לפי מה שהבנתי WIEWSONIC VP 950B אמור להחליף את VP930B - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה שהבנתי WIEWSONIC VP 950B אמור להחליף את VP930B

yonik31

Recommended Posts

מדובר במסך TN. אין לו יתרון של ממש על ה-VP930b.

הצלחתי לשים את ידי על אחד מאלו (930). אולי אפשר לקבל הסבר קצרצר על החיווט? האם לחבר גם כבל DVI, וגם כבל VGA ?

דרך אגב, שלי רק 930. בלי b. זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך יותר ממחשב אחד, את ה-DVI אתה מחבר למחשב המועדף עליך. במידה ויש מחשב אחד השתמש רק ב-DVI - תקבל דרכו טקסט ברור יותר.

זה לא משנה אם יש b או אות אחרת. VP930s ו-VP930b נבדלים רק בצבע מסגרת הפאנל: b פירושה מסגרת שחורה; s - מסגרת כסופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך יותר ממחשב אחד, את ה-DVI אתה מחבר למחשב המועדף עליך. במידה ויש מחשב אחד השתמש רק ב-DVI - תקבל דרכו טקסט ברור יותר.

זה לא משנה אם יש b או אות אחרת. VP930s ו-VP930b נבדלים רק בצבע מסגרת הפאנל: b פירושה מסגרת שחורה; s - מסגרת כסופה.

בדקתי. זה 930-3.

דרך אגב, למה שמישהו יחבר מסך לשני מחשבים? מילא אני מבין שני מסכים (ויותר) למחשב אחד, אבל להיפך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי. זה 930-3.

דרך אגב, למה שמישהו יחבר מסך לשני מחשבים? מילא אני מבין שני מסכים (ויותר) למחשב אחד, אבל להיפך?

אולי הוא מריץ דברים שונים בשני המחשבים בו-זמנית, שמנצלים את כל משאבי המחשב.

אולי הוא ובודק מחשבים רבים, אבל יש לו רק מסך אחד. זה דווקא קורא המון, ובשביל זה יש דברים כמו KVM Switch, שמאפשרים לחבר סט של מסך/מקלדת/עכבר לכמה מחשבים ולברור ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...