שאלה בסיסית, יש סרטי HD שהם 720P ו1080P. אז מה היא הרזולוציה של סרט DVD רגיל? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בסיסית, יש סרטי HD שהם 720P ו1080P. אז מה היא הרזולוציה של סרט DVD רגיל?

tzahi04

Recommended Posts

הורדתי מהאינטרנט סרט HD בגודל 4 וחצי ג'יגה ברזולוציית 720P (קובץ מסוג MKV),

הנפח 4 וחצי ג'יגה, הוא כמו גודל של סרט רגיל. זה אומר שהרזולוציה של סרט היא בעצם 720P?

ואז בעצם מאז ומעולם סרט היה בעצם HD 720P ואנחנו היינו צופים בו בטלויזיות עם רזולוציה נמוכה

וסובלים?

שאלה בסיסית, יש סרטי HD שהם 720P ו1080P. אז מה היא הרזולוציה של סרט רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD לרוב מגיע ברזולוציה של 720 על 576 ב PAL. הסיבה לשוני בגדלים היא שיטת הדחיסה, רגיל דחוס ב MPEG2, סרטי HD דחוסים ב H264 או VC1 שמאפשרים לדחוס יותר מידע באותו מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמובן שאתה הורדת HD-RIP (על משקל סרט DIVX שקודד מ DVD), סרט HD אמיתי לוקח 20 גיגה (וגם משתמש בפורמט דחיסה יותר טוב מאשר ה MPEG2).

אם מה שהורדתי הוא בעצם לא HD אמיתי אלא HD RIP אז איך זה שהאיכות כלכך טובה?

אני ארגיש הבדל משמעותי באיכות בין HD רגיל ששוקל 20 ג'יגה לבין HD RIP ששוקל 5 גי'גה

על גבי מסך LCD או מקרן?

ומה עושים האנשים המסכנים שיש להם LCD בבית ורוצים לראות באיכות 720P,

אם אין את האיכות הזאת בDVD למעשה אין להם ברירה אלא להוריד מהאינטרנט?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עושים האנשים המסכנים שיש להם LCD בבית ורוצים לראות באיכות 720P,

אם אין את האיכות הזאת בDVD למעשה אין להם ברירה אלא להוריד מהאינטרנט?!

הם יכולים לראות בערוץ הסרטים ה HD של YES/HOT ו/או לקנות נגן HD-DVD/BLU-RAY ולקנות בשבילו (עדיין לא זול כמו DVD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרואים בהוט \ יס (שמתי בבית ממיר HOT-HD השבוע) עדיין לא מגיע לאיכות של בלו ריי או בוא נעשה הנחה ... עדיין לא מתקרב לHD שרואים בארה"ב .. נלך יותר פשוט ... הפרק של סמול וויל שמטייל פה בכל מיני מקומות או פרק של כל סדרה אחרת לצורך העניין , רובם מגיעים מקודדים בHD ריפ באזור 350 מגה ל45 דקות לערך , ורואים לא רע בכלל , האיכות הגבוהה מגיעה על אזור 1גיגה ל 45 דקות ..

רוצה ללכת על הבדלים יותר משמעותיים ? - קניתי PS3 (בעיקר בשביל הבלו ריי) ויש לי איתו כמה לקחתי אחד מהם (השתולים) שמתי ראיתי (נדהמתי מהאיכות ורמת הפירוט הגבוהים) ולקחתי את אותו הסרט בDVD רגיל שיש בכל מקום וספרייה, ואין בכלל מה להשוות בין השתיים , רמה אחרת לגמרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שבסרטי HD-RIP בגודל 4 וחצי ג'יגה שהורדתי מסוג MKV למרות שרואים מאוד חד,

יש "הפרעות". הרבה מאוד נקודות קטנטנות על כל המסך שקל יותר להבחין בהם בסצנות כהות על גבי מסך

LCD, לעומת זאת במקרן אני רואה את אותו הסרט חלק בלי נקודות. אני מניח שזה בגלל

ההבדל בין הטכנולוגיות שידור של LCD לבין המקרן. השאלה היא האם בסרט HD רגיל של 20 ג'יגה

גם רואים מלא נקודות על גבי מסך LCD? ולמה בעצם יש את הנקודות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה כונן בלו ריי למחשב, אז אני לא צריך מעבד וכ"מ חזק? בגלל שכרגע כאשר אני רואה 1080P דחוס (MKV) אז הCPU USAGE עולה לאיזה 80% והסרט מלא בקרטועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה כונן בלו ריי למחשב, אז אני לא צריך מעבד וכ"מ חזק? בגלל שכרגע כאשר אני רואה 1080P דחוס (MKV) אז הCPU USAGE עולה לאיזה 80% והסרט מלא בקרטועים.

המעבד שלך לא מספיק חזק בכדי לפתוח את הדחיסה של סרט MKV 1080P בזמן אמת.

סביר להניח שסרט HD לא דחוס יעבוד בסדר על המחשב שלך, אבל עדיין יזדקק לאחוזים גבוהים מהמעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכדי לראות HD בכונן רגיל אני צריך 5 דיסקים?

אין דרך אחרת לראות HD חוץ מלרכוש HD או להוריד 20GB סרט?

מה הבעיה להוריד מהאינטרנט HD-RIP ב 4 וחצי ג'יגה כמו מה שאני הורדתי?

זו איכות ממש טובה, האמת מסקרן אותי איך זה לראות סרט HD אמיתי ששוקל 20 ג'יגה

אבל אין מאיפה להשיג או להוריד, אלא אם משלמים כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בכדי לראות HD בכונן רגיל אני צריך 5 דיסקים?

אין דרך אחרת לראות HD חוץ מלרכוש HD או להוריד 20GB סרט?

מה רצית ? זה HD...

אבל אין מאיפה להשיג או להוריד, אלא אם משלמים כסף

נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...