איך אני נכנס להגדרות של הנתב ומגדיר סיסמא? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני נכנס להגדרות של הנתב ומגדיר סיסמא?

zoyaniv

Recommended Posts

שלום

אני בטוח שטחנו הרבה את השאלה וקראתי את הסטיקי ולא הצלחתי להבין אז אשמח לעזרה קצרה אם יש למישהו כוח

חיברתי נתב Linksys WRT54GC הוא מחובר ככה שהמודם של האינטרנט מחובר ראשון אחריו הנתב לנתב מחובר מחשב אחד באופן חוטי ואחד אלחוטית

מערכת ההפעלה היא

לא הייתי צריך להגדיר כלום ושני המחשבים התחברו בלי שום בעייה,אני רוצה לשים סיסמא כדי שלא כולם יוכלו להתחבר דרך האינטרנט האלחוטי

השאלה איך אני מגדיר את זה בידיוק ולא הצלחתי כלל לראות את הגדרות הנתב במחשב

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם הייתי מצליח הייתי עושה את זה,ביקשתי עזרה כי אני לא מצליח אז אני אשמח לעזרה ונראה לי שאני מספיק זמן כאן לקבל תשובה גם אם יש דרכים אחרות להשיג אותה (ותמיד יש דרכים אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא רוצה לעזור לך אבל קצת שיתוף פעולה מצדך לא היה מזיק גם.

לכתוב דברים כמו"לא מבין כלום" ו "לא עובד לי" לא עוזר לנו לעזור לך.

בוא נתחיל מזה שתגיד לנו איפה נתקעת במקום להפיל את הכל על אנשים אחרים שיסבירו לך את כל התהליך מהתחלה.

חוץ מזה יש תמיד מדריכים לכל ציוד קצה שאתה קונה אם לא מודפסים אצלך אז באתר היצרן להורדה כ PDF.

כמישהו שיש לו כבר כל כך הרבה פוסטים הייתי מצפה להבנה ממך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש נושא במחשבים שאני בור בו זה לכן לא תראה תגובות שלי כאן

לעניננו

אני לא יודע איך לגשת להגדרות של הנתב מהמחשב כלומר איפה הוא אמור בכלל להופיע לי במערכת ההפעלה,כמו כונן כמו חיבור רשת? לא מוצא

דבר שני והכי חשוב איך אני מגדיר סיסמא פשוטה שכל מי שירצה להתחבר או יותר נכון להנות מאפשרות לגלוש באינטרנט דרך הרשת יצטרף להקליד סיסמא (הגדרתי את המחשב כלא גלוי כדי שמי שנכנס לרשת בכל מקרה לא יצליח לראות או לשתף איתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה קודם כל התחלתי לקרוא ואני מנסה להתקין את התוכנה משום מה באחד השלבים הוא אומר לי שוהא לא מוצא את חיבור האינטרנט שלי למרות שאני מחובר וגולש בלי בעייה והוא לא ונתן לי להמשיך בהתקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עשיתי את זה,מבחינת הגדרות אבטחה הדבר היחידי שהצלחתי לעשות כדי להגביל גישה זה להגדיא את ה של המחשב הנייד כיחידי שיכול להתחבר לא הצלחתי לשים סיסמא פשוטה לכל מי שרוצה להתחבר לרשת האלחוטית,איך עושים את זה?

דבר שני אני מנסה להוריד עכשיו עם הביטרונט וזה ממש ממש איטי זה קשור אני מאמין איך ניתן להגבר על זה? (זה אתר סגור ככה שבדרך כלל אני מוריד על 180 והמחשב השני כרגע לא מחובר לכן זה לא מה שמאט אותי)

עריכה:

הגעתי למסקנה המתבקשת שזה עניין של פורטים.

איך אני פותח פורט מסויים בנתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עניין הפורטים הצליח תודה רבה לעוזרים

נשארו שני דברים שאני עוד צריך לסדר ואשמח לעזרה:

1.עדיין לא הצלחתי בעניין הלכאורה פשוט של להגדיר סיסמא כדי להתחבר לרשת האלחוטית

2.איך אני מגביל את או יותר נכון מחלק את רוחב הפס בין המחשבים השונים? (אחת מחובר חוטית השני אל חוטית)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כתוב לך הכל בחוברת. אתה מוזמן גם להשתמש בסטיקי על מנת לקבוע את סוג ההצפנה ו"איכות" הסיסימא.

2. אתה יכול להתקין בשתי המחשבים תוכנה בשם netlimiter. כבר דיברו על זה פה לא פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...