PCs Aren't Good For Games - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCs Aren't Good For Games

The Winter King

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהאיש נשמע ממורמר עם הרבה כאב בטן.

יש מקומות בכתבה שהוא גם סותר את עצמו קצת, וכדאי שהוא לא ישכח מאיפה הוא צמח.

לגבי , ברור הם יודעים שיש בשוק הזה המון כסף! ועדיין יש מקום לשחקן שלישי בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גיימר על , ולי אין בעיות בכלל.

השאלה היא אם יהיו מספיק "ממורמרים" או כאלו שמסיבות כאלו או אחרות יזניחו את הפיסי לגמרי לטובת הקונסולות. או שאת כל המשחקים החדשים ישחררו על ורק אחרי שנה-שנתיים על מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קורה בהרבה חברות. מוציאים פורטים לPC במקרה "הטוב" ובכלל לא במקרה הרע.

אני חיה על המחשב שלי, פשוט לא בן אדם של , ואותי זה ממש מדכא לראות כמה חברות מזניחות את השוק הזה לטובת הקונסולות ואח"כ אני אוכלת קש עם פורטים מבוגבגים להחריד.

שיפנה ת'טענות שלו לחברות האלה במקום ליצרני החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים תמיד ישלטו על הקונסולות, כי הניגוד למחשב, 100% מקהל הקונסולות מעוניין בהם. זה מיועד להם ב100%, בעוד שהמחשב זה לא רק למשחקים, ולכן הוא לא מיועד להם ב100%. אני גם מעדיף למשל לשחק בקונסולות, אבל כשיש אפשרות לשחק במחשב במשחק טוב [יש כמה בלעדיים, למרות שיד אחת תספיק לספירתם], או כשאין לי קונסולה ממש טובה [כמו עכשיו שיש לי רק וPSP], אז הPC בהחלט מספק אותי. אבל זה אכן מצער שהרבה פחות משחקים יוצאים לPC מבעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קורה בהרבה חברות. מוציאים פורטים לPC במקרה "הטוב" ובכלל לא במקרה הרע.אני חיה על המחשב שלי, פשוט לא בן אדם של קונסולות, ואותי זה ממש מדכא לראות כמה חברות מזניחות את השוק הזה לטובת הקונסולות ואח"כ אני אוכלת קש עם פורטים מבוגבגים להחריד.

שיפנה ת'טענות שלו לחברות האלה במקום ליצרני החומרה.

בסופו של דבר החברות האלו ילמדו בדרך הקשה, כי פורטים זה עלבון לגיימרים ואין מקום בתעשיה התובענית הזאת לפורטים.

משחקים כמו COD4, ילמדו אותם לקח, שכן אפשר לפתח משחק כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שברגע שמנסים לעשות משהו שהוא לא פורט (למרות שביושוק זה פורט מושקע וCOD4 זה פורט מושקע יותר) מגלים שיש פערי זמן בפיתוח בין הקונסולות למחשב

הקונסולה מקבלת את המשחק חודשים לפני המחשב (למרות ששניהם בפיתוח אותה כמות של זמן (ואצל ביושוק אפילו גרסאת המחשב יותר זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לתקופת הזהב שהמחשב שלט בשוק המשחקים (שלא היו ...)

החיים היו יפים אז

כולם יכלו לשחק בהכל

מתי לא היו ? (אולי הם לא היו בתפוצה כמו היום / זוכות להדים, אבל תמיד היו), לקונסות גם היו הרבה סידרות משחקים שאף פעם לא הגיעו למחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסולות הישנות (כל מה שלפני PS2/GAMECUBE) שונים מאוד ממה שקורה היום בשוק הקונסולות

היום הקונסולות זה החלום הרטוב של כל מפתח

קהל יעד עצום ואחוז מאוד נמוך של פיראטיות=הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...