"Audio lapas", reciver and a few quastions... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"Audio lapas", reciver and a few quastions...

tomer_sch

Recommended Posts

אני מחפש קולנוע ביתי (רסיבר+רמקולים) ושמעתי כמה מערכות בינהם רסיבר של ימאה 430 שהוא על הפנים ומה שמצא חן בעיני היה רסיבר של פיוניר שיקר רק ב 200 שקל יותר, ואיכות הרבה הרבה יותר טובה!!

לגבי רמקולים במחיר שביקשתי הציעו לי DOME שזה באמת היה על הפנים ו...סט של audio lapas 580 אמרו לי שבדר"כ מוכרים רק את הקדמיים ב 8000 ועכשיו יש מבצע רק אצלם לכל הסט ב 3600, עכשיו אם ככה סתם היו אומרים לי את זה ועוד שזאת חברה שאני ועוד כל מי ששאלתי אותו לא שמע עליה בכלל לא הייתי חושב פעמיים. הקטע זה שכששמעתי את זה התלהבתי, זה באמת היה באיכות מעולה עם הרסיבר pioneer 511.

מה אתם אומרים על הרמקולים אם אתם בכלל מכירים....ועל הסט בגדול ביחד עם רסיבר של פיוניר?

לינק לאתר של החברה של הרמקולים ושל הדגם הספציפי שלי, אם אתם לא מכירים את החברה פשוט תגידו לי מה אתם חושבים על הרמקולים לפי המפרט:

http://www.audio-lapas.com/products/speaker/hometheater/sp580.htm

לינק לאתר עם פירוט על הרסיבר:

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=VSX-511&Cat2Cat1ID=1&Cat2ID=3 -אל תלחצו על הלינק כי הוא מוביל לדף הבית, פשוט תעתיקו את הכתובת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו מנסים לרמות אותך!

מה זה השטויות האלה מקדמיים שעולים 8000 הם הביאו לך סט שלם ב3600??

מעצבן אותי הפרחות כאלו >:(

לא אמרת להם כלום???

וגם בקשר לרסיבר, אם הפיוניר 511 יותר יקר מהימהה 430 רק ב200 שקל אז המחיר של הימהה נורא גבוה או שהמחיר של הפיוניר נורא נמוך.

אני סבור שזה האפשרות הראשונה.

מה היו המחירים של שני הרסיברים?

ואיזה חנות זאת היתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקטע של הרמאות אני הייתי מסכים איתך אם לא היייתי שומע אותם, אבל האיכות מצויינת ולא ממש מפריע לי שזה עולה רק 3600....

מה הכוונה לא אמרתי להם כלום "לא אמרת להם כלום???"??

בוא נגיד ככה, באתי לחנות בדעה שאני יכול לקנות את הרסיבר של ימאה 430 במכרזים באינטרנט במחיר הרבה יותר נמוך. באתי רק לשמוע . אבל אז המוכר התחיל להגיד שכל הדגמים האלה של הרסיבר הזה של ימאה הם מזוייפים (אם תחפש למשל בזאפ תמצא כמה שנקראים: YAMAHA RXV-430/HTA5540 והוא אמר שהכוונה היא שמה שבא אחרי הסלש זה הדגם האמיתי שנראה כמו 430)

אז בגלל זה אני כבר לא סומך ממש על קנייה כזאת ברשת וחושש שאולי אני אקנה איזה זיוף (אשמח לדעה שלכם). חוצמזה שאחרי ששמעתי את הפיוניר בהפרש כזה קטן (יחסית למחיר של הימאה שם...) והפרש כזה גדול באיכות העדפתי את הפיוניר.

הימאה עולה 2690

והפיוניר עולה 2890

ועכשיו לחלק של החנות....אני רק רוצה להבהיר מראש שלא הייתה לי שום כוונה לקנות שם אלא רק לשמוע . והחנות היא שקם אלקטריק :lol: אני יודע טוב מאד מה אתם חושבים עליהם פה אבל לך תדע, אולי זה ישתלם עם הרמקולים האלה (שכביכול עלו בהתחלה 8000 שקל)

אה וד"א המוכר גם ציין שאת המבצע הזה יש רק בסניף שלהם בגלל שרק אצלם בסניף הם יכולים להרשות לעצמם הנחה שכזאת, בגלל שהם מתעסקים באיכות!!! לך תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקטע של הרמאות אני הייתי מסכים איתך אם לא היייתי שומע אותם, אבל האיכות מצויינת ולא ממש מפריע לי שזה עולה רק 3600....

בוא נגיד ככה, באתי לחנות בדעה שאני יכול לקנות את הרסיבר של ימאה 430 במכרזים באינטרנט במחיר הרבה יותר נמוך. באתי רק לשמוע . אבל אז המוכר התחיל להגיד שכל הדגמים האלה של הרסיבר הזה של ימאה הם מזוייפים (אם תחפש למשל בזאפ תמצא כמה שנקראים: YAMAHA RXV-430/HTA5540 והוא אמר שהכוונה היא שמה שבא אחרי הסלש זה הדגם האמיתי שנראה כמו 430)

אז בגלל זה אני כבר לא סומך ממש על קנייה כזאת ברשת וחושש שאולי אני אקנה איזה זיוף (אשמח לדעה שלכם). חוצמזה שאחרי ששמעתי את הפיוניר בהפרש כזה קטן (יחסית למחיר של הימאה שם...) והפרש כזה גדול באיכות העדפתי את הפיוניר.

הימאה עולה 2690

והפיוניר עולה 2890

ועכשיו לחלק של החנות....אני רק רוצה להבהיר מראש שלא הייתה לי שום כוונה לקנות שם אלא רק לשמוע . והחנות היא שקם אלקטריק :lol: אני יודע טוב מאד מה אתם חושבים עליהם פה אבל לך תדע, אולי זה ישתלם עם הרמקולים האלה (שכביכול עלו בהתחלה 8000 שקל)

אה וד"א המוכר גם ציין שאת המבצע הזה יש רק בסניף שלהם בגלל שרק אצלם בסניף הם יכולים להרשות לעצמם הנחה שכזאת, בגלל שהם מתעסקים באיכות!!! לך תבין

ממממממממממהההההההההההההה???????????????

מה זה השטויות האלה ממתי מאמינים למוחרים טיפשים שלא מבינים כלום,

ובקשר לדגם של Yamaha אין לזה שום קשר לי יש את HTR 5540 RVX 430 בעקרון מתיחסים רק לHTR 5540 (גם על הרסיבר עצמו רשום רק הדגם הספציפי הזה).

אני ממליך לך בחום על הימהה אחלה רסיבר לאחלה ביצועים.

ובקשר לרמקולים זה שהם גדולים ויפים (לפי טעם) זה לא אומר שהם טובים,

בקיצור אני לא ממליץ,

לדעתי, תתכוון יותר לכיוון של הרמקולים של BOSE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי את זה כבר כמה פעמים, שמעתי את האיכות והיא באמת טובה, והשאלה שלי היא אם ללכת על הרמקולים האלה למרות שהחברה לא מוכרת?

לא אמרת לי אם המכירים שרשמתי על הרסיברים נשמעים לך הגיוניים. ונראה לי שאני אלך אם בכלל על הפיוניר כי הוא נשמע הרבה יותר טוב מהימאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, תתכוון יותר לכיוון של הרמקולים של BOSE

אתה רציני? BOSE??

לא הייתי נוגע בהם עם מקל.

משום מה לרמקולים של BOSE יצא מוניטין של הרמקול בה' הידיעה.

שאל ישראלי מה הרמקול הטוב ביותר? יענה לך BOSE!

B&W זה BOSE למתקדמים...

שתבינו, אני לא מזלזל ב B&W - להיפך. פשוט ל B&W יצאה תדמית דומה כמו של BOSE . רק שכאן המוניטין מצדיק את עצמו ברוב המקרים, למרות התמחור הגרוע של היבואן שמנצל את השם שיצא ל B&W בקרב לקוחותיו הישראליים...

אבל שוב - ישראלים יבחרו ב B&W כיצרן הטוב ביותר לרמקולים ללא שום היסוס, למרות שחיבה לאופי מסוים של צליל היא דבר סוביקטיבי:

אנשים רבים לא יחבבו את הבאס המנופח שלהם וכן את הטרבל המתכתי וה UNEDGY שמאפיין אותם.

על כל פנים, BOSE אינה מומלצת; השם שלהם "יצא" תודות לעבודת שיווק טובה, DARE I SAY גאונית, של אנשי המכירות שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, יצא לי לשמוע אותם וזה פשוט מחריד...אפילו ביחס ל audio lapas!

ובחזרה לת'ראד שלי, אתם מסכימים למחיר של הפיוניר ולקנייה ב ? של הרמקולים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימאה עולה 2690

והפיוניר עולה 2890

אחי, אתה תמים... ::)

המוכר הזה מוכר לך לוקשים, מה אתה מאמין לשטויות שהוא פולט בקצב?!?

אני הייתי עף משם כמו טיל (או שם את המוכר על טיל)

ועכשיו אני אפרט-

אין דבר כזה זיופים של רסיברים (מה זה נעליים?!?)

הדבר היחידי שהם קוראים לו "מזוייף" זה האחריות- ברוב המכרזים באינטרנט האחריות של המוצרים היא לא של היבואן הרשמי, אלא של יבואנים מקבילים...

ולמרות זאת אפשר למצוא לא במכרזים את הרסיבר הזה עם אחריות רשמית של SG (היבואן הרשמי)

כנס לזאפ (www.zap.co.il) ותראה מה המחירים של הרסיבר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דרך האתר של זאפ אני מחפש מכרזים ושם מצאתי את כל הימאה ("המזוייפים"...), ואני לא מבין מה אמרת הרי רשום בחלק מהדגמים אחרי ה 430 גם /HTA5540 אתה רוצה להגיד לי שזה לא אומר שזה לא הדגם הזה?!

ומזתומרת שרק האחריות לא של היבואן המקורי, אתה כבר יכול להסיק מזה שגם כמה מהחלקים בפנים לא של היצרן, לא?!?

חוצמזה שעדיין לא אמרת לי את דעתכם על הרסיבר של פיוניר 511 ב 2890, מה אתם אומרים עליו (מבחינת המידע הטכני) ועל המחיר שלו.

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=VSX-511&Cat2Cat1ID=1&Cat2ID=3 -אל תלחצו על הלינק כי הוא מוביל לדף הבית, פשוט תעתיקו את הכתובת

ואותו דבר לגבי הרמקולים לפי המפרט שלהם:

http://www.audio-lapas.com/products/speaker/hometheater/sp580.htm

ועל איזה חנויות אתם ממליצים, לא חנויות באינטרנט אלא כאלה שאני אוכל ללכת ולשמוע מה שאני קונה....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון המוכר אכן מוכר לך לוקשים בקצב , וכל פעם אתה מגלה לנו לוקש חדש (וזה לא מפתיע - זה האופי של החנויות ,הם עובדים לפי רמת הידע של הקונה).

דבר שני , המחיר של הימהה שהביאו לך הוא סופר גבוה , ההפרש בינהם זה 1000 ש"ח לא 200 , את ה 430 אפשר להשיג ב 1800-2000 אפילו, ותאמת הסאונד של הימהה הוא ממש לא רע , אבל האזניים שלך הן הקובעות !! ואם לא אהבת אז לא אהבת - רק תיזהר שבגלל מוכר מסויים המוח שלך יגרום לאזניים לשנות את הטעם (המוח עובד חזק מאוד על הסאונד).

דבר שלישי - זה לא מזוייף ולא נעליים , ואין שום נוהג למה קוראים ולמה מתייחסים , ההבדל בין השמות זה כולה השווקים , יש דגמים לשוק האמריקאי , יש לשוק האירופי , יש למזרח הרחוק ולפעמים זה אפילו מתחלק ליותר מזה (בדיוק כמו שהאולימפוס C220 ,C2 , D520 זו אותה רק לשווקים שונים) - הסיבה לזה היא דיי מטומטמת - אבל החברות כנראה רק מרוויחות מזה (בדיוק כמו הסיבה של מדוע חילקו את הDVD לאיזורים) , זה שאכלת את הלוקש - זה לא טוב - תוריד לעצמך נקודה :) , סה"כ זה אותו הרסיבר.

לגבי הרמקולים - אין לי מושג מה זה החברה הזאת , ותאמת זה נראה חברה קצת לייצנית (בדיוק כמו ה DOME וה KODA) , אבל אם השוות למספיק ברמת המחיר הזאת ובאמת אהבת הכי הרבה את הסאונד שלהם - עם זה אי אפשר להתווכח וזו הדרך הכי טובה לבדוק , רק כדאי שתתן עוד קצת "אוזן" לבאסים שלהם כדי לראות שהם באמת מספקים. לגבי האמינות והעמידות שלהם - את זה אין לי מושג . מה שכן אל תתפלא אם עוד שנה שנתיים תראה אותם נמכרים בחצי מחיר ואפילו פחות , אבל זה לא ממש אמור לעניין אותך אלא רק להסביר לך עד כמה הסיפור של ה 8000 ש"ח שדחפו לך כנראה שווה לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרסיבר של הימאה..חבר שלי שדי מבין בתחום ונמצא פה בפורום אמר שמדי פעם כשאומרים "זיוף" לא רק מתכוונים שזה לא היבואן המקורי אלא זה גם לא ממש חלקים מקוריים בפנים ושאני לא יתפלא אם אני מוצא חלקים של תדיראן (נראה לי שזאת החברה שהוא אמר...) בפנים!

ורציתי לדעת על איזה חנויות אתם ממיצים, או שבכלל בגדול אתם אומרים שכדאי ללכת על חנויות באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , באמת תודה לחבר שלך , אבל אנחנו יודעים מה המשמעות של זיוף , אבל אמרו לך שזה לא העניין ברסיברים. ואם המוכר אומר לך שזה מזוייף בגלל שם של דגמי שוק שונים - אז למה אתה מתעקש להאמין לו ? ??? , הרי הוא נותן לך שקר ברור בפרצוף, ומה בכלל ציפית שהוא יגיד - "כן , אנחנו באמת יותר יקרים מהם , אין מה לעשות , אבל אני רוצה לקנות אוטו יקר - אתה חייב להבין..." :lol:

בוא אני יגיד לך , המוכרים האלו מומחים בלהפחיד אותך , זה התפקיד שלהם ועל זה הם מקבלים כסף , הם גם מומחים לשטיפות מוח , כשהם רואים לקוח שלא מעוניין להוציא 9000 ש"ח על רמקולים או 2500 ש"ח על סנטר , הם תמיד אבל תמיד יגידו לך "תראה במקרה הגיע לנו איזה משהו חדש ואתה לא תאמין איזה יש לו , אני ממש נפלתי על הריצפה , ברמה של רמקול שעולה פי 2 והמחיר - אתה לא תאמין לי אחרי שתשמע, ממש ברמה - קשה להאמין.. ובלה בלה בלה...", זה קרה לי כלכך הרבה פעמים. הם יודעים איך לנווט אותך , והם "חולים" על אנשים תמימים.

ונגיד שבאמת יש בעיית "תדיראן" כמו שהזכרת , שום דבר לא מבטיח שהבעייה הזאת לא קיימת אצלהם - שום דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ה"זיוף" הזה זה לא זיוף של המוצר, בעצם, זה בכלל לא זיוף פשוט האחריות שנותן היבואן (=החברה שמיבאת את המוצר ארצה הישר מהיצרן) היא שונה כי בעצם היבואן שונה...

ותפסיק להאמין לשטויות שהמוכר אומר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...