ת'רד הבאגים המצחיקים ביותר - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבאגים המצחיקים ביותר

Pika007

Recommended Posts

כידוע לנו, בכל משחק יש באגים, אז........ למה לא לנצל אותם לטובה? :smile1:

שכל אחד ישים בת'רד הזה סרטונים של הבאגים הכי משעשעים שהוא מוצא, לדוגמה-

קוריאני מעופף בקרייסיס

קוריאני מרקד-

עכשיו אתם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי סרטון אבל היה לי קטע ממש משעשע בקריסיס, במשימה שאתה צריך להציל איזה ארכיאולוגית באיזה בניין, ואז סייקו אומר שבאים טנקים ואני צריך לצאת ולנקות את השטח כדי שהוא יוצא את השבוייה בביטחון, (איזה חארטות), קיצור יצאתי וראיתי 2 (או 3) טנקים באים לקראתי, אז פצצתי אחד והשני ברוב טיפשוטו עלה על בניין והרס אותו אבל נוצר איזה באג והטנק עלה לאוויר משהו כמו 20 מטר והתחיל להסתחרר בצורה מטורפת, עכשיו אני עומד וצוחק אבל המניאק בנתיים שהו מסתחרר הוא יורה ופגע בי והרג אותי :o, איך!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אחלה שרשור.

בGears of War,יש קטע כזה שאתה הולך בתוך מסדרון כזה שחלק מהרצפות בו נופלות ואם אתה נופל אז אתה מגיע למן חדר ביוב כזה שמלא במים ובמפלצות הגמדיות המציקות האלה.ומילא כשאתה נופל,אבל הכי מציק זה כשחבר שלך נופל.

Anyway,אני הולך שם,נזהר לא ליפול,ופתאום אני שומע קול של שבירה מאחוריי.בהבנה שאני עכשיו צריך להוציא את חבר שלי משם,אני מסתכל אחורה ורואה שהרצפה אכן נשברה,אבל חבר שלי כנראה למד לעוף או משהו :lol:

צירפתי תמונה מקווה שתראו שם משהו זה די חשוך,כמו כל המשחק.

אה ולפי דעתי הקטע עם הקוריאני המעוףף מקרייסיס זה בטוח זיוף.למה שאנשים פתאום יצלמו וידאו?

אסייסנס קריד עם הסוס ענק.אחד ההזויים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ולפי דעתי הקטע עם הקוריאני המעוףף מקרייסיס זה בטוח זיוף.למה שאנשים פתאום יצלמו וידאו?

זה לא פתאום.

אם באג מופיע פעם אחת, ותטען מהשמירה הקרובה לאותו מקום- ותעשה אותו דבר כמו שעשית קודם, הבאג יחזור על עצמו.

אנשים, אם יש לכם באגים טובים, שיהיה גם :silly:

שחיה אומנותית ברצפה במקס פיין:

http://youtube.com/watch?v=i3DBm8U3k8A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...