650-750 שקל, מארז, כמה שיותר שקט, אבל שיכיל את ה-8800GTS 320MB - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

650-750 שקל, מארז, כמה שיותר שקט, אבל שיכיל את ה-8800GTS 320MB

Screw_Master

Recommended Posts

אהלן לכולם,

לאחרונה ה-CA-6A19 שלי התחיל להרעיש, גם אחרי ניקוי מאווררים ייסודי שעשיתי לו.

הדרישות שלי הן ככה:

1) שיהיה כמה שיותר גדול ומרווח - סיוט היה להרכיב את המחשב לתוך המארז הזה, מכיוון שהוא כל כך קטן וצפוף.

2) שיהיה כמה שיותר שקט - מכיוון שהמחשב נמצא בחדר שבו אני ישן, וכשאני רוצה להשאיר את המחשב פועל בלילה זה מפריע.

3) כרטיס המסך שלי, ה-8800GTS 320MB אומנם קטן ביחס לכרטיסים החזקים יותר, אבל הוא עדיין וואחד טנק. במארז הנוכחי, הוא מגביל את המקום שבו אני יכול לשים את הקשיחים, ולכן אני צריך מארז עם כמה שיותר מקומות שבהם ניתן להכניס אותם, ככה שגם אם ה-GTS יחסום אחד, עדיין אני לא אהיה מוכרך כמו עם המארז הנוכחי לשים אותו ב-3 המקומות שנשארו.

4) אני לא מת על המארזים של Antec, אז אם אפשר, לא מארז שלהם בגלל כל הסיבוך עם הספק כוח שנמצא למטה, ושצריך כבל מאריך בינו לבין מחבר המתח של המעבד.

5) שיהיה מקורר כמה שיותר טוב, מכיוון ואני עושה OC.

6) המארזים שאישית הכי נראים הם המארזים של: GigaByte, Zalman, NZXT, ו-Cooler master, אז אם אפשר מאחת מהחברות האלה יהיה נחמד.

7) חלון ותאורה יהיה נחמד, אבל לא חובה.

לגבי התקציב, עד 650 שקל כשאפשר לחרוג בעד 100 שקל. מאווררים אני יכול לקנות בנפרד, כשאלה: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1574 מצאו חן בעיני מאוד - הם לא שמיעים והם דוחפים המון אוויר.

יש מארז שעונה על כל הדרישות?

בתודה,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את הAurora 570 של ג'יגה-בייט והוא פשוט מעולה....

מבחינת רעש אי אפשר להבדיל בין מחשב כבוי לדלוק...

יש לו זרימת אוויר מעולה...

ותאורה כחולה מקדימה ומאחורה :)

בנוסף הוא מאוד מרווח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על האורורה, ומוסיף המלצה על Enermax chakra.

לגבי מאווררים-

נתוני הרעש של TT הם בערך כמו הבטחות של אולמרט. בולשיט גמור.

נכון להיום, המאווררים הכי טובים ביחס רעש/דחיפת אוויר אלו Scythe, בעיקר ה Kaze jyuuni (Slip stream)/S-flex

שני דגמים שנחשבים למוצלחים מאוד, ובאים בכמה מהירויות, לבחירתך.

2 כאלו, אפילו לא מהחזקים שיכניסו אוויר למארז+המאוורר הענק של ה שיוציא אוויר מהמארז יוצא סרקולציה מעולה ונותן טמפ' נמוכות מאוד.

האורורה כבר מגיע עם מאווררים. לא בדיוק חזקים, אבל מאוד מאוד שקטים, והזרימת אוויר שהם נותנים מספיקה בגלל שהם במספר גדול (3 מאווררי 120 זה לא צחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, יש לנו AURORA 3D 570 של GIGABYTE, ו-UBER CHAKRA של ENERMAX... לגבי הרעש של TT, לא מעניינים אותי נתונים רשמיים מכיוון ששמעתי אותו עובד בלוג'יק כשהוא מחובר למחבר 3 פין בלוח אם, ובכלל לא שמעתי אותו. עוד המלצות?

בלי קשר, מה ההבדל בין ה-AURORA 3D 570 לבין ה-AURORA 3D 570S?

קצת חיפוש באתרים של מור לוי, סידילוג, ואחר כך באתר של GB עצמה פתר את הקושיה - אחד עם רשת, ואחד עם חלון ותאורה, השאלה היא איזה עם איזה...

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Chassis/Products_Spec.aspx?ProductID=2322

כנראה שהגרסה שאני רוצה היא זאת, בלי ה-S ב-570.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, יש לנו AURORA 3D 570 של GIGABYTE, ו-UBER CHAKRA של ENERMAX... לגבי הרעש של TT, לא מעניינים אותי נתונים רשמיים מכיוון ששמעתי אותו עובד בלוג'יק כשהוא מחובר למחבר 3 פין בלוח אם, ובכלל לא שמעתי אותו. עוד המלצות?

בלי קשר, מה ההבדל בין ה-AURORA 3D 570 לבין ה-AURORA 3D 570S?

קצת חיפוש באתרים של מור לוי, סידילוג, ואחר כך באתר של GB עצמה פתר את הקושיה - אחד עם רשת, ואחד עם חלון ותאורה, השאלה היא איזה עם איזה...

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Chassis/Products_Spec.aspx?ProductID=2322

כנראה שהגרסה שאני רוצה היא זאת, בלי ה-S ב-570.

הבנת לא נכון. הפאנל הקידמי של שניהם זהה ולשניהם יש תאורה, שניהם מגיעים גם עם חלון וגם עם .

ההבדל היחיד בינהם הוא שהעומק של ה - 570 הוא 570 מ"מ והעומק של ה - 570S הוא 510 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את הגרסה הארוכה יותר, מכיוון שאז חיבור המתח לכרטיס מסך (PCI-E) לא מפריע לי לחבר את הקשיחים לחשמל ול-SATA, כמו שקורה במארז הנוכחי שלי. ורגע, איך מבדילים בשם בין הגרסה עם הרשת ובין זאת עם החלון והתאורה הכחולה בפנים המארז?

תאורה קדמית יש לכולם, אבל התאורה הפנימית היא מה שמעניין אותי.

אני הייתי הולך חזק לכיוון האירוקה של TT.

שווה את החריגה הגדולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומרים שם איך זה עובד, אבל מצאתי עליו ביקורת:

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/mainstream-case-roundup_14.html

פאק אני שונא את הפלסטיקים האלה של הכוננים האופטיים :-\

עוד שאלה - האם הכאבלים של ה-ENERMAX LIBERTY 400W שלי ארוכים מספיק בשביל להגיע לקשיחים? אני לא בטוח בזה... או שזה רק נראה אדיר בתמונות ב-XBIT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתמונות אפשר כבר להבין איך זה עובד. הרשת והפרספקס מתחבררים לדלת מהצד הפנימי שלה ואפשר בקלות להחליף בינהם.

לא הבנתי מה אתה שונא במכסים של הפתחים של הכוננים.

אני לא יכול לענות לך בקשר לספק אבל יש מאריכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את הפלסטיקים של הכוננים האופטיים, מכיוון שעם השנים הפלסטיק הזה עובר איזושהי קורוזיה או משהו כזה, ואז אחרי שנים כשמחליפים שוב מארז, הוא מסרב לזוז, ואם מפעילים יותר מדי כוח, הוא גם מתפורר. זה קרה לטכנאי שעבד איתי בלוג'יק, והיה בלאגן סביב זה... אולי בכל זאת ENERMAX UBER CHAKRA או TT URIKA שממליצים עליו מפה ועד להודעה חדשה? או מה עם LEXA? גם עליו שמעתי דברים טובים...

כעיקרון לא איכפת לי, ואני אפילו רגיל להשתמש במברג, ככה שהמארז לא חייב להיות הרכבה-ללא-כלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלסטיק עובר קורוזיה...? מה?

הדברים האלו עשויים מפלסטיק בדיוק בגלל שזמן לא עושה לו כלום.

כל עוד הרכיבו את זה מראש בצורה נורמלית ולא בעטו במארז בתקופת חייו, הכונן האופטי ישתחרר באותה קלות שהוא נכנס.

לא יודע מה היה הסיפור עם הטכנאי מלוג'יק, אבל בכל המחשבים שראיתי/הרכבתי/פירקתי עם הפטנט הזה, הוא עבד נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...