דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

אני לא מדען, ובאמת שאני לא יכול לתת לך הסבר איך אפשר לחזור אחורה בזמן, אבל יש לי דעה איך זה יכול לקרות.

כדי לראות משהו, האור פוגע בחפץ מסוים וחוזר עליך העין קולטת את זה ואז מתחיל כל החרא שהמוח עושה אבל לא על זה אני מדבר, אם תנוע יותר ממהירות האור, האור לא יספיק לחזור עליך כי אתה זז יותר מהר ממנו, וכך בעצם אתה תיראה דברים שהאור יצא לפני נגיד לפני ואז הוא יספיק להיות איפה שאתה עכשיו, וככה ולאט לאט כשאתה תמשיך לנוע יותר מהר ממהירות האור, וכך תוכל לראות דברים שקראו לפני, הקטע שאתה תוכל לראות רק דברים שקראו קודם ולא לשנו אותם, אז כאן אולי ניכנסים היסודות שבנו ב2007 שמישהו כאן הזכיר.

אני חוזר אני לא מדען, זה רק רעיון שלי להסביר לעצמי איך זה יכול לקרות, ואני ממש לא יודע עם ההסבר של מנוסח ככה שעוד אנשים חוץ ממני יוכלו להבין זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רציני? איפה אתה רואה שאני רוצה להחזיר בתשובה חחח ממש לא. גם אם אני ישכנע מישהו להאמין שיש בורא זה בכלל לא קשור לחזרה בתשובה. יש הרבה מאמינים והם בכלל לא חרדים או עושים כל מה שהוא ציווה. כי יש הבדל בן לעשות ובין להאמין. למשל אדם מעשן כבד והרופאים אומרים לו שמע בנאדם אם תמשיך לעשן בקצב כזה אתה תוך כמה חודשיים מת אותו אדם ממשיך בשלו ולא מפסיק לעשן אפילו שהוא יודע שבסוף הוא ימות מזה. אז אדם שמאמין זה לא אומר שהוא יעשה או יחזור תשובה בגלל זה.

ומי אתה שתגיד מה הוא ברא ואיך דיברת איתו?

הוא שהוא שלח לך פקס?

מאפה אתה מביא את זה אחי? מה זה מאיפה אני יודע? אני רואה את העולם הוא דבר מופלא ויפה אני רואה את החיות את העצים את כל העולם שהוא כזה בריאה יפה ונפלאה. ותבין כבר ה' נתן להעם היהודי את התורה זה ספר החוקים והבריאה הולכת לפי ספר החוקים שזאת התורה. למשל לכל דבר יש ספר חוקים כמו מחשב יש לו וחייב שיהיה לו ספר חוקים [הכוונה ספר הוראות ] . ואם לא תלך לפי הספר ההוראות אני לא רוצה לגיד לך מה יקרה לאותו מחשב . התורה היית קיימת לפני שהעולם נברא ה' ברא את העולם לפי התורה היא ספר החוקים של הבריאה כולה. יש בתורה פשט רמז סוד ועוד דבר לא זוכר אולי נסתר . בקיצר רבנים שיודעים את הנסתר ואת הסוד יכולים לדעת בדיוק למה זה נברא ככה וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה איאפשר לומר אני יודע שיש בורא לעולם אם עוד לא חקרת על זה והלכת למקומות נכונים לשאול ולא כאן בפורום. וגם להפך צריך לשמוע גם לצד שאין אלוקים ואז לעשות מסקנה.

ולכן חלק גדול עושה מה שנוח לו. כי גם אם יש בורא לעולם. אותו אדם לא רוצה לדעת ולא רוצה להאמין בזה כי הוא לא רוצה להיות מחויב . הוא רוצה לחיות איך שבא לו הפקר

אני לא יודע אם יש אלוהים ולא מעניין אותי בתכלס..

אבל אני חי לפי ערכים מסויימים, ממש לא "הפקר" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יש אלוהים ולא מעניין אותי בתכלס..

אבל אני חי לפי ערכים מסויימים, ממש לא "הפקר" .

סבבה .רק לאותו אחד שאומר שלא מעניין אותו לא יעזור שום דבר ושום הוכחה כי הרי זה לא מעניין אותו בכלל.

ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת להוסיף אגנוסטיקן.

וזה חשוב מאוד כי יש הרבה אנשים שהם אדישים לדת.

אני מאמין שאם אני אף פעם לא אוכל לדעת אם יש אלוהים או לא, לכן אין שום סיבה שאני אתעסק בזה.

לכן גם אי אפשר להחזיר אותי בתשובה כשאני במצב הזה(אז אל תנסו גם להחזיר אנשים בתשובה כאלה, זה לא ילך לכם), מכיוון שאני לא אשנה את אורך החיים שלי למען ההערכה שאולי יש אלוהים שכן איכפת לו אם אני שומר שבת, אם אני נושך כריות או אם איכפת לו מה יש לי על הצלחת.

ואם יש אלוהים אני בטוח שממש לא איכפת לו אם אני אוכל כשר, או אם אני מדליק אור ביום שבת. אתה יכול להיות בטוח שזה היה הדבר האחרון שהיה חשוב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק אתה מצפה לנוע במהירות יותר גבוהה ממהירות האור (רמז: לא בדיוק אפשרי)

כיום לא ניתן אבל אולי בעתיד (לא דווקא הקרוב) יהיה ניתן, בכל מקרה אני לא יודע איך אפשר/יהיה אפשר לנוע מהר יותר ממהירות האור, רק נתתי את ההסבר שלי למה זה יכול להחזיר אותך אחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בדיוק אתה מצפה לנוע במהירות יותר גבוהה ממהירות האור (רמז: לא בדיוק אפשרי)

ואם החללית שלי נעה ב3/4 ממהירות האור, וחללית נוספת נעה בכיוון ההפוך באותה מהירות. ויש לי סופר מתוחכמת שמכוונת לעבר החללית השניה - מה היא תצלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבע האנושי אומר שכשאדם צריך תקווה הוא פונה לאמונה כדי להוריד נטל מהאחריות שמוטלת עליו במקרה כזה או אחר

וכך לדעתי התגלגל הכדור ונוצרו אמונות כאלה או אחרות

בכל מקרה

רוב "החילונים" פשוט פוחדים להגיד את מה שהם חושבים באמת לכן ממשיכים להמשיך את המסורת היהודית שהיא אחלה ומיחדת את העם בצורה מאוד חמה

"עם חי"[ROFL] :lol:

:silly: :silly: :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון. יש הרבה אנשים שמשנים דעות גם אם הם נולדו חרידים או חילונים. אתה יודע מה היה אברהם אבינו בהתחלה? אנטי אמונה ועובד עבודה זרה אבל מה שונה בו מחלק ממכם שהוא הלך וחיפש את האמת הוא בדק כל דבר עד שמצא שיש בורא לעולם .

מה ששונה בו זה שהוא התחיל לשמוע קולות ביום בהיר.

כיום יש אלפים כאלו, לך למחלקה פסיכיאטרית בבית חולים כזה או אחר בשביל להבין. :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ששונה בו זה שהוא התחיל לשמוע קולות ביום בהיר.

כיום יש אלפים כאלו, לך למחלקה פסיכיאטרית בבית חולים כזה או אחר בשביל להבין. :-*

חחחחחחחחחח תאכלס

כל אחד מספר על דמות תנכית כאילו היא חבר/ה שלו

טוב די לשכנע אחד את השני

מי שלא מאמין צודק

ומי שמאמין שימשיך לחיות בסרט שלו

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי ובמציאות זה היה ככה

אחרת לא הייתה פה את הכפייה הנוראית הזאת של האנשים החשוכים האלה

ובמיוחד של החרדים שלא עושים לא משלמים מיסים וחיים על חשבוננו וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...