PCs Aren't Good For Games - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCs Aren't Good For Games

The Winter King

Recommended Posts

שאני קניתי את המחשב בניתי אליו שיחזיק מינימום 3 שניים

כרגע אין סימנים שהוא לא יחזיק ככה

במיוחד שיש הרבה פורטים מה360 ככה שהדרישות חומרה של הרבה משחקים

לא כאלו גבוהים יחסית להיום

היה לי 6200 ושידרגתי ל7600.. ומה זה אם היה לי? אתה נותן לי שם של כרטיס מסך מאוד יקר..

קרירין, נניח שאתה צודק בקשר לCOD4 אבל עדיין הוא נראה מצוין לעומת הUNREAL 3 שבמחשב

שלי נראה על הפנים ובטח בXBOX יראה מצוין, למרות שאת הXBOX קניתי לפני שנה גם.. כמו ה7600 שקניתי

וכבר לא מספיק. לא היה אכפת לי להתפשר קצת על הגדרות אבל הUT נראה גרוע בכל מצב שניסיתי..

אני אצטרך כניראה לנסות ולחיות עם זה או לוותר.

N.Silent_Sword - אני גם השתדלתי לא להחליף, כניראה שאתה תמיד התפשרת על הגדרות בינוניות.

אבל איאפשר להתווכח עם העובדה שקניתי את ה7600 והUT לא נראה טוב עליו

אם תיקח את COD4 לדוגמה בהגדרות ההכי גבוהות במחשב על אותו המסך ובאותו מרחק צפייה

לאומת ה360\PS3

אתה תראה שמחשב חזק ינצח בגרפיקה

ונכון שבמחשב יש את עניין ההגדרות לפי החוזק ויש הרבה הבדלים

אבל כל העניין זה שאת COD4 אתה יכול לשחק גם במחשב שזול יותר מה360\PS3 אם אתה מתפשר על ההגדרות מספיק

וכמובן למחשב יש הרבה שימושים אחרים

בנוגע לאנריל -יופי סבבה המחשב שלך כרגע חלש מה360

אבל זה לא אומר שהוא לא יכול להריץ בהגדרות סבירות את המשחק

זה שאתה רוצה הגדרות גבוהות יותר זה כבר סיפור אחר

וזה קשור לטעם שלך במשחקים

יש הרבה גימרים כמוני שיכולים לשחק במשחקים בעלי גרפיקה נמוכה בהרבה

זה כבר עניין של טעם -ולא גורם למחשב יחסית חלש לא להיות מכונת משחקים טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עקב האכילס של מחשב היא שאתם יודעים ויכולים לבקר על הרזולוציה שבה הוא מריץ את המשחק.

Assasian's creed ל X360 רץ בכלל ב 1024X576. למישהו איכפת?

לא.

למה?

כי רובן המוחלט של טלויזיות ה LCD ברזולוציה נמוכה יחסית של 1366X768, ומרחק הצפיה בד"כ גדול (מעל 2 מטר), אז זה בכל מקרה נראה נפלא.

עשיתי נסיון קצר, "המחשב בתור קונסולה"

חיברתי את הנייד שלי (מפרט בצד) לטלויזית ה LCD בסלון, הפעלתי קרייסיס.

הורדתי רזולוציה מ 1280X800 ל 1024X576.

ההבדל? כמעט כלום, באמת שקשה לשים לב (על הטלויזיה)

הפריימרייט? זינק במעל 15FPS ואפילו נתן לי להעלות קצת את ההגדרות.

המסקנה?

מי שמוכן להתפשר על רזולוציה של קונסולה, יוכל להינות ממחשב משחקים ממוצע כמו קונסולה (אפילו לא צריך 8800GT, ברזולוציות של 1024X576 עד 1280X720 אפילו 9600GT יעשה עבודה מדהימה ויריץ הכל על מקס')

אבל אתם באמת לא יכולים להשוות מחשב שאתם דורשים ממנו להריץ דברים ב 1440X900-1920X1200 לקונסולה שמריצה ברזולוציה נמוכה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על 1650 על 1050, לצערי על רזולוציות אני לא מיתפשר. אם אקנה מסך 17 אינץ', אז כבר לא יהיה איכפת לי [לשחק על נמוכות] ואז באמת זה לא יהיה מיכשול והכול יעבוד לי חלק בלי בעיה [אם אני יורד למשל לרזולוציה של קונסולה אני יכול להריץ CRYSIS, ב10DX כמובן על הכול הכי גבוהה].

ואתה צודק ששיחקתי על בינוני ואפילו נמוך לפעמים, ואתה ידוע מה? לא הפריע לי, כול עוד המשחק לא מכוער והרזולוציה לא נמוכה, לא איכפת לי. חוץ מיזה תמיד אפשר לעשות ווינדו מוד ולהקטין רזולוציה אם לא רוצים שהמסך יעשה אפסקל מסריח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב האכילס של מחשב היא שאתם יודעים ויכולים לבקר על הרזולוציה שבה הוא מריץ את המשחק.

Assasian's creed ל X360 רץ בכלל ב 1024X576. למישהו איכפת?

לא.

למה?

כי רובן המוחלט של טלויזיות ה LCD ברזולוציה נמוכה יחסית של 1366X768, ומרחק הצפיה בד"כ גדול (מעל 2 מטר), אז זה בכל מקרה נראה נפלא.

עשיתי נסיון קצר, "המחשב בתור קונסולה"

חיברתי את הנייד שלי (מפרט בצד) לטלויזית ה LCD בסלון, הפעלתי קרייסיס.

הורדתי רזולוציה מ 1280X800 ל 1024X576.

ההבדל? כמעט כלום, באמת שקשה לשים לב (על הטלויזיה)

הפריימרייט? זינק במעל 15FPS ואפילו נתן לי להעלות קצת את ההגדרות.

המסקנה?

מי שמוכן להתפשר על רזולוציה של קונסולה, יוכל להינות ממחשב משחקים ממוצע כמו קונסולה (אפילו לא צריך 8800GT, ברזולוציות של 1024X576 עד 1280X720 אפילו 9600GT יעשה עבודה מדהימה ויריץ הכל על מקס')

אבל אתם באמת לא יכולים להשוות מחשב שאתם דורשים ממנו להריץ דברים ב 1440X900-1920X1200 לקונסולה שמריצה ברזולוציה נמוכה בהרבה.

זה גם מה שאני אומר

וזה לא רק רזולוציה זה עוד דברים שלא בודקים בקונסולות בדרך כלל

לדוגמה יש הרבה משחקי שנעולים על 30 פרימים לשנייה

שזה בסדר גמור אבל זה לא המקסימום של מסך LCD-שרובם יכולים עד 60 פרימים לשנייה

במחשב קל לבדוק את זה בקונסולה מאוד קשה

יש גם הגדרות כמו AA ופילטרים אחרים וכו

שבקונסולות הרבה פעמים בהגדרות נמוכות יותר ולפעמים לא קיימים

בקיצור זה לא שחור ולבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו קראתי את כל הדיון הזה מההתחלה ועד הסוף...

קיצר לדעתי - מחשב זה באמת רק לכאלה שיש זמן, סבלנות וכסף להתעסק עם רכיבים ודרישות מערכת.

מניסיון אישי -

היה לי מגאסון לפני שהיה לי PC, מתתי על המגאסון. נשבר בסוף.

אחר כך היה לי מחשב PENTIUM1, שיחקתי עליו אלאדין, מלך האריות,,DUKE,QUAKE ועוד כמה ופשוט נהנתי. (זה היה כיתה א'-ב')

לאחר מכן PENTIUM2, לא זוכר מה שיחקתי עליו אבל גם הוא היה מאוד פשוט וללא שום חשיבה פשוט הפעלתי משחק ושיחקתי. (כיתה ג'-ה')

ואז בא לו הPENTIUM3, הוא עם כרטיס מסך מובנה ובהתחלה הספיק לי לכמה דברים בסיסיים אבל אני זוכר שאז יצא HITMAN כשהייתי בכיתה ו' והוא כבר לא עבד... אז שדרגתי לכ.מסך VOODOO4 שהחזיק אממ... הרבה מאוד זמן, כמובן שבכיתה ח' כבר שיחקתי משחקים על הגדרות נמוכות.

בכיתה ט' קניתי את הATHLON64 שלי שאני איתו כבר שנתיים עכשיו, הוא בא עם כרטיס X550 שבקושי החזיק לי AREA51 אבל עדיין היה סבבה, שיחקתי איתו שנה ואז קניתי את 1650XT ועד עכשיו משחק איתו. כרגע הוא מריץ ASSASSINS CREED על הגדרות הכי גבוהות רזולוציה 1024X768 ב12-20FPS ואתם יודעים מה? במשחק הזה זה ממש לא משנה. מה שאני מנסה להגיד שמאז שהשוק התפתח נהיה לי הרבה יותר כאב ראש.

בזמן שהיה לי את המחשב הזה היה לי גם PS2.. ואתם יודעים מה? מכירים את המשפט "פחות שכל פחות דאגות"? אז אותו דבר בדיוק עם קונסולות. פחות רכיבים שניתו לשדרג יותר הנאה נטו אתה תקבל.

החלטתי שיותר אני לא משדרג את המחשב. קונה PS3 כנראה השנה או תחילת שנה הבאה כשהמחיר יהיה בסביבות 2000 שקל. וגם פריצה אני לא שם כי מניסיון זה סתם כאב ראש. והבנתי גם שלפתחים מגיע הכסף על ההנאה מרובת השעות שהם מספקים לנו. (לכן גם קניתי את הORANGE BOX ופשוט אין מילים, ביליתי עם כל המשחקים שם סך הכל איזה 200+ שעות... 50$ חברים, 200 שקל, אל תהיו קמצנים). למרות שלקנות משחקים ב400 שקל אני ממש לא מתכוון, הבחורים מאיביי יקבלו את הבוכטות שלי.

לסיכום אני אתייחס למה שהבן אדם מהכתבה אמר - הוא צודק.

אם כל האנשים ידעו שהם קונים מחשב שהם בטוחים במאת האחוזים שהוא יריץ כל דבר שתשימו עליו - הוא יהיה כמו קונסולה.

ופה בדיוק באה ההפרדה, מחשב - לגיימרים שאוהבים להתעסק עם הגדרות ושדרוגים או רק לשימושים משרדיים שזה מחשב ב1000 שקל.

קונסולות - לשאר העולם, אם גם מביאים בחשבון שבPS3 אפשר להתקין לחבר מיקלדת ולגלוש ברשת = פתרון מושלם למיינסטרים, כמו מחשב מולטימדיה סלוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - רק בדבר אחד אתה טועה.

אתה כותב שקונסולות "תקועות" מבחינת חומרה , אתה רק שוכח שהפיתוח שלהם מתקדם עם השנים.

אם היו מראים לסוני מה אפשרה היה להוציא מהPS2 (נגיד GOW) כשהם השיקו אותה - הם היו אומרים בערך - בלתי אפשרי או מתעלפים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - רק בדבר אחד אתה טועה.

אתה כותב שקונסולות "תקועות" מבחינת חומרה , אתה רק שוכח שהפיתוח שלהם מתקדם עם השנים.

אם היו מראים לסוני מה אפשרה היה להוציא מהPS2 (נגיד GOW) כשהם השיקו אותה - הם היו אומרים בערך - בלתי אפשרי או מתעלפים.ליביו

GOW משחק שנראה מדהים, רק צריך לזכור שמדובר במשחק 2.5D או בקיצור הוא לא משחק 3D מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הרקעים ברובם דו מימדיים , אז מה? זה טכניקה. להגיד שזה 2.5 מימדים זה קצת עיוות

אתה רוצה דוגמאות אחרות - הBURNOUTים המאוחרים.

בקיצור לא חסר.

בהחלט SDKים ואופטימיזציות מתפתחות מאוד לאורך חיי הקונסולה , ברור שזה לא מקביל לעידכון חומרה , אבל זה בהחלט אלוקח אותך די רחוק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו יש כל מיני אופטימיזציות\טכניקות\עיצוב אומנותי וכו שאתה יכול להכניס למשחק

אבל תאורטית אתה יכול להכניס את אותם דברים בדיוק למחשב

וזה נכון שלא עושים מספיק אופטימיזציות למחשב

אבל אם אתה כבר קונה מחשב מסוים שיכול לקבל פורטים מקונסולה מסוימת בלי בעיה מיוחדת

כל האופטימיזציות\טכניקות\עיצוב אומנותי שתעשה למשחק קונסולה לא יגרמו למחשב שלך לעשות בעיות לקבל

את הפורט

סתם לדוגמה אם יצא COD5 אם גרפיקה פי 100 יותר טובה מי COD4 ל360

אתה באמת חושב שמחשבים שהריצו על מקסימום את COD4 יעשו בעיות בCOD5 ?

אם זה יקרה זה יקרה רק כי המפתחים היו עצלנים ולא בגלל המחשב

נכון שאתה צריך לקנות מחשב שחזק יותר משמעותית מהקונסולה מהתחלה

אבל אחרי זה לא צריכות להיות לך בעיות מיוחדות חוץ מבעיות מצד המפתחים

אבל אם כבר גם בקונסולות זה ככה

רק תיקח את בולי ל360 לדוגמה

ה360 הרבה יותר חזק מהPS2 אבל הפורט של בולי ל360 סבל מבעיות חמורות

ועכשיו עובדים על פאץ

וזה פורט ולא איזה רימיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים אבל בחיים קונסולה לא תביא את אותה ההנאה שיש במחשב

בוא נגיד שמחשב זה X

אז קונסולה זה רק Y/X וכמובן שX>Y

מעניין שאתה אומר את זה כי יש לי מחשב חזק ואני מעדיף לשחק בקונסולה שעלתה שליש מהמחשב

למחשב יש את המשחקים שמתאימים לו יותר וכך גם לקונסולות

אולי אתה מחובר יותר למשחקי מחשב

אני אישית מחובר יותר למשחקים בסגנון יפני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תהיה לי קונסולה אחת לפחות+מחשב.

למחשב יש סוג משחקים אחד, לקונסולה סוג אחר. זה למה בד"כ אני משתדל לקנות את הקונסולה שלא מכילה בדיוק אותם משחקים כמו המחשב (ומצד שני, כיום אין כ"כ הרבה משחקים חוץ מהפרנצ'יז הרציניים שחלוקים בין שתי הפלטפורמות....)

FPS אי אפשר לשחק על קונסולה (למרות שהווי עשה צעד אחד בכיוון, בגלל האפשרות לבקרת כיוון מדויקת כמעט כמו עכבר)

אבל פלטפורמה או משחק מכות אי אפשר לשחק על מחשב (מאריו על מחשב? אני לא מסוגל לדמיין את זה אפילו)

וכמובן יש משחקים שדורשים שלט של קונסולה או שהם נהיים גרועים (אהמ אהמ נינג'ה גאידן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...