שאלה|האם המחשב הנייד הזה מספיק טוב בשביל גיימרים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה|האם המחשב הנייד הזה מספיק טוב בשביל גיימרים?

dani571

Recommended Posts

היי.. מה קורה אנשים..? אני חדש פה...

אז קודם כול.. קישור למחשב הנייד... (תחשיבו אותו ל-2G כי יש שם אפשרות להרחבת ואני מרחיב אותו ל-2G...)

http://www.p1000.co.il/shop/Templates/groupsalesproduct.aspx?CategoryName=Laptop_And_Accessories&AuctionId=7387729

עכשיו..

השאלה שלי האם המחשב הזה שווה את המחיר שלו...? אני צריך אותו גם בשביל לשחק משחקים כבדים וגם בשביל עבודה רגילה.. (גלישה ברשת... מסמכי תיכנות וכ'ו..)

אז מה אתם אומרים? כדאי לי לקנות אותו? או שאני יכול להשיג מחשב יותר טוב באותו מחיר?

תגובות בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה את הכסף,אני בכלל נגד המחשבים של לינובו ,הם יקרים סתם,יש את הHP שנותנים לך יותר במחיר טוב יותר,וגם בנויים כמו שצריך

סידרו את כל הבעיות שהיו להם בסידרה מסויימת,של סוללה חלשה וכו...

שמע לי,תברר קצת על לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור אחי מחשב שממש לא עונה לדרישות של משחקים מורכבים אתה תצטרך להשקיע הרבה יותר צריך מעבד חזק בהרבה ועוד הרבה מרכיבים בקיצור אם המטרה שלך היא משחקים קנה נייח אם אתה ממש רוצה לשחק ובנייד אז תתכונן לשים סכום גבוהה בהרבה ושתגע שלא תגיע לרמות של נייח...!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה מחשב של בסביבות ה - 5000 שקל...

אומנם זה מריץ לו COD4 אבל זה לא דוגמא כי זה משחק עם דרישות נמוכות..

אם אתה רוצה באמת מחשב טוב שיהיה לו כרטיס מסך של לפחות 8600GT ו2.2 GHZ וכמובן 2 ג'יגה זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום,אם אתה רוצה מחשב שיריץ משחקים בצורה מספקת המינימום הוא 8400GS מעבר לזה כבר 8600GT.

תן תקציב ריאלי,כי במחיר של המחשב מהלינק הראשון אין כ"כ על מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...