תשכנעו אותי לקנות Dell 2407wfp בבקשה :) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשכנעו אותי לקנות Dell 2407wfp בבקשה :)

zurkin1232

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני צריך עזרה. אני רוצה לקנות מסך חדש למחשב החדש שלי, הוא ישמש אותי להרבה אינטרנט (HWZone וכאלה), משחקים וסרטים/סדרות.

רציתי ללכת על מסך גדול ורחב. קראתי הרבה בפורום פה ויש התלהבות כללית מ- 2407WFP-HC. אני מאוד רוצה אותו.

יש לי בעיה אחת קטנטנה... אני נורא מוטרד מההפרש במחירים לעומת 22". אני לא מצליח לעכל את העובדה שהוא עולה כמו שני מסכים עם פאנל TN.

הלכתי היום לראות אותו, הוא אחלה והכל, אבל לא הצלחתי להבין כל כך לאן הולך הכסף הזה... גם ה-TN סבירים.

מצד שני, אני לא רוצה לקנות TN ולהתבאס על זה אח"כ. ובכל זאת אני, כמו כל גיק, רוצה לדעת שקניתי איכות.

אז אני צריך עזרה:

1. תסבירו לי בדיוק איך לבחון את המסך בחנות ואיפה הנקודות שבהם אני רואה הבדל מול מסכים נחותים יותר, כי היום לא הצלחתי לראות את זה כ"כ ולא ידעתי על מה להסתכל.

2. תנו לי את כל הטיעונים בעד, וגם נגד, המסך הזה. תסבירו לי למה קניתם, או הייתם רוצים לקנות, ולמה הוא נחשב כל כך שווה.

כבר עברתי על די הרבה דיונים, וביצעתי כמה חיפושים. בבקשה אל תשלחו אותי לחיפוש או לגוגל. אם יש לכם קישור מעניין תנו אותו. ובואו ננהל דיון פורה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד,

פעמיים מאזדה 3 זה יותר פח ויותר דלתות מ-ב.מ.וו 3 ועדיין עולה פחות - אז מה זה אומר ?

גם אם יכולת לקנות 4 מסכי TN במחיר 24 PVA בודד אני עדיין אומר לך - אין כאן בכלל התלבטות,

אם אתה יכול לאפשר לעצמך את הפינוק הזה - לך עליו, זו רכישה פנטסטית במחיר מעולה מאי פעם וחווית העבודה איתו היא פשוט חלומית.

אני רכשתי מנקסטופ והייתי מאוד מרוצה. היכן שלא תבחר לרכוש - תדאג לקבל כאן חוות דעת חיובית קודם לכן.

(והנה הארה שבאה לי פתאום : רבאק, חיים רק פעם אחת !) :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני נמצא בהתלבטות דומה.

עד כמה שהבנתי היתרון היחיד לעומת צגים עם פאנל TN הוא זוויות הצפיה (אין עיוות צבעים בשינויי זויות צפיה).

כנראה שיש קונצנזיוס שזה אחד הצגים 24" הכי משתלמים - אני קיבלתי את הרושם שהוא מתאים להכל ורציתי לרכוש אותו השבוע.

אבל, נראה שלמרות תג המחיר, לא הכל מושלם...

בגרסה שנמצאת היום בחנויות, 2407WFP-HC, יש כל מיני בעיות.

פה מדגימים את בעיית הגוסטינג:

http://video.google.com/videoplay?docid=4580166121612925274&q=2407WFP+%24ghosting&total=6&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

ופה תוכל למצוא סיפורים של אנשים שיש להם כל מיני בעיות עם הצג:

http://www.dellcommunity.com/supportforums/board/message?board.id=dim_monitor&thread.id=81254&view=by_date_ascending&page=74

בכל מקרה, המחליף של הצג הזה, 2408WFP כבר זמין בחו"ל, אז אם אתה לא ממהר עם הרכישה אולי שווה לך לחכות קצת ולראות מתי הוא יגיע לארץ ומה יהיה המחיר שלו (קח בחשבון שההמתנה עשויה לגרום לכך שה-2407 כבר לא יהיה זמין יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לול צודק.

אבל את ה2007 שלי קניתי משם.. נקווה שלא נצטרך להשתמש באחריות (למרות שאולי אני אשלח אותו יום ראשון שיחליפו לי בגלל זליגת אור :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, יבוא אפור עם שום אפשרות לגיבוי באחריות כי הרי הדגם הזה כבר לא משווק. בהצלחה :)

שלום זרקת לי פה פצצה , חשבתי מחר ללכת ולקחת מסך 2407wfp בחנות שלישית ברשימה

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=468918

במחיר 3190 ש''ח . כתוב שאחריות ניתנת מעבדה CPM בת''א. מה זאת המעבדה הזאת ? מבחינת האחריות לקנות רק ממששוק של ?

ממתין לתשובה תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לחכות ללא נודע.

לך תדע מתי הדגם החדש יגיע וכמה הוא יעלה...

מה אתה שוקל לעשות?

באחת החנויות אמרו לי שהוא אמור להגיע תוך חודשיים, אבל זה לא מידע רשמי ואי אפשר להסתמך על זה כל כך.

אני קצת ממהר, אז אני מברר אפשרויות להקדים את הרכישה של 2408 או שאני פשוט אקנה 2407-HC אחרי שאני אראה אותו בעצמי ואראה עד כמה הגוסטינג מפריע, אם בכלל.

בנתיים אני מחכה כדי לראות מי יתן לי לראות את הצג שלו ולהתרשם ממנו...

ת'כלס - אם לא הייתי ממהר, הייתי מחכה איזה 3 חודשים כדי לראות שהוא מגיע לארץ, שהמחיר מתייצב, ושיהיו ביקורות על הצג כדי לוודא שהוא לא יותר גרוע מה-2407-HC

אין בכלל 2407 במלאי של היבואן בארץ, ואני לא מכיר אף חנות שיש לה אותו במלאי.. איפה ראית אותו?

אצל היבואן אכן אין, אבל יש חנויות שיש להם אותו במלאי, או לפחות האתר שלהם אומר כך...

אין בעיה לטלפן אל החנויות האלו ולברר לפני שבאים לקנות.

שלום זרקת לי פה פצצה , חשבתי מחר ללכת ולקחת מסך Dell 2407wfp בחנות שלישית ברשימה

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=468918

במחיר 3190 ש''ח . כתוב שאחריות ניתנת מעבדה CPM בת''א. מה זאת המעבדה הזאת ? מבחינת האחריות לקנות רק ממששוק של ?

ממתין לתשובה תודה מראש

תרים אליהם טלפון ותשאל.

האמת שגם אני חשבתי לקנות שם אבל בנתיים אני מחכה כי לדעתי ממש כדאי לראות את הצג בפעולה לפני הרכישה.

בכל מקרה הוא אמר לי לטלפן אליו בשישי כדי לוודא שנשאר במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 חודשים זה המון זמן לחכות...

אני הלכתי לראות את המסך ב-notebookclub.co.il / lcdtv.co.il.

יש להם שם תצוגה ממש נחמדה. 4 דגמים של מחוברים למחשב אחד, שמותקן עליו קרייסיס, סרט באיכות גבוהה, מצגת וחיבור לאינטרנט. אפשר להשתמש במחשב ולשחק עם המסכים. חלומו של כל גיק.

האמת גם המחירים שלהם סבירים (כבר יצאתי יחצ"ן שלהם :P ) אבל כאמור אין להם את המסך במלאי ולפי מה שהבנתי ייקח חודשיים לפחות עד שיגיע.

אה, וקניה מחו"ל לא נשמעת לי כזה דבר חכם. אמנם המחיר נמוך אבל מה תעשה אם המסך יתקלקל, או אפילו אם תראה פתאום פיקסל שרוף? בחנויות בארץ אתה לפחות יכול להחליף את המסך או לבטל את הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל היבואן אכן אין, אבל יש חנויות שיש להם אותו במלאי, או לפחות האתר שלהם אומר כך...

אין בעיה לטלפן אל החנויות האלו ולברר לפני שבאים לקנות.

אתה אופטימי, אף חנות לא מחזיקה מסך בשווי מעל 3,000 ש"ח במלאי.. זה סתם סיכון מיותר בשבילה.

האתר של כל החנויות בארץ תמיד אומר שהכל במלאי. זה "פתאום" משתנה אחרי שאתה מזמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צביקה- תקנה איפה שראית CPM.

מעבדות CPM הן אלו שנותנות את האחריות הרשמית של בארץ. אין מעבדה בארץ שכתוב עליה "DELL".

אחלה מעבדות, זמני עבודה קצרים יחסית, מאוד מקצועיים.

והרגע בדקתי, המסך היחיד 20" ומעלה שיש ליבואן במלאי הוא ה 2007WFP....

כל השאר במצב ריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא היטב את מה שכתבתי-

CPM אלו המעבדות, נותני השירות הרשמיים היחידים של בארץ.

היבואן הם אכן CMS (איך נראה לך שבדקתי הרגע אם יש מלאי? אני רשום אצלם, יש לי גישה לאתר), אבל הם לא נותני השירות. אם יש לזון משתמש אצלם, לך לרשימת נותני השירות באתר ותראה.

אז כמו שאמרתי- אם רשום שהשירות הוא במעבדות CPM, מדובר בייבוא רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...