חקיקה: במות המנהיג ייסגרו המסעדות אוטומטית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חקיקה: במות המנהיג ייסגרו המסעדות אוטומטית

stone cold

Recommended Posts

בבתי-הספר יתקיימו טקסים מיוחדים לציון המאורע, בהם ייסקרו דמותו ומפעל חייו של הפוליטיקאי או השופט, אשר הלך לעולמו.

עם כל הכבוד למותם של כבודי עם , אני חושב שיש לנו בגרויות לעשות ואנחנו גם ככה בפיגור של איזה חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למותם של כבודי עם , אני חושב שיש לנו בגרויות לעשות ואנחנו גם ככה בפיגור של איזה חודש וחצי.

עם כל הכבוד למבחן שתעשה במשך שעה וחצי, יש אנשים שהשקיעו את כל חייהם למען המדינה

אני לא כזה פטריוט, ולא התעמקתי כ"כ בכל פרטי הכתבה, אבל פשוט ראיה צרה כזו מדהימה אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבתי-הספר יתקיימו טקסים מיוחדים לציון המאורע, בהם ייסקרו דמותו ומפעל חייו של הפוליטיקאי או השופט, אשר הלך לעולמו.

על איזה מנהיג הם מדברים?

עם כל הכבוד (ואין כבוד) אני לא הולך ללמוד על מורשת פרץ, או איזה שר בממשלה המושחטת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט פתטי.

במקום שהכנסת תנסה לכפות על הציבור לכבד אותה, אולי חברי הכנסת יתחילו לעשות דברים שיהפכו אותם לראויים לכבוד?

אבל לא, יותר קל לחייב את כולם ביום אבל.

LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה פטריוט, ולא התעמקתי כ"כ בכל פרטי הכתבה, אבל פשוט ראיה צרה כזו מדהימה אותי

זה פשוט פתטי.

במקום שהכנסת תנסה לכפות על הציבור לכבד אותה, אולי חברי הכנסת יתחילו לעשות דברים שיהפכו אותם לראויים לכבוד?

LOL.

הנה עוד סיבה למה לא לעשות את זה... בכל מקרה, אם אותו אדם עשה בחיי משהו שיגרום לכך שיהיה ראוי ליום אבל לאומי לאחר מותו, סבבה, אבל אם לא, למה הדורות הבאים צריכים לדעת מי הוא בכלל?

חוץ מזה, בעלי מסעדות ובתי עסק אחרים כמו בתי יתנגדו מאוד לחוק הזה - יום עבודה פחות, יום עבודה פחות להרוויח בו, וזה לא כלכלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רק במקרה רצח צריך לעשות את זה. אם בנאדם מת כתוצאה מסיבות טבעיות (נגיד התקף לב) אין טעם להשבית את המדינה. וכמובן - רק שמי שנפטר כיהן בתפקיד. אין טעם לעשות יום אבל אם קצב ימות עוד 20 שנה מזיקנה (גם מי יזכור אותו עוד 20 שנה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חוק מטופש של כנסת ישראל!

יש בארץ "מנהיגים" (נשיאים וראשי ממשלה) שהרסו את המדינה ולא זכאים לטיפת כבוד!

כבוד זה לא דבר שאתה זכאי לו באופן אוטומאטי מתוקף התפקיד שלך. כבוד זה דבר שאתה צריך להיות ראוי לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט פתטי.

LOL.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין כאלה

אריאל שרון היה האחרון מבין הפטריוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שמעון פרס ואריאל שרון, הם תרמו רבות למדינה וקיבלו הכרה וההערכה על תרומתם. אבל, לצערי הנזקים שהם גרמו למדינה מאפילים על כל ההישגים שלהם (פרס נתן רובים לגרועים באוייבי , ושרון גירש אלפי יהודים מביתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...