שנאה לINTEL ואהדה לAMD ? האם זה נכון ? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנאה לINTEL ואהדה לAMD ? האם זה נכון ?

Mortar

Recommended Posts

זה בדיוק כמו שרוב החנויות בארץ לא מוכרים לכולם RADEONנים אלא רק G-FORCEים

ואם תשאל מישהו על ה- הוא גם יעקם את האף וירצה G-FORCE - אז מה.

ועל זה כולם מסכימים שה- עוקף את ה-GFORCE בכמעט כל דגם

רדאיון הרבה יותר טוב ועל זה אין שום ספק.

שנית אני כבר לא בטוח שהיום תגיד למוכר מחשבים ראדיאון הוא יעקם את האף. אלא להיפך.

הסיבה שעדיין מוכרים הרבה ג'יפורסים היא שאתה מוכר מחשב חדש יש עדיין הרבה אנשים שלא מבינים גדולים במחשבים ומצד שני הם רוצים מחשבים טובים אך לא יקרים וכשמשווים ג'יפורס מול ראדיאון הג'יפורס יותר זול בהרבה ואפשר להסכים שמי שלא מבין גדול במשחקים כרטיס ג'יפורס יעשה את העבודה ושלא נשכח שרוב הכרטיסים הם בכלל ה ג'יפורס MX אפילו לא ה TI.

לעומת זה אדם שיבוא היום לחנות בכדי לשדרג/להחליף את כרטיס המסך שלו לכרטיס חדש יותר טוב יותר אני מאמין שיציעו לו ראדיאון ולב דווקא ג'יפורס חוץ מיזה שכמובן הרבה סיכויים שהוא מראש ידע מה הוא רוצה ויגש ליקנות כרטיס מסך מבוסס ראדיאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק פרט קטן.. אינטל מהווה 95% מהשוק הכולל של מחשבים למיניהם..אבל יותר טובה כי היא 4%..

מאיפה הוצאת את הנתון המטופש ש 95% משוק המחשבים הוא אינטל? בפעם האחרונה שבדקתי מדובר בסביבות ה 60-70 אחוזים.

מעבדי אינטל לא מיוצרים פה בארץ , אלא מיבאים אותם לארץ מסין או הפיליפינים. הם תוכננו פה בארץ וגם זו סיבה מספיק טובה לקנות אינטל ולא אנטישמים כמו שאפילו לא מכירים את ישראל..

ישנם מעבדים של אינטל המיוצרים בארץ בקריית גת (FAB18 אם אני לא טועה), ובנוגע לפיתוח - חלק ממעבדיה של אינטל מפותחים חלקית בארץ. אל תשכח שמעבד זהמוצר גדול ואין כזה מושג - מעבד שפותח או תוכנן בארץ.

ומה בדיוק הופך את לאנטישמים לא הבנתי?

ובנוגע למי שאמר שלAMD יש שקו רק במגזר הביתי - טעות בידו, מעבדיה של נחשבים כבר שנים למעבדים מצויינים עבור מחשבים משרדיים , וזה בסופו של דבר השוק העיקרי של המחשבים בעולם, ולא אף שוק אחר.

אגב... בארץ קצת קשה להבחין בכניסה של מעבדי ה AMD לשוק הביתי/עסקי (וזה בעיקר בגלל שיווק לקוי מאוד בארץ, ולא מעט דעות קדומות ולא מבוססות) אבל זה לא אומר שכך זה גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא יודע אם אתם כל כך טובים בהבנת עולם החומרה אבל מה שבטוח זה שלא יזיק לכם קצת לימוד שפת האם שלכם !

אנשים פה תוקעים ע' ויודים בצורה מטורפת ושלא נדבר על שימוש באות ה' שמדברים אל זכר, הלכתה, קניתה, רצתה ? לא כותבים ככה,

כמה טעויות !!! ועוד ברמה של כיתה א' ! אני מאציעההה לחם ללמעוד כצת יוטר תוב ישראלית כאדי שתדאו להתבטע בצורע רציניט יוטר.

אם למישהו פה יש בעיות כמו דיסלקציה אז אני מתנצל מראש.

mako, אני לא בטוח שהמספרים שלך נכונים ממש לא, אבל לגבי הדברים שלך בגדול אני מסכים איתך, למרות שיש מצבים שצריך לקחת וזה לא שהחברה גרוע או משהו כזה אבל בגדול אני חושב שאינטל יותר טובים ואני עוד יותר מסכים עם מה שאמרת בסוף לגבי חברה מתחרה.

מישהו פה אמר ש2700+ לוקח את הפנטיום הכי טוב ועוד מוסיף על חטא ואומר שTOM's Hardware טוענים כך, חביבי - לא היה ולא נברא, ה3.06 וגם עכשיו ה3GHZ בערך 90% מהפעמים עוברים את בהכל. וגם לפי הכתבות של tom's hardware או כל אתר חומרה אחר שאני מכיר.

נ.ב

אני שמח שהדיון הצליח לפחות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא יודע אם אתם כל כך טובים בהבנת עולם החומרה אבל מה שבטוח זה שלא יזיק לכם קצת לימוד שפת האם שלכם !

אנשים פה תוקעים ע' ויודים בצורה מטורפת ושלא נדבר על שימוש באות ה' שמדברים אל זכר, הלכתה, קניתה, רצתה ? לא כותבים ככה,

כמה טעויות !!! ועוד ברמה של כיתה א' ! אני מאציעההה לחם ללמעוד כצת יוטר תוב ישראלית כאדי שתדאו להתבטע בצורע רציניט יוטר.

אם למישהו פה יש בעיות כמו דיסלקציה אז אני מתנצל מראש.

mako, אני לא בטוח שהמספרים שלך נכונים ממש לא, אבל לגבי הדברים שלך בגדול אני מסכים איתך, למרות שיש מצבים שצריך לקחת וזה לא שהחברה גרוע או משהו כזה אבל בגדול אני חושב שאינטל יותר טובים ואני עוד יותר מסכים עם מה שאמרת בסוף לגבי חברה מתחרה.

מישהו פה אמר ש2700+ לוקח את הפנטיום הכי טוב ועוד מוסיף על חטא ואומר שTOM's Hardware טוענים כך, חביבי - לא היה ולא נברא, ה3.06 וגם עכשיו ה3GHZ בערך 90% מהפעמים עוברים את בהכל. וגם לפי הכתבות של tom's hardware או כל אתר חומרה אחר שאני מכיר.

נ.ב

אני שמח שהדיון הצליח לפחות ;)

אם אני לא טועה, חברה היא נקבה ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום שתעשו סיפור ותקרעו את עצמכם על המקלדת יש לי כמה דברים שפוטים להגיד

מי שבאמת מבין וחכם ויודע מה טוב וזול ונותן לו מקסימום זה אחד שהוא לא נוב וחכם על אמת במחשבים[move]Amd[/move]

ומי שחושב שאינטל זה טוב זה אחד שעובדים עליו כל הזמן וזה איזה אחד ערס שעבר לעולם המחשבים והוא נובי שלא יודע בכלל איך לפתוח את המחשב אחד שמושפע מן החברה ושכל הזמן דוחפים לו לראש ואמורים לו שרק אינטל היא הכי טוב

הוא צודק היא הכי טובה בארץ אבל באנגליה למשל כל המחשבים והמוסדות באנגליה מבוססים על מעבדים של לעומת הארץ שאנחנו דיי דבילים שזה וכן גם אמריקה שאוכלוסיה גדולה שם וכן המוסדות הם על AMD

אז קיצר חמודים שלי אלה שחושבים שאינטל טובים תתחילו ללמוד מאלה שיודעים פה!!!

ואני ישאר עם שלי

[glow=red,4,300]AMD RULZ[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, בבקשה, יש פה השוואה של UNREAL TOURNAMENT 2003, יש שם שתי השוואות, אחד על P4 3GHZ ואחד על AMD ATHLON XP 2700 עם באס של 333MHZ ו256K, לעומת הINTEL עם ה533MHZ וה 512K, ואם תלך כרטיס כרטיס תראה שבמפרט INTEL הכרטיס מוציא פחות מאשר בAMD וככה זה לפי כל הבדיקות, אז כן היה וכן נברא, האהא!!! ייבוש!!!!

http://www6.tomshardware.com/graphic/20021218/vgacharts-04.html

עוד דבר, בארצות הברית שולטת בנתח שוק ממש רחב, כמו שINTEL בארץ.

אבל תופסת תאוצה, עובדה שלאט לאט אני רואה לא רק חנויות אינטרנט לאנשים שמבינים ממש טוב, אלא גם בחנויות שמוכרות לאנשים מחשב סתם ככה, בלי שהם ידעו מה דוחפים להם (כמו DELL, יעני מחשב מורכב מראש), כמו למשל, הייתי בעתיד מחשבים בקניון שבעת כוכבים בהרצליה, וממש שמחתי לראות שם דוכן ודוכן , שיפשפתי את עיני כי לא האמנתי, אבל הנה זה נגלה מולי...דוכן AMD!

אז פעם באה שאתם אומרים שAMD לא טוב, תחשבו שום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אז איך זה שלא תמצא כמעט שום עסק או גוף בארץ שמחזיק מחשבים מבוססי ואיך זה שמרבית חנויות המחשבים מוכרות לעסקים ומשתשמים ביתיים מערכות מחשב מבוססות אינטל ולא ? זה תמוע שפה למשל בהחלט ניתן לראות כי רוב החברים באתר הם משתמשי והוהדים שלהם. אבל איך תסבירו את זה שלמשל עם תגידו להרבה אנשי מחשבים את השם מיקרוסופט כולם יגדו גועל נפש , מונופוליסטים אף אחד לא ירצה לשמוע ולהכיר אותם וכולם עושים זאת די מחוסר ברירה לעומת זאת תגידו להם לינוקס כולם יחייכו ויגדו דבר טוב צריך להשקיע בזה שווה אחלה. לעומת זאת אני לא מכיר הרבה אנשי מחשבים ובימיוחד חנויות שיגיבו אותו הדבר לגבי .

ואין פה עיניין של רווח כספי כי גם לבעל החנות לקנות מעבד אינטל הרי עולה יותר מלקנות מעבד העיניין זה שהרי עם הוא מבין עיניין ומקצועי הוא ירצה למכור ללקוח את הכי טוב ועובדה שמוכרים את ולא את AMD , ונראה כי רוב מעבדי ה AMD נמכרים בימיוחד פה ושם כאשר בא משתמש שמבקש ספציפית מעבד AMD ואני בטוח שיש רבים בענף המחשבים שלא יגדו לו שזה כדאי וטוב שהוא קונה את המעבד הזה ולא . ??? :hat:

הצלחת לעצבן אותי עכשיו!.

כמה דברים :

1 . אף אחד לא רוצה למכור ללקוח את הכי טוב , ואם אתה מאמין לזה אז אתה דביל לך תלמד קצת שיווק ,

מה שרוצים למכור לך זה רק דברים רווחיים , והמעבדים של , זה עסק רווחי מהמון סיבות.

2. הרבה שונאים את , אבל כמעט כל אלה ששונאים אותם משתמשים בווינדוס.

אני שונא את מיקרוסופט אבל זה לא בגלל מערכת ההפעלה (WINDOWS זאת מערכת מצוינת), זה בגלל דברים אחרים.

אני לא מכיר מישהו שיבוא ויגיד שהחלונותXP זאת מערכת מחורבנת!!

השנאה למיקרוסופט נובעת מכך שהיא מכריחה את השוק לעשות מה שבא לה , אין קשר לווינדוס בכלל.

ואגב ,

מצד אחד כאשר שאנשי המקצוע (המוכרים) ממליצים אינטל אתה מקבל את הדיעה שלהם.

אבל כאשר מקצוענים( אנשי המחשבים )יורדים על אתה לא מקבל את הדיעה שלהם.

אתה לא אוביקטיבי וגם לא נבון במיוחד , אתה מושפע.

3אני מכיר הרבה אנשים מענף המחשבים , גיליתי שרובם לא ידעו מה זה DURON ,

כמעט כולם חושבים שלוחות של AMD מיוצרות על ידי לא טובות בכלל כמו EPOX

או או ALBETRON או גיגהבייט ( חברות מאוד דפוקות ולא מוכרות) רובם גם צחקו עלי שאמרתי שASUS

מייצאת לוחות גם לAMD , הם טענו שאסוס לא תרד ברמה שלה.

חלקם לא ידעו מה ההבדל בין לSDRAM

חלקם חשבו שATA100 זה בעצם מציין את מהירות הHD שזה בעצם 7200

הם גם לא יודעים מה זה FSB , רובם מאמינים כי GF4 MX זה הכ.מסך הכי טוב וכי היותר יקרים אלו כרטיסים למקצוענים.

כולם אמרו שSIS זה לוחות דפוקים ושVIA הם הכי טובים ושאמרתי להם הם ישר תיקנו אותי ואמרו שאני מתבלבל

עם כרטיסי המסך ושזה בכלל כרטיס מסך ולא .

כמובן שכולם סיפרו לי שמסכים זה רק MAG

ושעכבר אופטי זה עכבר .

רובם!!! בטוחים שPHOTOSHOP זאת התוכנה הגרפית הכי טובה בשוק.

רובם חושבים שללא פורטלים אי אפשר לגלוש באינטרנט

ושהמחסניות תחליפיות למדפסות דופקות את הראשים של המדפסת (למדפסת אין ראש , הראש נמצא במחסנית)

אההה ועוד משהו , משום מה גם כולם סבורים שהמעבדים של אינטל יותר טובים ומצדיקים את המחיר בניגוד למעבדים של

AMD ( כי המעבדים של AMD שורפים את הלוחות ומאוד לא יציבים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחת לעצבן אותי עכשיו!.

כמה דברים :

1 . אף אחד לא רוצה למכור ללקוח את הכי טוב , ואם אתה מאמין לזה אז אתה דביל לך תלמד קצת שיווק ,

מה שרוצים למכור לך זה רק דברים רווחיים , והמעבדים של , זה עסק רווחי מהמון סיבות.

2. הרבה שונאים את , אבל כמעט כל אלה ששונאים אותם משתמשים בווינדוס.

אני שונא את מיקרוסופט אבל זה לא בגלל מערכת ההפעלה (WINDOWS זאת מערכת מצוינת), זה בגלל דברים אחרים.

אני לא מכיר מישהו שיבוא ויגיד שהחלונותXP זאת מערכת מחורבנת!!

השנאה למיקרוסופט נובעת מכך שהיא מכריחה את השוק לעשות מה שבא לה , אין קשר לווינדוס בכלל.

ואגב ,

מצד אחד כאשר שאנשי המקצוע (המוכרים) ממליצים אתה מקבל את הדיעה שלהם.

אבל כאשר מקצוענים( אנשי המחשבים )יורדים על אתה לא מקבל את הדיעה שלהם.

אתה לא אוביקטיבי וגם לא נבון במיוחד , אתה מושפע.

3אני מכיר הרבה אנשים מענף המחשבים , גיליתי שרובם לא ידעו מה זה DURON ,

כמעט כולם חושבים שלוחות של מיוצרות על ידי לא טובות בכלל כמו EPOX

או או ALBETRON או גיגהבייט ( חברות מאוד דפוקות ולא מוכרות) רובם גם צחקו עלי שאמרתי שASUS

מייצאת לוחות גם לAMD , הם טענו שאסוס לא תרד ברמה שלה.

חלקם לא ידעו מה ההבדל בין לSDRAM

חלקם חשבו שATA100 זה בעצם מציין את מהירות הHD שזה בעצם 7200

הם גם לא יודעים מה זה FSB , רובם מאמינים כי GF4 MX זה הכ.מסך הכי טוב וכי היותר יקרים אלו כרטיסים למקצוענים.

כולם אמרו שSIS זה לוחות דפוקים ושVIA הם הכי טובים ושאמרתי להם הם ישר תיקנו אותי ואמרו שאני מתבלבל

עם כרטיסי המסך ושזה בכלל כרטיס מסך ולא .

כמובן שכולם סיפרו לי שמסכים זה רק MAG

ושעכבר אופטי זה עכבר .

רובם!!! בטוחים שPHOTOSHOP זאת התוכנה הגרפית הכי טובה בשוק.

רובם חושבים שללא פורטלים אי אפשר לגלוש באינטרנט

ושהמחסניות תחליפיות למדפסות דופקות את הראשים של המדפסת (למדפסת אין ראש , הראש נמצא במחסנית)

אההה ועוד משהו , משום מה גם כולם סבורים שהמעבדים של יותר טובים ומצדיקים את המחיר בניגוד למעבדים של

AMD ( כי המעבדים של שורפים את הלוחות ומאוד לא יציבים!)

אהבתי מאוד את התגובה שלך! ארוך ולעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי!! תמצתת את זה כל כך יפה! אתה פשוט גדול :) כל הכבוד, לקחת כל מה שרציתי להגיד ותמצתת את זה יפה :)

עוד דבר להוספה, דברים ששאלתי טכנאים ומה אנו לי.

ש- באיזה משחה טרמית אתם משתמשים?

ת- מה זה משחה טרמית?

ש- למה אתם לא מוכרים גם AMD?

ת- יש איתם הרבה בעיות (אנשים לא יודעים להשתמש במחשב, כי אתם הרי לא יודעים מה זה משחה טרמית)

ש - האם אני יכול לשלב ו SDR באותו לוח?

ת - כן, אבל זה לא יעבוד כ"כ טוב.(או בכלל לא!)

ש- מה ההבדלים בין AGP X8 ו AGP X4?

ת- AGP X8 זה כרטיסים הכי חדשים והכי טובים (גם 4MX 440 עם AGP X8 הוא הכי טוב? לא ידעתי שהוא יותר טוב מGEFORCE 4TI 4200 עם AGP X4)

נעבור לטענות ששמעתי -

כרטיסי AGP X8 לא יעבדו על לוח עם AGP X4 (אני לא חושב שזה נכון, אולי במקרים ספציפים)

מעבדי מתחממים - אבל הם עמידים בטמפ' עד 80 מעלות, אז מה זה משנה? - לא צריך טוסטר בבית!

LG הכי טוב, צורבים, מסכים, מקררים, אסלות, הכל רק LG! יש לי אפילו לוח של במחשב.

מארזים מאושרי ...חח...yea right

RADEON זה כרטיס מסך מקצועי

האיכות של הלוח הולך לפי הצבע, למשל צבע ירוק כזה, הוא לא טוב אם הוא כחול או שחור או חום זה איכות יותר טובה, הכי טוב זה שחור.

ועוד אינספור דברים שמוכרים אומרים :) אם אתה הולך לפי מוכרים, אז אני זורק את המחשב שלי לי לפח (תראה מפרט)

והולך לקנות לי לוח של PC-CHIP עם מעבד P4 1.8 ו 4MX 440 החייתי עם 128SDRAM :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...