמתאים בצורה מושלמת לצבע הכתום של ה-backlight של האותיות באנגלית. לגבי מגע, לא מרגישים את החריטה באצבע, אלא רק עם הציפורן.

לסיכום, לכל מי שתהה אם אפשר לחרוט על המקלדת הזאת עברית, התשובה היא כן, וזה גם נראה מצויין.

:jump1:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, עשית בחירה טובה

אגב, אחד השיקולים שלי בקניית מקלדת היא מקלדת באנגלית בלבד (אני שונא עברית)

אבל, לא מעט יודו לך עך כך שניתן לחרוט על המקלדת בעברית

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :)

התאורה של המקלדת זה לא סתם גימיק. אני בד"כ מקליד בלילה בחושך (לאו דווקא בשביל איכות הסביבה), זה פשוט נוח. יש מספיק אור מהמסך, והתאורה מהמקשים גם עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר כיף לראות (במחשב) ולשחק בחושך. כשאני מתכתב במסנג'ר וכאלה, אז אני משאיר את האור חשוך, כי גם ככה אני מקליד בצורה עיוורת. אבל, זה עדיין נחמד שהמקשים מוארים ויש לך שעון מואר על המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר כיף לראות (במחשב) ולשחק בחושך. כשאני מתכתב במסנג'ר וכאלה, אז אני משאיר את האור חשוך, כי גם ככה אני מקליד בצורה עיוורת. אבל, זה עדיין נחמד שהמקשים מוארים ויש לך שעון מואר על המקלדת.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לה תאורה אחורית למקשים.

שישה מקשים ניתנים לתכנות למשחקים.

אפשרות לתכנות שלושה סטים של מקשים למשחקים שונים, ומעבר בין סט לסט בלחיצת כפתור.

מסך LCD עם תאורה אחורית שמציג שעון ותאריך, ויכול להציג גם נתונים של משחקים שונים בזמן המשחק ותמיכה בכל מיני תוכנות ייעודיות.

לגבי המחיר שלה, היא עלתה לי 470 ש"ח + 150 ש"ח לחריטה של עברית (סה"כ 620 ש"ח). זה, אמנם, מחיר מאוד גבוה בשביל מקלדת, ואני לא חושב שהיא מצדיקה מחיר כזה גבוה. אבל, אני יכול להרשות לעצמי מחיר כזה, ובסה"כ זאת מקלדת ממש חמודה.

איזה DPI? זאת מקלדת, לא עכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהוא התכוון לזה בתור בדיחה....

בתכל'ס, התכונות שעושות אותה מקלדת "לגיימרים" היא שאפשר לארגן איתה את הכבלים שעל השולחן (יש לה תעלות כאלו בתחתית)

והעובדה שהמסך יכול להציג נתונים כמו באיזה שרת אתה משתמש, מה הפינג, ועוד אפשרויות שונות, תלוי במשחק.

כל שאר הדברים לא בדיוק רלוונטיים, הוטקיז יש בכל מקלדת טובה היום, וחוץ מזה והתאורה אין בה שום דבר כ"כ מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התעלות, אני לא מצאתי אותן שימושיות במיוחד. אבל, יש לי שולחן מאוד גדול.

יש במקלדת Hot Keys למולטימדיה מסביב למסך LCD, אבל יש לה גם Hot Keys שאתה יכול לתכנת עבור משחקים (לא רק). בנוסף לכך, אתה יכול לתכנת מספר קונפיגורציות של Hot Keys ולעבור ביניהן בלחיצת כפתור.

יש על המקלדת גם כפתור שמשתיק את הקול ששימושי אם אתה רואה סרט או משחק ויש טלפון.

כמו-כן, יש על המקלדת גם מתג מאוד שימושי במשחקים. כאשר אתה משחק, אתה יכול להסיט את המתג הזה, ואז הוא נועל את הכפתורים של (זה מאוד מעצבן שבאמצע משחק אתה לוחץ בטעות על הכפתור של ועף מהמשחק לדסקטופ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

כמה DPI יש לה :)

יש לה תאורה אחורית למקשים.

שישה מקשים ניתנים לתכנות למשחקים.

אפשרות לתכנות שלושה סטים של מקשים למשחקים שונים, ומעבר בין סט לסט בלחיצת כפתור.

מסך LCD עם תאורה אחורית שמציג שעון ותאריך, ויכול להציג גם נתונים של משחקים שונים בזמן המשחק ותמיכה בכל מיני תוכנות ייעודיות.

לגבי המחיר שלה, היא עלתה לי 470 ש"ח + 150 ש"ח לחריטה של עברית (סה"כ 620 ש"ח). זה, אמנם, מחיר מאוד גבוה בשביל מקלדת, ואני לא חושב שהיא מצדיקה מחיר כזה גבוה. אבל, אני יכול להרשות לעצמי מחיר כזה, ובסה"כ זאת מקלדת ממש חמודה.

איזה DPI? זאת מקלדת, לא עכבר.

הוא התכוון לDPI של המסך LCD מה אכלתם חרטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... אני לא יודע. זה מסך הרבה יותר קטן מהמסך של ה-G15 הישן (גירסת 2007), אבל יש לו רזולוציה יותר גבוהה.

אפשר לראות בבירור את הנקודות במסך, אבל הן די קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...