רשמיי מביקור ב- notebookclub: השוואה בין 2007FP/WFP, E228WFP ו- 2407WFP - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמיי מביקור ב- notebookclub: השוואה בין 2007FP/WFP, E228WFP ו- 2407WFP

DXT

Recommended Posts

העניין הוא שאני משחק קרייסיס יש גוסטינג ממש מובהק העניין הוא שאני לא יודע אם זה בגלל המסך או בגלל איזה פילטר...

(אם אני עושה פרינט סקרין ממש רואים את המריחות- לעלות תמונה?)

אם אתה רואה מריחות ב-פרינט סקרין, זה לא בגלל המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו זהו... זה בדיוק מה שאני חשבתי!! בגלל זה אמרתי שאולי זה בגלל איזה פילטר או משהו אבל זה ממש מבאס...

רק מעניין אותי לדעת אם זה אצל עוד מישהו ככה.. כי המריחות ממש ממש מוגזמות... וזה מאוד מציק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכרגע לא שווה לי ללכת על ה2407 מכיוון שבשבילו אני צריך מחשב (ופרט כ. מסך) הרבה יותר חזק בשביל להריץ משחקים ברזולוציה הטבעית שלו.

אני כנראה אלך עם ה2007FP :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכרגע לא שווה לי ללכת על ה2407 מכיוון שבשבילו אני צריך מחשב (ופרט כ. מסך) הרבה יותר חזק בשביל להריץ משחקים ברזולוציה הטבעית שלו.

אני כנראה אלך עם ה2007FP :xyxthumbs:

אם מה שמטריד אותך זה רזולוציה טבעית למשחקים, כמות הפיקסלים ב-2007FP היא בסה"כ 20% פחות מאשר ב-2407WFP, וספק אם זה יעשה הבדל כזה גדול לביצועי המשחקים, וזה סתם סיבה טיפשית לא ללכת על ה-2407.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT מחזיק את רובם המוחלט של המשחקים על 1680X1050 בלי שום בעיה

1920X1200 זה כבר סיפור אחר לגמרי, ולרוב צריך כרטיס מסך חזק יותר.

בנוסף, מדובר בכ 33% הבדל במספר הפיקסלים, ממש לא 20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טושיבה 42 A3500

LG 42LB9R

שתיהן טלויזיות מחברות מוכרות בהחלט, לא הדגמים הזולים ביותר, ומשתמשות בפנלי TN. אלו רק 2 דוגמאות, יש עוד הרבה.

בבקשה:

http://www.toshiba-india.com/A3500.aspx

שים לב - זווית צפייה של 178 מעלות, אין שום פאנל TN שמסוגל לייצר זווית כזו. זווית כזו מאוד אופיינית לפאנלים מסוג MVA, מה שבטוח TN זה לא (למרות שבהחלט שופרו זוויות הצפייה של TN, הן עדיין לא מגיעות לרמה כזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים, 20% וגם 15% זה הבדל עצום. נגיד שאני מצליח לגרד את ה35FPS במשחק כלשהוא על 1600x1200 (מה שסביר מאד שיקרה אחרי הסטנדרטים שהציב Crysis), אם אשחק על 1920x1200 אני לא אעבור את ה25FPS, וזה כבר שחיק ממש בקושי ולא כיף.

אגב, אם אני לא משתמש ברזולוציה הטבעית (במשחקים לא בשולחן עבודה) במסכים מסדרת הUltraSharp רואים הרבה יותר גרוע או שאפשר לחיות עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים, 20% וגם 15% זה הבדל עצום. נגיד שאני מצליח לגרד את ה35FPS במשחק כלשהוא על 1600x1200 (מה שסביר מאד שיקרה אחרי הסטנדרטים שהציב Crysis), אם אשחק על 1920x1200 אני לא אעבור את ה25FPS, וזה כבר שחיק ממש בקושי ולא כיף.

תמיד יהיה משחק שיהיה על הגבול, כמו שיהיו משחקים שגם ב-WUXGA ירוצו נפלא, ומצד שני כאלה שגם ב-UXGA ואפילו WSXGA+ יקרטעו. אז מה? תקנה רק מסכי 19" שרצים ב-SXGA? תישאר עם CRT ותריץ אותו ב-XGA?

מה גם שהגבול של מה שנקרא "מקרטע" שונה מאדם לאדם וממשחק למשחק. לחלק גם 20FPS בסדר ולאחרים גם 50FPS לא מספיק.

אגב, אם אני לא משתמש ברזולוציה הטבעית (במשחקים לא בשולחן עבודה) במסכים מסדרת הUltraSharp רואים הרבה יותר גרוע או שאפשר לחיות עם זה?

בשולחן העבודה - הטקסט יהיה מטושטש וחבל. במשחקים זה בסדר גמור. זה לא חלק כמו ברזולוציה הטבעית, אבל זה ממש לא משמעותית יותר גרוע. בגלל זה אני חוזר ואומר שוב ושוב שזה ממש טיפשי לוותר על מסך גדול וטוב בגלל שהרזולוציה הטבעית שלו גבוהה מידי למשחקים. מילא אם מפריע לך הטקסט והסמלים הזעירים, אבל רזולוציה במשחקים זה משהו שצריך להיקבע רק על-פי ביצועי המחשב שלך, בלי קשר למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטקסט למעשה גם לא יהיה כזה מטושטש בשולחן העבודה כל עוד תשמור על אספקט רייטיו מקורי.

במשחקים כל עוד אתה שומר על היחס, ספק שתרגיש בהבדל (אלא אם מדברים פה על הורדת הרזולוציה מ 1920X1200 ל 1280X800 או משהו כזה....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע המסך E228WFP הוא כן טוב ?

אני פעם הייתי משחק עם CRT ואף פעם לא סמתי לב לשום מריחות או כל החרא הזה.

אני לא כזה קפדן בדברים האלה, כמו שאתם מדברים פה שיש איזה מריחות הכי קטנה וזה מפריע לכם.

איך המסך בכללי למשחקים ?

ושאלה בקשר לרזולוציה במשחקים - בין מסך רגיל ורחב יש רזולוציות מגבילות, יענו המגביל של 800X600 זה... והמגביל של 1280X1024 זה...

וכל מסך היום תומך ברזולוציה של משחק רחב, ואם לא, מה קורה ?

אההה, וזה שהוא 1:800 זה לא יוצר בעיה ? זה מורגש ? אני עכשיו עם 1:3000 - אני רגיש הבדל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...