לא מזהה SLI - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מזהה SLI

gilgol

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק בדרייבר של הכרטיס.

קליק ימני על שולחן עבודה>מאפיינים>תצוגה>מתקדם>לשונית של הכרטיס>לוח הבקרה של nvidia>אמור להיות שם איפה שהוא...

אם לא עובד, יש מצב שהגשר של ה- דפוק או לא מחובר לאחד הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי בשבילך קצת

לא מספיק שהספק שלך תומך ב SLI

אתה צריך ספק של מינימום 750W

אני יודע שזה הרבה גם אני הייתי די מופתע אבל זה דרישות מינימום משני כרטיסי מסך כאלה

אני מאמין שאם היית מחפש גם מספיק זמן בגוגל היית מוצא את זה

באתר הזה תוכל להתאים את הספק לכרטיסי מסך:

http://www.slizone.com/object/slizone_build_psu.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לבלבל את המוח על ספקים.

אם התקנת את שני הכרטיסים על הלוח, ושניהם תקינים, והגשר של ה- תקין, והדרייברים עדכניים, זה כל מה שצריך:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת בתחילת הפוסט שאיפשרת בביוס. מה בדיוק איפשרת? איך נקראת הפונקצייה הזאת?

שמע, אין כאן יותר מידי אפשרויות, אפשר לנסות להציע לך לפרמט כדי לשלול לחלוטין בעית תוכנה אבל לא נראה לי שזה המצב.

כשאתה מתקין כל כרטיס בנפרד על הסלוט הראשי הם עובדים? אם כן הכרטיסים תקינים.

כששניהם מחוברים את רואה את שניהם ב-device manager?

מאוד חשוב, חיברת לכל אחד מהם (לא רק לראשי) כבל חשמל מהספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס יש רק אפשרות אחת של ושם זה או AUTO או DISABLE

המחשב מפורמט

ומהספק יוצא חיבור אורגינאלי אדום ויש רק אחד כזה אז מצאתי עוד שני כבלים עם ראש מתאים לחשמל של הכרטיס וצד שני שלהם זה חשמל רגיל של המחשב ואת זה חיברתי לספק

שני הכרטיסים עובדים אבל תן לי להגיד לך משהו אני לא יודע אם זה משנה אבל אם אני מנסה לחבר את המסך לכרטיס התחתון זה שיושב בPCI3 לא רואים כלום,זה אמור להיות ככה?[br]פורסם בתאריך: 28.03.2008 בשעה 12:02:22

2ykl7ki.png

30sec1v.jpg

5v0fvt.jpg

הנה כל מה שאני רואה עכשיו גם אתה רואה, מה לעשות להחליף את הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סלוטים של PCIe יש לך? 3? שני הכרטיסים צריכים להיות על שני הסלוטים העליונים.

לגבי הכבלים של החשמל, לא ממש הבנתי את ההסבר שלך. אתה חייב שלשני הכרטיסים יהיה מחובר "כבל חשמל אורגינל" כמו שקראת לזה. זאת אומרת כבל ייעודי לכרטיס מסך. אם אני הבנתי נכון מה שכתבת אז חיברת לאחד הכרטיסים את הכבל שמיועד לתת תוספת מתח למעבד. אם זה המצב, זה חמור מאוד. זה עלול להרוס את הכרטיס. אם אין לך שני "כבלים אורגינל" לכרטיס מסך אתה יכול להשתמש במתאם שמחברים אליו שני מולקסים. זה נראה ככה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לך על ההתייחסות

דבר שני זה בדיוק הכבל שאיתו אני משתמש

דבר שלישי יש לי 3 חריצי PCI 2 כחולים ואחד לבן ושני הכרטיסים מחוברים בכחולים לפי ההוראות בחוברת ,זה לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו בספק שלי הכבלים מגיעים בניפרד וניתן לחבר אותם לספק לפי הצורך עכשיו לקחתי צמה אחת שאמורה נגיד לתת חשמל לשני כונני CDROM וחיברתי לכבל שהראית בתמונה וכך גם לשני ז"א שכבל אחד מחובר לצמה אחת ככה שהוא מקבל חשמל מלא ,אם הסברתי את עצמי נכון.

דיברתי עם החנות (דרך אגב פעם הם כבר החליפו לי את הלוח לחדש לא זוכר למה) והם אמרו לי לשלוח להם והם יחליפו שוב אוליי זו בעייה בלוח אני רק מתבאס שכל הסיפור הזה יקח לי חודש ומשהו עכשיו בלי מחשב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...