פיצול דיסק קשיח 320 ג'יגה - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצול דיסק קשיח 320 ג'יגה

motorishta

Recommended Posts

במקרים מסוימים רק פורמט זה הפיתרון

ובלי קשר עם הזמן המערכת נעשת יותר איטית ובגלל המורכבות שלה וטיפול לא נכון היא לא עובדת בצורה טובה

אז כדאי לפרמט פעם בXXX זמן גם אם הכל בסדר

ובלי קשר אני לא ראיתי מחשב שהלך לעולמו אחרי כמה שנים עם אותה שהתקינו עליו בחנות שקנו אותו ממנה

המחשב שלי הוא בן 6 והוא עדיין עם אותה מההתקנה הראשונית. גם המחשב לפניו הגיע לגיל מופלג ללא התקנה מחדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשב שלי הוא בן 6 והוא עדיין עם אותה מההתקנה הראשונית. גם המחשב לפניו הגיע לגיל מופלג ללא התקנה מחדש....

6 שנים ואתה רוצה להגיד לי שהוא עובד מהר כמו בהתחלה ובלי בעיות?

טוב בכל מקרה אני כן מעדיף לפצל ואני גם מפרמט את המחשב אחת לכמה שנים גם אם הכל בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שאמר על 6 שנים עם אותו .

אל תגזים!! וגם אם זה ככה אז כנראה שאתה לא מצפה לכלום ממחשב בן 6 שנים חוץ מאינטרנט אז זה לא נורא כל כך להסחב עם משהו איטי.

ובגדול לדעתי הויכוח ממששש מיותר ,כל אחד והשיקולים שלו.. נתתם את דעתכם בעיניין ,א דיי .פותח הדיון יחליט בעצמו.

אני מוחק , אנימפצל ,אני מפריד (לא מעניין). ביי שבוע טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נהנה לעבור מ-C ל-D ומשם ל-E והלאה לפי האלף בית אז קדימה תפצל.

הדיסקים ממילא מפוצלים לפי ספריות אז למה להקשות ולהוסיף גם אותיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי אותו אך משום מה הוא מאפשר לי להקצות רק 90 גיגה לUNPARTITIONED SPACE , למרות שבדיסק יש 290 גיגה פנויים.....

הייתי מעדיף כבר לעשות ההפך - 100 גיגה למערכת ההפעלה, ו220 לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לעשות כמוני, אם יש לך 320GB כמו לי, תקצה 20GB למערכת ההפעלה ולתוכנות

ואת שאר ה-300 שישארו למשחקים, שירים, גיבויים, פורנו.. :P

כך כשמערכת ההפעלה תקרוס אז תוכל לפרמט רק את כונן C ועדיין ישאר לך החומר על הכונן השני כגיבוי.

** את הפיצול עדיף שתעשה לפני התקנת מערכת ההפעלה ולא מתוך דיסק ההתקנה של כי היא לא מחלקת טוב

(משאירה שטח לא מפורמט אחרי 2 הכוננים שהגדרת), לשם כך, תוריד תוכנה שקיימת בכל אתר של יצרן לפיצול הדיסק.

בהצלחה!

נ.ב.

תקנה (לא חובה) דיסק קשיח חיצוני זול לגיבוי החומר החשוב, כי דיסקים קשיחים פנימיים יכולים ליפול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...