ת'רד הבאגים המצחיקים ביותר - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבאגים המצחיקים ביותר

Pika007

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=-6maXK3jAFA

הוידאו עדיין לא עלה, אבל עוד מאט יהיה אפשר לראות אותו...

נסיון כושל לעקוב אחרי מדריך ליצירת מכונת יריה שמתכווננת אוטומטית על אנשים בGARRY'S MOD

עריכה.. לא חשוב, Failed (unable to convert video file) ... אני אנסה להעלות שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא באג אבל זה היה אחד הדברים...

בDOOM3 למי שזוכר היו חדרים שהיו נעולים בקוד. אז ראיתי חדר כזה ובפנים היה מלא תחמושות ומגנים(וממש הייתי צריך אותם) ואל היה לי את הקוד וממש התעצבנתי. אז מה שעתי התחלתי להשתגע על הקוד(לחצתי על כול המספרים כמו משוגע) ואך ופתאום הדלת עליתי על הקוד הנכון והדלת נפתחה. זה היה גדול(נשאתי עוד פעם אחרי זה לא הצליח :|)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים באגים הופכים משחקים לקלים

למשל במורווינד היה ממש קל לשחק כי אם ידעתה להשתמש בקשת היתה יכול בכל חדר ובניין לתקוע את עצמך על איזה מדף קטן ומי שאתה צריך להרוג היה מתחרפן ולא מצליח להגיע אילך ואם זה היה בשטח פתוח תמיד היה אפשר למצוא איזו עליה "תלולה" שהיריב לא היה מצליח לעלות עליה ואז אפשר לטווח בו בקשת

איזה באגים אתם מכירים שקלקלו את הנאת המשחק (כמו שאני ציינתי, כי סוס עם רגלים אחוריות שבורות זה סתם מצחיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, משהו שקרה לחבר שלי בניד פור ספיד אנדר גראונד 2, הוא היה התחילת המשחק והוא התנגש בקיר תוך כדי נהיגה ופתאום זה סיים לו את המשחק (PROGRASS 100%) הזוי לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, משהו שקרה לחבר שלי בניד פור ספיד אנדר גראונד 2, הוא היה התחילת המשחק והוא התנגש בקיר תוך כדי נהיגה ופתאום זה סיים לו את המשחק (PROGRASS 100%) הזוי לחלוטין...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

WTF חחחחחחחחח אני נקרע פה מול המחשב.

אולי איזה מפתח שכח שם שמירה של 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי teddy85

הסרטון שמסכם הכל שם

הרג אותי בקטע עם הביושוק הביג-דאדי הזה או איך שקוראים לו עושה עבודה קנענית :D:D:D:D

והשאר עם הכדורגל D:D:D ועוד כמה שאני לא זוכר חחחח

|* בקאונטר סטרייק סורס יש קטעים טובים :lol:

http://youtube.com/watch?v=6XNN3m_IhbQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע באסאסינז קריד עם הגלורי הול,

מי שיודע מה זה גלורי הול, לא יכול שלא להתפוצץ מצחוק!

פשוט לגזור ולשמור :lol: :lol:

אני עדיין נתקף בצחקוקים רנדומליים כשאני נזכר בזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע באסאסינז קריד עם הגלורי הול,

מי שיודע מה זה גלורי הול, לא יכול שלא להתפוצץ מצחוק!

פשוט לגזור ולשמור :lol: :lol:

אני עדיין נתקף בצחקוקים רנדומליים כשאני נזכר בזה!

חחחח מה זה באמת?צריך לבדוק בגוגל....

כל מה שאני זוכר לגבי גלורי הול שברדיו בGTA SA הייתה פרסומת לפארק שעשועים שנקרא גלורי הול :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים באגים הופכים משחקים לקלים

יש באג מאוד מפורסם במשחק X-Com: UFO Defense (הראשון בסדרה). ברגע שאתה שומר את המשחק וטוען אותו, רמת הקושי הופכת מיד להכי קלה.... ואנשים חשבו שהם מצליחים לנצח במשחק על רמת "בלתי אפשרי" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...