650-750 שקל, מארז, כמה שיותר שקט, אבל שיכיל את ה-8800GTS 320MB - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

650-750 שקל, מארז, כמה שיותר שקט, אבל שיכיל את ה-8800GTS 320MB

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעדיף את הגרסה הארוכה יותר, מכיוון שאז חיבור המתח לכרטיס מסך (PCI-E) לא מפריע לי לחבר את הקשיחים לחשמל ול-SATA, כמו שקורה במארז הנוכחי שלי. ורגע, איך מבדילים בשם בין הגרסה עם הרשת ובין זאת עם החלון והתאורה הכחולה בפנים המארז?

תאורה קדמית יש לכולם, אבל התאורה הפנימית היא מה שמעניין אותי.שווה את החריגה הגדולה?

מבחינתי, כן.

הוא לוקח כל מארז בסיבוב בתקציבים האלו, ומן הסתם שעל האורוה הוא עדיף מכל הבחינות תיהיה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה מאווררי אגזוז?

ובכל זאת, אתה מוזמן לפתוח השוואות וביקורות על שני המארזים ולהיווכח שהאירוקה עדיף מבחינת פוטנציאל , שקט, פיצ'רים והייתי מכניס אפילו את עניין היופי שסלקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה מאווררי אגזוז?

ובכל זאת, אתה מוזמן לפתוח השוואות וביקורות על שני המארזים ולהיווכח שהאירוקה עדיף מבחינת פוטנציאל , שקט, פיצ'רים והייתי מכניס אפילו את עניין היופי שסלקטיבי.

עדיין השאלה היא אם הוא באמת מוכן לחרוג מהתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה מאווררי אגזוז?

הוא התכוון למאווררים שמוצאים אוויר מאחורה. ובאמת גם אני לא מבין את זה, לאירוקה יש מאוורר אחד ולג'יגבייט יש 2 אז למה ה"פוטנציאל קירור" של האירוקה יותר טוב?

שים בצד את המאווררים עצמם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TigerGuy לקנות עוד מאוורר זה לא סיפור

אך מה שקורה הוא שהeurka הוא מארז fulltower ומאלומיניום מה שמאפשר זרימת אוויר טובה בתנאי שמסדרים את הכבלים בצורה אופטימלית

אך מארז הaurora הוא Mid tower מה שאומר שהרכיבים יהיו יותר צפופים דבר שישפיע על החום גם אם יש 20 מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון למאווררים שמוצאים אוויר מאחורה. ובאמת גם אני לא מבין את זה, לאירוקה יש מאוורר אחד ולג'יגבייט יש 2 אז למה ה"פוטנציאל קירור" של האירוקה יותר טוב?

שים בצד את המאווררים עצמם..

beni125 הסביר לך יפה מאוד.

ואוסיף על כך, "פוטנציאל קירור" תרתי משמע הכוונה היא שהמארז מסוגל להגיע לרף גבוה יותר של רמת מאשר האורורה.

בנוסף כמו שאמרתי, הוא מרווח יותר, יפה יותר, שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

beni125 הסביר לך יפה מאוד.

ואוסיף על כך, "פוטנציאל קירור" תרתי משמע הכוונה היא שהמארז מסוגל להגיע לרף גבוה יותר של רמת מאשר האורורה.

בנוסף כמו שאמרתי, הוא מרווח יותר, יפה יותר, שקט יותר.

הוא לא הסביר פה שום דבר יפה מאוד.. אני לא מבין איך הוא הצליח לדחוף כלכך הרבה שטויות בפחות מ-3 שורות..

TigerGuy לקנות עוד מאוורר זה לא סיפור

אך מה שקורה הוא שהeurka הוא מארז fulltower ומאלומיניום מה שמאפשר זרימת אוויר טובה בתנאי שמסדרים את הכבלים בצורה אופטימלית

אך מארז הaurora הוא Mid tower מה שאומר שהרכיבים יהיו יותר צפופים דבר שישפיע על החום גם אם יש 20 מאווררים

1. לקנות עוד מאוורר זה לא סיפור אבל שאין לך איפה לדחוף אותו זה כן.

2. ה AURORA לא mid.. הוא גם full tower.

3. ה AURORA גם עשוי מאלומיניום.

3. איך החומר שממנו עשוי המארז משפיע על זרימת האוויר?

4. ה AURORA מספיק ענק.

5. מאיפה הבאת את השטויות שרשמת פה? כל מילה שלך פה היתה לא נכונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורורה, לא משנה איזה דגם, הם ענקיים.

גם ה 570S ה "קטן" הוא וואחד טנק, וכל מערכת שלא תרכיבו בתוכו- המארז עדיין ייראה "ריק".

צפיפות הרכיבים לא נקבעת ע"י גודל המארז, אלא ע"י גודל הלוח. עליו נמצאים רוב הרכיבים שפולטים חום בצורה משמעותית.

בנוגע ל HDD, הוא ממוקם בצורה כמעט זהה בערך בכל מארז, ובאורורה (וגם באאוריקה) רחוק מהלוח ורכיביו.

מה הכוונה מאווררי אגזוז?

על גופתי המתה.

האורורה עם המאווררים שכלולים בו הוא מארז בלתי נשמע.

בקשר לשקט של הרכיבים בתוך המחשב עצמו- עם הרשת הוא יהיה רועש יותר, מן הסתם, ועם הפרספקס שקט בדיוק כמו האאוריקה.

שניהם עשויים מאלומיניום, לג'יגבייט OUTTAKE של 2X120, אפילו עם מאווררי LOW RPM מדובר בדחיפת אוויר אדירה.

לזה שאמר שגודל המארז משפיע יותר מ "20 מאווררים"- אפילו הבדל בין מארז FULL ל MID מבחינת אוורור יכול להיפתר ע"י סרקולציה נכונה.

שוב אני אגיד, צפיפות הרכיבים נקבעת ע"י לוח האם, לא המארז.

לפני חודשיים וחצי הרכבתי למישהו מחשב בקונפיגורציה הבאה, שים לב:

Q6600 עם אינפיניטי

8800GT OC I-CHILL של INNO3D

לוח ג'יגבייט P35-DS4

הארדיסקים וכוננים אופטיים- לא רלוונטי

אורורה 570S

שני המאווררים האחוריים הוחלפו ב S-Flex של 1200RPM

2 המאווררים של המארז הורכבו על האינפיניטי במקום (שימו לב, 3 מאווררים דוחפים אוויר לאותו כיוון- היישר אל מחוץ למארז. זו מנהרת רוח רצינית)

הרכבנו את החלון, כי הבחור פנאט של שקט (וגם ככה יש יותר ממספיק אוורור)

ההארדיסק הושתק מעט ע"י דחיפת רצועות גומי בין ההארדיססק למסילה שמרכיבים עליו, ובין המסילה לקיבוע שלה בכלוב במארז.

אי אפשר לדעת שהממחשב פועל בכלל. שקט מופתי גם במאמץ. למה?

בגלל שיש 2X120, גם האיזור של הכרטיס מסך מתקרר בצורה רצינית, ואז הקירור (הגם ככה שקט) לא מעלה RPM.

המעבד- בכלל שיגעון, ישב על 35 מעלות במנוחה (כמובן G0)

לא הייתי במקום מספיק זמן בשביל לראות טמפרטורות במאמץ, אבל אני מבטיח לכם שזה כנראה לא היה הרבה יותר.

לא שמעתי שום קונפיגורציה שקטה+קרירה יותר של אאוריקה, ואני גם כנראה לא אשמע אחת או אשמע על אחת.

אלא אם למישהו יש משהו לחלוק איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 3 דגמים של אורורה, על איזה מדובר?

החומר ממנו עשוי המארז משפיע על מסת המארז ועשוי להשפיע על הטמפ' של הרכיבים במארז.

שלושת הדגמים של ה AURORA הם FULL TOWER ומאלומיניום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני גם עם ה 3D Aurora ומרוצה עד מעל לגג....

יש לי:

מאורר מקדימה INTAKE 120MM BLUE LED

2x מאוררים מאחורה OUTTAKE 120MM BLUE LED

בנוסף יש לי את ה TUNIQ TOWER 120MM FAN BLUE LED ..

יוצא שיש לי 3xOUTTAKE 120MM FAN BLUE LED

עכשיו אני די רוצה להחליף את המאווררים שבאו לי עם ה AURORA.

כנראה שאני יקנה 3 של Scythe Kaze-Jyuni 120mm

2 אחוריים :

1,200rpm 24.00 dBA 68.54CFM

והקדמי:

1,600rpm 33.00 dBA 88.11CFM

וה 3 שבאו לי עם ה AURORA כנראה שאני יעשה איתם למארז, אני צריך לחשוב איך אני עושה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...