איך ניתן לדעת איזה ספק אני צריך ? כמה וואט ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לדעת איזה ספק אני צריך ? כמה וואט ?

מדבראפי

Recommended Posts

כרטיס 2900XT צורך ב PEAK שלו כ 135 וואט.

מעבד כפול ליבה של לסוקט 939- כ 75 וואט

לוח- זה תלוי בצ'יפסט, בין 15 ל 50 וואט.

הארדיסקים- 3-5 וואט, תלוי בדגם המדויק.

כל ההספקים שפורטו פה מתייחסים לוואטים על מסילת ה 12 וולט של הספק.

בהנחה שהלוח צורך בערך 30 וואט, הכל ביחד יוצר בערך 260 וואט, שהם 22 אמפר.

ספקים איכותיים של 450 וואט ומעלה מסוגלים לספק 22 אמפר סדיר על מסילת ה 12 וולט, ככה שלא תהיה להם בעיה להחזיק מערכת כמו שלך.

רוב מחשבוני ההספק האלו מגזימים ברמות, לא הייתי מסתמך עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס 2900XT צורך ב PEAK שלו כ 135 וואט.

מעבד כפול ליבה של AMD לסוקט 939- כ 75 וואט

לוח- זה תלוי בצ'יפסט, בין 15 ל 50 וואט.

הארדיסקים- 3-5 וואט, תלוי בדגם המדויק.

כל ההספקים שפורטו פה מתייחסים לוואטים על מסילת ה 12 וולט של הספק.

בהנחה שהלוח צורך בערך 30 וואט, הכל ביחד יוצר בערך 260 וואט, שהם 22 אמפר.

ספקים איכותיים של 450 וואט ומעלה מסוגלים לספק 22 אמפר סדיר על מסילת ה 12 וולט, ככה שלא תהיה להם בעיה להחזיק מערכת כמו שלך.

רוב מחשבוני ההספק האלו מגזימים ברמות, לא הייתי מסתמך עליהם.

נכתב רק לפני כמה ימים בפורום כרטיסי מסך שכרטיס מסך 2900XT

שמקבל 8 פינים _+ 6 פינים = 225 W

אנא תקרא בשירשור הנ"ל

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=323603.0

מציין גם שם בהמשך שהלוח מקבל 150 W

וטוען שבאם הלוח היה מקבל 75 W היינו בצרות

לגבי W של CPU עפ"י מחשבון שאני מכניס סוקט + מעבד עם שם מדווייק

אני מקבל 203 W

אז איפה כאן הטעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל ההנחות שלך שגויות מהיסוד, ואתה מסיק דברים לא נכונים מתגובות שמתכוונות לדברים אחרים לגמרי.

225 וואט זה מה שחיבור 8+6 פינים מסוגלים להעביר ביחד, לא מדובר על כמה שהכרטיס צורך.

75 וואט זו לא הצריכה של הלוח, זה הגבול העליון של מה שהמחשב מסוגל לספק לאותו כרטיס מסך זולל אנרגיה דרך הלוח (דרך חריץ ה PCI-e שעל הלוח)

לגבי המחשבון, שאתה מכניס מעבד והכל, הוא נותן לך צריכה של מחשב שלם שכולל את המעבד הזה, לא של המעבד לבד.

אם הצריכה הייתה כמו שאתה מתאר לכל רכיב, כולנו היינו צריכים כור גרעיני בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכל ההנחות שלך שגויות מהיסוד, ואתה מסיק דברים לא נכונים מתגובות שמתכוונות לדברים אחרים לגמרי.

225 וואט זה מה שחיבור 8+6 פינים מסוגלים להעביר ביחד, לא מדובר על כמה שהכרטיס צורך.

75 וואט זו לא הצריכה של הלוח, זה הגבול העליון של מה שהמחשב מסוגל לספק לאותו כרטיס מסך זולל אנרגיה דרך הלוח (דרך חריץ ה PCI-e שעל הלוח)

לגבי המחשבון, שאתה מכניס מעבד והכל, הוא נותן לך צריכה של מחשב שלם שכולל את המעבד הזה, לא של המעבד לבד.

אם הצריכה הייתה כמו שאתה מתאר לכל רכיב, כולנו היינו צריכים כור גרעיני בבית.

דרך הגב שקניתי את המחשב עם כרטיס 6800 וספק 550 W

במערכת יצאה הודעה במחשב שאין מספיק זרם והספק וחלק מהמערכות לא יעבדו תקין

אז עם כרטיס 6800 ספק טריפלטק לא נותן מספיק זרם אז עם כרטיס 2900XT

ספק 500 W כן יספיק ?

1. מה קשור הגבול העליון שהלוח מספק דרך PCI ? אני רוצה לדעת כמה הספק צריך להיות אותי מעניין כמה הספק נותן

2. איפה כתבתי ש-75 W היא הצריכה של הלוח ?

3. יש אפשרות להכניס גם מעבד לבד עם סוקט באחד מהמחשבונים , בלי עוד אלמנטים

4. לפני שאתה מאשים אותי

קרא את התשובות של האנשים בשירשור שצירפתי שבא כתבו במפורש כדי לבחור ספק צריך לקחת

בחשבון שהכרטיס מסך שלי צורך 225 W ואף שאלתי שוב מפורשות

אנו לי כן 225 W אז מה לא הבנתי ?

מה לא הבנתי נכון ?

של 6 פינים שיספק 12V לכרטיס ישירות מהספק.

הכבל של 6 פינים מסוגל לספק 75W ולמעשה מורכב מ-3 זוגות של חוטים (3 צהובים ו3 שחורים).

עם יצירת התקן PCI-E 2.0 יצרו גם חיבור חדש של 8 פינים, כי נוכחו לדעת שאין גבול לצריכת כרטיסי המסך החזקים. החיבור של 8 פינים מסוגל להעביר עד 150W לכרטיס והוא מורכב מ-3 חוטים צהובים ו-5 שחורים.

כמובן שהספק אמור לספק את הזרם הדרוש בהתאם לסוג הקונקטור.

הקונקטור מתוכנן כך שניתן לפצל אותו ל-6+2 ואז מהספק יכול לצאת כבל אחד שמתאים לחיבור של 6 וגם של 8 פינים.

באם הבנתי נכון מהטרילוגיה

שש פנים 75W

8 פינים 150W

וחייבים ספק שנותן 8 פינים ?

באם הבנתי נכון מהטרילוגיה -> טריאומווירט

שש פנים 75W

8 פינים 150W

עד כאן נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפי הציטוטים שהכנסת רואים שמדובר שם על הספק מקסימלי שמועברים על ידי הכבלים, לא על הצריכה של הכרטיס מסך, אז אין לך מה להתייחס בכלל לכמות הוואטים הזאת...

אם פיקה אמר לך שהכרטיס בPEAK דורש 135 וואט, אני מאמין שהוא כתב לך את זה עם קצת ידע מלפני

בקשר לספק שהיה לך, כפי שפיקה אמר קודם ואחרים

הנוסחה וולט*אמפר= וואט. אפשר לראות כמה ספקי הכוח מספקים (באמפרים) ולפי זה לחשב וואטים.

בספק שהיה לך קודם, כנראה ספק ג'נרי, שכתוב עליו 550, אבל בעבודה אפקטיבית לא נתן בהכרח 350WATT אמיתיים, מאחר שכמות האמפרים, לא מחולקת טוב במסילות או פשוט לא בהכרח קיימת...

בספקים רציניים הגיעו למסקנה שמסילת ה12V צריכה לקבל יותר אמפרים ואז הם עובדים יותר טוב ונותנים מתחים אמיתיים, מה שהציעו לך כאן, אמור להתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפי הציטוטים שהכנסת רואים שמדובר שם על הספק מקסימלי שמועברים על ידי הכבלים, לא על הצריכה של הכרטיס מסך, אז אין לך מה להתייחס בכלל לכמות הוואטים הזאת...

אם פיקה אמר לך שהכרטיס בPEAK דורש 135 וואט, אני מאמין שהוא כתב לך את זה עם קצת ידע מלפני

בקשר לספק שהיה לך, כפי שפיקה אמר קודם ואחרים

בספק שהיה לך קודם, כנראה ספק ג'נרי, שכתוב עליו 550, אבל בעבודה אפקטיבית לא נתן בהכרח 350WATT אמיתיים, מאחר שכמות האמפרים, לא מחולקת טוב במסילות או פשוט לא בהכרח קיימת...

בספקים רציניים הגיעו למסקנה שמסילת ה12V צריכה לקבל יותר אמפרים ואז הם עובדים יותר טוב ונותנים מתחים אמיתיים, מה שהציעו לך כאן, אמור להתאים.

מי זה פיקה ?

אני כותב לך במפורש שקניתי את המחשב עם כרטיס 6800

ספק 550 W לא הספיק , המערכת הודיעה בעברית הספק חלש

החברה שטענה שזה מספיק החליפה ליאת הספק ל- 750 W

אז מי שזה פיקה ?

הספק מקסימלי או לא

לא רלוונטי כלל , הכרטיס עובד הכרטיס עובד במשחקים כבדים אתה יודע כמה מתח לוקח ?

הכרטיס עובד עם OC אתה יודע כמה מתח לוקח ?

שוב לא ספק גאנרי ,

הספק טרמלטייק מקורי הטוב ביותר שהיה אז

1000 ש"ח בשנת 2006 .

דרך הגב אז היה לי CPU אחת ולא כמו היום 2 ובנפח גבוהה יותר

וספק טרמלטק 550 W לא הספיק

והיום אתה טוען שספק 550 כן יכול להספיק לכרטיס שזולל הרבה יותר חשמל

ומעבד כפול ולא יחידי ?

אני הבנתי נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה זה PIKA שהגיב לך בהודעות הקודמות...

קיצר תעשה מה שבא לך, אנשים פה נתנו לך הצעות, אתה מעוניין תקשיב להן, אם לא אז תקנה מה שיותר יקר ונראה לך, 1000 שקל על ספק, כמו שקנית אז...

מרבית מהשתמשים פה, שיש להם מערכות זוללות הרבה יותר משלך הולכים על ENERMAX 400WATT המגזימים גם 500, או או FSP, אבל תבדוק מפרטים אתה לא תראה שמישהו התקין ספק רציני יותר מאלו שלא לצורך...

לשם המחשה, אני עם המפרט שיש לי בצד, עובד בלי בעיות, זה FSP 350WATT עם 7600GT, ושמתי על המחשב הזה גם 7900GS מומהר והמחשב עבד בקלות, אבל מאחר שלא רציתי לקחת סיכון החזרתי את ה7600 אחרי שבועיים...

אתה צריך להבין שכל חברה מחלקת את האמפרים למסילות איך שבא לה, עדיף לפי הצרכים, יש גם סוגים שונים של תקנים משמע 2 מסילות של 12V וכו'... אני פחות מכיר את זה אבל יש ספקים, גם מחברות, כמו הTT שהיו להם דגמים לא מוצלחים במיוחד, מקווה שהצלחת להבין בכל התר'ד הזה משהו, ותקנה משהו שיתאים לך, אם לא חסר לך כסף קח ENERMAX LIBERTY 500W, בטח יצעקו עלי עוד רגע שלא תצטרך את זה, אבל אתה רוצה להיות בטוח? תהיה בטוח וזהו.

אין טעם להמשיך את התר'ד הזה בשאלות, אלא אם כן תהיה מוכן להצעות של ספקים שיתאימו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה זה PIKA שהגיב לך בהודעות הקודמות...

קיצר תעשה מה שבא לך, אנשים פה נתנו לך הצעות, אתה מעוניין תקשיב להן, אם לא אז תקנה מה שיותר יקר ונראה לך, 1000 שקל על ספק, כמו שקנית אז...

מרבית מהשתמשים פה, שיש להם מערכות זוללות הרבה יותר משלך הולכים על ENERMAX 400WATT המגזימים גם 500, או או FSP, אבל תבדוק מפרטים אתה לא תראה שמישהו התקין ספק רציני יותר מאלו שלא לצורך...

לשם המחשה, אני עם המפרט שיש לי בצד, עובד בלי בעיות, זה FSP 350WATT עם 7600GT, ושמתי על המחשב הזה גם 7900GS מומהר והמחשב עבד בקלות, אבל מאחר שלא רציתי לקחת סיכון החזרתי את ה7600 אחרי שבועיים...

אתה צריך להבין שכל חברה מחלקת את האמפרים למסילות איך שבא לה, עדיף לפי הצרכים, יש גם סוגים שונים של תקנים משמע 2 מסילות של 12V וכו'... אני פחות מכיר את זה אבל יש ספקים, גם מחברות, כמו הTT שהיו להם דגמים לא מוצלחים במיוחד, מקווה שהצלחת להבין בכל התר'ד הזה משהו, ותקנה משהו שיתאים לך, אם לא חסר לך כסף קח ENERMAX LIBERTY 500W, בטח יצעקו עלי עוד רגע שלא תצטרך את זה, אבל אתה רוצה להיות בטוח? תהיה בטוח וזהו.

אין טעם להמשיך את התר'ד הזה בשאלות, אלא אם כן תהיה מוכן להצעות של ספקים שיתאימו לך.

קודם כל אני רוצה להודות לך על ניסיון לעזור לי

זה המשפט הכי חשוב

עכשיו הבנתי מי זה PIKA ועדיין כל מה שכתבתי לך קודם בתוקף .

כרטיס 7600 או 7900 זה לא 2900XT כוונה בחשמל .

צר לי בכל השירשור הזה הבנתי רק דבר אחד שאנשים לא יודעים לחשב וואט

ובאם היית קורא כמוני את השירשור מבין שיש מבינים ויש רבים שלא מבינים .

טעות אדירה לרכוש ספק 550 W למחשב כמו שלי

ובמיוחד שכתבתי לך פעמיים שרכשתי בעבר 550 W וללא OC הספק חלש .

איך אתה יכול להתאים לי ספק או פירמה שאין לך מושג כמה כח הספק אני צריך

וגם שכותבים לך בברור שאתה טועה בענק

אתה אפילו לא מסוגל להבין , כמה אתה טועה ,אתה אפילו לא קורא את השרשור

יש כאן חוצפה מצדך לאחר שאתה נתפס כטועה אתה מסרב שמקצועיים ממך ינסו להסביר

וטוען שאין טעם בשירשור ,שוב יש לך רצון אין לך הבנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו, איזה ת'רד קשה...

הבן אדם שאל:

יש לי כרטיס 2900XT שאני עושה לו אובר קלוקינג

מעבד כפול של AMD 90MN עם אובר קלוקינג

4 ארדיסקים

לוח אם

כמה כח לספק אני צריך ? כמה וואט ?

והכי חשוב הסבר איך מגיעים למספר הוואטים שאני צריך ?

הכי קל בעולם:

זה - http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp ---> זה קישור ישיר, תגלול קצת למטה.

מחשבון ספק הכח הכי טוב שאני הכרתי עד היום (הוא גם מעודכן לחומרה האחרונה (כמעט))

מה שיפה בו, זה שאתה יכול להגדיר למחשבון שאתה עושה OC למעבד,

להגדיר לו לאיזו מהירות הגעת, באיזה מתח אתה משתמש ואז ולחשב את כל זה.

בנוסף, אתה יכול בסוף להגדיר למחשבון, באיזה ניצול עובד המחשב שלך, 90% מהמקסימום, 100% וכו' וכו'.

ואחרי שעשינו את כל זה נלך לפי כלל אצבע:

שספק, כשהמחשב עובד בשיא הכח שלו, כלומר 100% צריכת חשמל, המספר הכולל של

ההספק (ה WATT) אמור לייצג כ- 70% מיכולת הספק.

במילים אחרות, אם המחשבון הראה לך שהמחשב שלך צורך 700w כשהוא פועל ב- 100%

אתה תזדקק לספק כוח של 1000w.

זה הכל.

אם ניקח אותי לדוגמא, אני חישבתי שבמקסימום שלי (ראה מפרט) המחשב צורך כ- 495w (לפי המחשבון)

וניתן לראות שהספק הנפלא והשקט שלי, מספק את הסחורה בלי קושי רב (620w) שזה בול 80% מיכולתו (620w x 0.80 = 496w)

מקווה שעזרתי

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו, איזה ת'רד קשה...

הבן אדם שאל:

הכי קל בעולם:

זה - http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp ---> זה קישור ישיר, תגלול קצת למטה.

מחשבון ספק הכח הכי טוב שאני הכרתי עד היום (הוא גם מעודכן לחומרה האחרונה (כמעט))

מה שיפה בו, זה שאתה יכול להגדיר למחשבון שאתה עושה OC למעבד,

להגדיר לו לאיזו מהירות הגעת, באיזה מתח אתה משתמש ואז ולחשב את כל זה.

בנוסף, אתה יכול בסוף להגדיר למחשבון, באיזה ניצול עובד המחשב שלך, 90% מהמקסימום, 100% וכו' וכו'.

ואחרי שעשינו את כל זה נלך לפי כלל אצבע:

שספק, כשהמחשב עובד בשיא הכח שלו, כלומר 100% צריכת חשמל, המספר הכולל של

ההספק (ה WATT) אמור לייצג כ- 70% מיכולת הספק.

במילים אחרות, אם המחשבון הראה לך שהמחשב שלך צורך 700w כשהוא פועל ב- 100%

אתה תזדקק לספק כוח של 1000w.

זה הכל.

אם ניקח אותי לדוגמא, אני חישבתי שבמקסימום שלי (ראה מפרט) המחשב צורך כ- 495w (לפי המחשבון)

וניתן לראות שהספק הנפלא והשקט שלי, מספק את הסחורה בלי קושי רב (620w) שזה בול 80% מיכולתו (620w x 0.80 = 496w)

מקווה שעזרתי

HF

תודה לך אני מקבל את דברייך + האדם שנתן לי את המחשבונים בהתחלה

אני חושב שזה הדרך הכי מקצועית

הגעתי דרך המחשבון ל- 675 W

ולכן אני יקח ספק 850 W או יוסיף עוד ספק רק לכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך אני מקבל את דברייך + האדם שנתן לי את המחשבונים בהתחלה

אני חושב שזה הדרך הכי מקצועית

הגעתי דרך המחשבון ל- 675 W

ולכן אני יקח ספק 850 W או יוסיף עוד ספק רק לכרטיס מסך

לא צריך להגזים, הינה כמה מומלצים:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1171

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1621

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3473

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3344

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_281_2655&products_id=19391

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HF Integrale

מה שכתבת שם זה נאום יפה, חבל שהוא רחוק מהמציאות.

גם ה 520W שלי יכול להריץ את המערכת שלך ב OC כמה שתרצה, ולמעשה גם את המחשב של אפי, למרות שהמחשבון המהולל הזה מראה כמויות דמיוניות כמו 695W וכו'.

הבעיה שהמחשבון לא מפרט איך הוא מחלק את הוואטים למסילות 3 וולט, 5 וולט, ו 12 וולט, או באיזה מקדם נצילות הוא משתמש.

סביר להניח שהמחשבון לוקח את המקרה הגרוע ביותר האפשרי, ומציג "איזה ספק תצטרכו" לפי זה.

אפי- הסבירו לך 10 פעמים איך אמורים לחשב ומה כדאי לקחת, אתה פשוט מסרב להבין כי לא יוצא לך להשתמש במחשבון המגניב של האתר הזה.

אם אתה רוצה לא לצאת טמבל, לך על ספק 500W טוב של חברה איכותית, או 600 אם אתה מתעקש.

אם אתה רוצה לצאת טמבל- אתה מוזמן לבזבז סכום ששווה לחצי מערך המחשב שלך על ספק 850W.

הספק שהיה לך של ת'רמלטייק לא החזיק את המערכת למרות שהוא 550W כי זה היה TR2, שזה דרעק של ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שהיה לך של ת'רמלטייק לא החזיק את המערכת למרות שהוא 550W כי זה היה TR2, שזה דרעק של ספק.

לא היה לי נעים להגיד לו, אבל אתה צודק! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HF Integrale

מה שכתבת שם זה נאום יפה, חבל שהוא רחוק מהמציאות.

גם ה 520W שלי יכול להריץ את המערכת שלך ב OC כמה שתרצה, ולמעשה גם את המחשב של אפי, למרות שהמחשבון המהולל הזה מראה כמויות דמיוניות כמו 695W וכו'.

הבעיה שהמחשבון לא מפרט איך הוא מחלק את הוואטים למסילות 3 וולט, 5 וולט, ו 12 וולט, או באיזה מקדם נצילות הוא משתמש.

סביר להניח שהמחשבון לוקח את המקרה הגרוע ביותר האפשרי, ומציג "איזה ספק תצטרכו" לפי זה.

אפי- הסבירו לך 10 פעמים איך אמורים לחשב ומה כדאי לקחת, אתה פשוט מסרב להבין כי לא יוצא לך להשתמש במחשבון המגניב של האתר הזה.

אם אתה רוצה לא לצאת טמבל, לך על ספק 500W טוב של חברה איכותית, או 600 אם אתה מתעקש.

אם אתה רוצה לצאת טמבל- אתה מוזמן לבזבז סכום ששווה לחצי מערך המחשב שלך על ספק 850W.

יכול להיות שאני נחמד ומדבר יפה אני נשמע מטומטם

אז שוב פיקה

הוסבר לך מספר רב של פעמים שספק 550 W שניסתי לא הצליח להחזיק את המערכת עם אחת וכרטיס חלש יותר

נרמז לך כבר שלקחתי את המחשב חזרה למעבדה ושם מצאו שנאני צריך ספק חזק יותר מ- 550 W

הוסבר לך שבמעבדה מצאו שצריך ספק 750 W

ועובדה הספק 750 W עבד שנה וחצי נפלא והחזיק מעמד ,אז מה כואב לך ?

שלא התקשרו אלייך לקבל אישור להרכיב לי ספק ?

או שלא קניתי ספק מהחברה שלך ?

לא מוכן לקבל שוב את השטות שלך שנמשכת כבר כל השירשור לספק 500 W כאשר בפועל 550 W

לא מחזיק מעמד של חברת טריפלטק .

לאור זאת

פיקה - שוב לא מוכן ולא רוצה לקבל את דעתך שנמצאה כלא עובדת בפועל !

שוב לא נכונה

כל ה ספקים שאתה המלצת לא יהיו על המערכת שלי !

באם זה מקובל עלייך או לא זה לא כל כך מעניין אותי

אנשים באם אתם לא רוצים לצאת טמבלים ולקנות ספקים שוב ושוב

תעשו את הבדיקה במחשבון שהמליצו אנשים באתר שהוכח לפחות אצלי כיעיל מאוד

שוב פיקה לא הביא שום הוכחות שטריפלטק ספק פחות טוב מהספקים המסקנים שהמליץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 6800 שעובד מעולה עם ספק של 350W ואפילו חיברתי אליו כרטיס יותר "כבדים" שהוא התמודד איתם בכבוד אז או שקיבלת הודעה שגויה או שלא חיברת לכרטיס את החיבור חשמל הנוסף

אין מצב שכרטיס מסך שצורך כ130W במקס לא יעבוד עם ספק של550W אמיתי ואפילו עם גנרי זה היה אמור לעבוד

אז מספיק להתווכח אנשים עם נסיון קצת יותר משלך הסבירו לך אז תאמין להם אחרת אל תשאל

והסיבה שהמחשבון נותן לך תוצאה גבוהה בהרבה היא שמדובר על מחשבון סינטטי שלוקח בחשבון מצבים תיאורטים שכל אחד מן הרכיבים עובד בו זמנית על 100%

וצורך את המקס' ובנוסף על זה המחשבון לוקח כל מיני מרווחי ביטחון מה שגם ספק לא נמדד רק בW אלא גם באמפר וגם החלוקה בין המסילות

לדוגמא אני יכול להביא ספק של 1000W אבל במסילה של ה12V הוא יתן רק 10 אמפר כלומר 120W שזה כלום שום מערכת מודרנית זה לא יספיק בשבילה

אתה מבין את ההגיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...