התכונה הטובה ביותר של r9500 היא בAA ובAF אז למה כאשר אני מפעיל אותם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התכונה הטובה ביותר של r9500 היא בAA ובAF אז למה כאשר אני מפעיל אותם

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה פריימים אתה מקבל באילו משחקים?

אם זה למשל 45-50FPS בUNREAL עם AA X2 אז זאת מהירות דווקא סבירה.

תבין, זה לא שהביצועים עולים כשאתה מפעיל AA ו AF :) הם יורדים, הכרטיס עובד לאט בגלל שיש יותר דברים לעבד.

על הייתרון שלו הוא שהוא מתחיל לעבוד אולי לאט יותר, אבל כרטיסים מתחרים שלו עובדים עוד יותר לאט באותו מצב, אם היה לך למשל 4TI 4600 והיית שם AA X2 אז הכל היה עובד עוד יותר לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל עכשיו בדקתי גם ב quake3 שהואר משחק עתיק ובאותה רמה של AA וAF מקודם המשחק ירד ב40 עד 50 פריימים אולי בגלל שעשיתי בq3a

1600x1200 והכול הכי גבוהה?

עריכה:

בUT2003 זה ירד ב30 פריימים טיפה יותר עלAA X4 וAF X16 (גם בUT2003 אני עושה 1600x1200 והכול הכי גבוהה אולי בגלל הרזולוציה הגבוהה? או בגלל שאני הגזמתי עכשיו עם הAF?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת הגזמה פראית ביותר. 1200X1600 זה לא הגיוני, אתה לא צריך את זה בכלל.

תאמין לי, תשחק על 1024 - תראה מצויין וגן ירוץ לך מצויין, וכמו שמישהו אמר זה ראדון 95 ולא 97.. אז שים לב לזה.

AA וAF משפרים את התמונה אבל על חשבון המהירות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת הגזמה פראית ביותר. 1200X1600 זה לא הגיוני, אתה לא צריך את זה בכלל.

תאמין לי, תשחק על 1024 - תראה מצויין וגן ירוץ לך מצויין, וכמו שמישהו אמר זה ראדון 95 ולא 97.. אז שים לב לזה.

AA וAF משפרים את התמונה אבל על חשבון המהירות שלה.

ב1600x1200 למשל בut2k3 המשחק רץ חלק מאוד וגם השחק נראה הרבה יותר יפה ככה לכן אני מעדיף את הרזולוציה הזאתי במשחקים יותר כבדים שהמחשק מתחיל לפעול לא הכי טוב אז אני מוריד ל1024x768 או 1152x768 וכדומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון הגבלת פריימים בquake3 ? מה הקשר 93 פריימים? אם תשחק על 70-80 פריימים זה יהיה אצלך בסדר גמור... גם על 50 אפילו.

אל תדאג, הפריים רייט אמור לרדת דראסטית... שים רזולוציה על 1024 ואנטי אליאסינג על X2 וגם הביצועים וגם האיכות תהיה טובה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהגדרת כמה דברים אולי בצורה יותר מידי "תוקפנית".

אל תשכח שהR9500 הוא כרטיס מעמד ביניים, והוא לא חזק כמו הR9700/800

מעמד ביניים? כן ברור שהוא לא הכי חזק בשוק אבל אם הוא מעמד ביניים איזה מעמד כל משפחת

G-FORCE TI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד , הגזמת קצת עם ההערכות שלך לגבי ביצועיו של הכרטיס . לפי מה שמסתמן לי , הכרטיס שלך מתפקד בסדר גמור . אל תצפה להפעיל UT2003 על ההגדרות הכי גבוהות + AA + AF הכי גבוהים כי 9700 PRO בקושי רב עושה את זה. בקיצר , שים על 1280X1024X32 פרטים הכי גבוהים ביחד עם AA ו-AF בינוניים ותהיה מרוצה . אני הייתי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה לכולם אבל אני מעדיף משום מה 1600x1200x32 הכול הכי גבוהה בלי AA וAF פשוט לא הבנתי למה המהירות של המשחקים ירדה כל כך כי הרדאון אמור להיות חזק בזה אבל עכשיו שמתי לב שהגזמתי חח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...