איך ניתן לדעת איזה ספק אני צריך ? כמה וואט ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לדעת איזה ספק אני צריך ? כמה וואט ?

מדבראפי

Recommended Posts

טריפלטק? לא אמרת קודם ת'רמלטייק?

למקרה שזה אכן טריפלטק, הבעיה נמצאה מיידית:

לא קיימת חברה כזו, ולכן כל ספק של חברה בשם הזה יהיה ג'נרי, ולא יחזיק אפילו רבע מערכת נורמלית.

אתה מוזמן לקנות ספקי 700-800 ואפילו 1500 וואט, לנפח את חשבון החשמל שלך, ועדיין להיות עם ספק ג'נרי, אין בעיה, לא מכאיב לי שאתה לא לוקח את ההמלצה שלי. ההמלצה שלי (ושל כל חברי הפורום) היא לטובתך, בחרת להתעלם? ההפסד הוא כולו שלך.

דבר שני, אין "החברה שלי", כי לא בדיוק נמצאת בבעלותי (אולי יום אחד בעתיד, אם יהיה לי קצת מזל....)

דבר שלישי- אני מניח שאין לך בעיה לקנות ספקי 550-700 וואט כי המחיר שלהם הוא בסביבות ה 150-200 שקל. במידה ואתה אכן משלם מחיר כזה,

ולסיום, כמה עצות ידידותיות:

1- אין דבר כזה ספק 750 וואט ב 200 שקל. ספק כזה אמור לגבול ב 800 שקל, ואם מצאו לך "מחיר פלא", אתה מוזמן לשלוח אותו לבדיקה מקצועית ולראות שהפלט שלו לא עולה על 500 וואט במקרה הטוב.

2- המעבדה ששלחת אליה את המחשב ויצאה עם תוצאה כזו מאכלסת חבורת טכנאים בגרוש, ויהיה טוב יותר בשבילך לא להתקרב לשם יותר.

3- בפעם הבאה שאתה מנהל דיון בפורום, לפחות תיתן פרטים על מה אתה מעוניין להשוות למה. בטענה שלך ש "לא הבאתי שום הוכחה שהספקים של XXX יותר טובים מהספקים של YYY" יש חור גדול:

לא אמרת לנו איזה ספק לעזאזל יושב במחשב שלך.

שניה אחת זה היה ת'רמלטייק (שלא פורט הדגם

שניה אחרת זה טריפלטק.

נ.ב- ה "הוכחה" כביכול שאני יכול לתת לך, היא נסיון. עבדתי חצי שנה בחנות מחשבים מהגדולות בצפון (לא, לא אייבורי/מרדנית/KSP ושאר קקיוניות עם תודעת שירות ברצפה וכו') כאיש מכירות וטכנאי גיבוי.

הרכבתי כבר מערכות חזקות בהרבה משלך (מעבדי Q6600 עם צמד 8800GTXים) שיושבות על ספקי 600-650 וואט בעומס מלא בלי שהספק אפילו יתאמץ.

בנוסף, אתה מוזמן לערוך חיפוש בפורום-

אינספור אנשים פרטו פה את פרטי המערכת והמליצו על ספקים.

אם אתה מוצא אפילו דוגמה אחת שחבר פורום קנה ספק בהמלצתי או בהמלצת אחד מחברי הפורום האחרים, והספק לא החזיק את המערכת שלו, אני תולה את עצמי על המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח..... רק עכשיו שמתי לב טריפלק!!!!!!!! :eek2::biglaugh:

בטח שזה לא הספיק לך חחח....

ספק של 1.90 במקדונלדס ואם תרצה יגדילו לך בעוד 1.90 ל750W

עריכה נראה לי שהוא התבלבל כי קודם הוא רשם טרמלתק שעלה לו 1000 ש"ח

ובכל מקרה ראה תגובה קודמת שלי כך שאין קשר לדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריפלטק? לא אמרת קודם ת'רמלטייק?

למקרה שזה אכן טריפלטק, הבעיה נמצאה מיידית:

לא קיימת חברה כזו, ולכן כל ספק של חברה בשם הזה יהיה ג'נרי, ולא יחזיק אפילו רבע מערכת נורמלית.

אתה מוזמן לקנות ספקי 700-800 ואפילו 1500 וואט, לנפח את חשבון החשמל שלך, ועדיין להיות עם ספק ג'נרי, אין בעיה, לא מכאיב לי שאתה לא לוקח את ההמלצה שלי. ההמלצה שלי (ושל כל חברי הפורום) היא לטובתך, בחרת להתעלם? ההפסד הוא כולו שלך.

דבר שני, אין "החברה שלי", כי OCZ לא בדיוק נמצאת בבעלותי (אולי יום אחד בעתיד, אם יהיה לי קצת מזל....)

דבר שלישי- אני מניח שאין לך בעיה לקנות ספקי 550-700 וואט כי המחיר שלהם הוא בסביבות ה 150-200 שקל. במידה ואתה אכן משלם מחיר כזה,

ולסיום, כמה עצות ידידותיות:

1- אין דבר כזה ספק 750 וואט ב 200 שקל. ספק כזה אמור לגבול ב 800 שקל, ואם מצאו לך "מחיר פלא", אתה מוזמן לשלוח אותו לבדיקה מקצועית ולראות שהפלט שלו לא עולה על 500 וואט במקרה הטוב.

2- המעבדה ששלחת אליה את המחשב ויצאה עם תוצאה כזו מאכלסת חבורת טכנאים בגרוש, ויהיה טוב יותר בשבילך לא להתקרב לשם יותר.

3- בפעם הבאה שאתה מנהל דיון בפורום, לפחות תיתן פרטים על מה אתה מעוניין להשוות למה. בטענה שלך ש "לא הבאתי שום הוכחה שהספקים של XXX יותר טובים מהספקים של YYY" יש חור גדול:

לא אמרת לנו איזה ספק לעזאזל יושב במחשב שלך.

שניה אחת זה היה ת'רמלטייק (שלא פורט הדגם

שניה אחרת זה טריפלטק.

נ.ב- ה "הוכחה" כביכול שאני יכול לתת לך, היא נסיון. עבדתי חצי שנה בחנות מחשבים מהגדולות בצפון (לא, לא אייבורי/מרדנית/KSP ושאר רשתות קקיוניות עם תודעת שירות ברצפה וכו') כאיש מכירות וטכנאי גיבוי.

הרכבתי כבר מערכות חזקות בהרבה משלך (מעבדי Q6600 עם צמד 8800GTXים) שיושבות על ספקי 600-650 וואט בעומס מלא בלי שהספק אפילו יתאמץ.

בנוסף, אתה מוזמן לערוך חיפוש בפורום-

אינספור אנשים פרטו פה את פרטי המערכת והמליצו על ספקים.

אם אתה מוצא אפילו דוגמה אחת שחבר פורום קנה ספק בהמלצתי או בהמלצת אחד מחברי הפורום האחרים, והספק לא החזיק את המערכת שלו, אני תולה את עצמי על המקום.

1. זאת החברה שהיה לי ממנה את הספק 550 W

http://www.thermaltake.com/product/Power/ToughPower/toughpower_index.asp

אנני מבין כלל מאיפה אתה ממציא שמות אחרים או גנארי ?

לא מובן גם באם שאתה לא יודע ,אתה לא שואל ועונה , זה מלמד על אדם שעונה לפני שקורא את השאלה .

ועובדה יש כזאת חברה וחיה וקיימת ומוערכת כאחת הטובות בעולם כמספקת ספקים .

ושוב אתה טועה .

2.שוב אתה כותב של כל חברי הפורום , זאת ההמלצה שלך , אל תכתוב בשם חברי הפורום , תכתוב בשמך

יש חברים בפורום שענו מאוד פשוט

ומאוד נכון , אדוני הנכבד פנה לאתר שמתמכה בחישובים

ולשם פניתי ומצאתי את מבוקשי

ובהזדמנות זאת תודה להם

taotao

HF Integrale

שני חברי הפורום ענו הכי מדוייק פנה למחשבון ותמצא את מבוקשך ,כך עשיתי והצלחתי בזכותם .

3.

אין דבר כזה ספק 750 וואט ב 200 שקל. ספק כזה אמור לגבול ב 800 שקל

תגיד לי איפה רשמתי בכלל שאני מחפש ספק ב- 200 ש"ח ?

באם היית קורא את השירשור היית מוצא שלא רשמתי כלל מחיר יותר מכך

בתחילת השירשור ציינתי במפורש ללא מחיר

מאיפה אתה ממציא דברים שלא קיימים ? ולא נכתבו ?

4. כתבת שהמעבדה ששלחתי את המחשב הטכנאים שלהם שווים בגרוש

אתה יודע בכלל לאן שלחתי את המחשב ?

אתה יודע בכלל איזה ציוד מדידה יש להם ?

אז על מה שוב אתה כותב ?

5. באם אתה לא יודע איזה חומרה יש לי , תשאל

באם אתה לא שואל זאת בעיה שלך בתור העונה שצריך להראות מקצועיות , דבר שנוכחתי שאין לך

לא שאלת שום שאלה הסקת מסקנות שגויות ולא נכונות

דבר שמראה עוד פעם אתה לא חובבני .

אני פונה לפורום כי אני לא מבין , ובטח לא מבין איזה אלמנטים לתת

וזה חובת העונה לתשאל נכון באם מבין

באם לא מבין העונה הוא לא ישאל .

6.

הרכבתי כבר מערכות חזקות בהרבה משלך (מעבדי Q6600 עם צמד 8800GTXים)

שוב טעות גדולה שמוכיחה שוב שאין לך מושג

זה לא מערכת חזקה יותר או מהירה יותר

זה מערכת שאוכלת יותר חשמל

באם היית מבין מעבד Q6600 אוכל הרבה פחות חשמל מהמעבד שלי הישן

הכרטיס מסך שלי אוכל הרבה יותר חשמל מהכרטיס 8800 225 W מול 75 W

7. שים לב שוב אין לך מושג איזה מעבד כפול יש לי ?

וכמה חשמל לוקח ואתה ממליץ על משהו שאין לך מושג

דבר זה מלמד שאין לך כלל מושג על מה אתה עונה

8. חזרתי הרבה פעמים שהספק 550 W מאחת החברות המובילות בעולם לא מצליח להחזיק

אבל האגו שלך המנופח

לא מצליח להבין ובטח לקבל

דבר זה מראה עד כמה אתה מסוכן לפורום

וכל הסעיפים שרשמתי ועוד רבים שחסכתי מכל כתובייך מראים חד משמעית שאין לך מושג

אתה מסתתר מאחורי מספםרים ואלמנטים חלקיים ושגויים

9 . שוב כרגיל מפני שלא הבנת , אני לא יקנה ולא מקבל אתה מלצתך חסרת האחריות , הלא נכונה

השגוייה , ויותר מכך לאורך כל השירשור המצאתי אלמנטים שלא אמרתי ושייכת אותם אלי

ללא כל הגיון נורמלי , יותר מכך הזמנתי עוד ספק 850 W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חבר, אתה סתם זורק כסף וחברת TT טובה בקרור! בספקים יש חברות בהרבה יותר טובות.

כמו שכתבתי לך את סוגי הספקים המומלצים למערכת שלך. חבל על הכסף שלך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חבר, אתה סתם זורק כסף וחברת TT טובה בקרור! בספקים יש חברות בהרבה יותר טובות.

כמו שכתבתי לך את סוגי הספקים המומלצים למערכת שלך. חבל על הכסף שלך :kopfpatsch:

אחי היקר

לא ראיתי כל השירשור שום מבדקים שאומרים שהספק שבחרתי פחות טוב מהספק שלך

לא צירפת שום מבדקים כאלו

שזאני חיפשתי בעולם רק תשבוחות קיבלתי על 850 W

לצערי יש כאן אנשים שפשוט מאוד לחוצים לעזור ועל זה נאמר " אמן "

אבל אין להם יכולת להסביר בגרוש למה הספק 850 W לא טוב

ועוד ללא יכולת להבין מה מכילה המערכת שלי ובלי לקרוא את השירשור ממליצים על ספק שה וואט לא מתאים

ומתנקלים למחשבון ומציאות שאומרת שספק 550 W לא מתאים .

ממש לא מבין ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שיש לנו בעיה חמורה.... מדבר רפי מדבר ומדבר אבל רק דברי הבל וקורא את מה שבא לו מתי שבא לו ומגיב לדברים מחוץ להקשרם

1. זאת החברה שהיה לי ממנה את הספק 550 W

אנני מבין כלל מאיפה אתה ממציא שמות אחרים או גנארי ?

לא מובן גם באם שאתה לא יודע ,אתה לא שואל ועונה , זה מלמד על אדם שעונה לפני שקורא את השאלה . אתה רשמת בתגובה הקודמת שלך טריפלטק אז מה את רוצה ממנו ::)

ועובדה יש כזאת חברה וחיה וקיימת ומוערכת כאחת הטובות בעולם כמספקת ספקים .

ושוב אתה טועה .

2.שוב אתה כותב של כל חברי הפורום , זאת ההמלצה שלך , אל תכתוב בשם חברי הפורום , תכתוב בשמך אם הייתה שואל אותם אם אתה צריך ספק של 750W אז הם היו אומרים לך שלא

יש חברים בפורום שענו מאוד פשוט

ומאוד נכון , אדוני הנכבד פנה לאתר שמתמכה בחישובים

ולשם פניתי ומצאתי את מבוקשי

ובהזדמנות זאת תודה להם

taotao

HF Integrale

שני חברי הפורום ענו הכי מדוייק פנה למחשבון ותמצא את מבוקשך ,כך עשיתי והצלחתי בזכותם .אף אחד לא אמר שהמחשבונים מדוייקים ראה תגובה מעמוד קודם שלי ואולי תפסיקלהגיב ולקרוא רק את התגובות שמתאימות שלך

3.

תגיד לי איפה רשמתי בכלל שאני מחפש ספק ב- 200 ש"ח ? הוא לא רשם שאתה מחפש ספק ב200 ש"ח הוא דיבר לספק שאתה רשמת בתגובה הקודמת טריפלטק שזה ספק גנרי והוא כנראה על לך 200 ש"ח אבל שוב אתה כנראה תבלבלת והבאת איזה שם הזוי משום מקום :nixweiss:

באם היית קורא את השירשור היית מוצא שלא רשמתי כלל מחיר יותר מכך

בתחילת השירשור ציינתי במפורש ללא מחיר

מאיפה אתה ממציא דברים שלא קיימים ? ולא נכתבו ?

4. כתבת שהמעבדה ששלחתי את המחשב הטכנאים שלהם שווים בגרוש תעשיר אותנו ספר פרטים על החנות

אתה יודע בכלל לאן שלחתי את המחשב ?

אתה יודע בכלל איזה ציוד מדידה יש להם ?

אז על מה שוב אתה כותב ?

5. באם אתה לא יודע איזה חומרה יש לי , תשאל ספר לנו על המחשב בעל תחנת הכוח הגריעינית שצמודה אליו

באם אתה לא שואל זאת בעיה שלך בתור העונה שצריך להראות מקצועיות , דבר שנוכחתי שאין לך

לא שאלת שום שאלה הסקת מסקנות שגויות ולא נכונות

דבר שמראה עוד פעם אתה לא חובבני .

אני פונה לפורום כי אני לא מבין , ובטח לא מבין איזה אלמנטים לתת

וזה חובת העונה לתשאל נכון באם מבין

באם לא מבין העונה הוא לא ישאל .

6.

שוב טעות גדולה שמוכיחה שוב שאין לך מושג הוא דיבר על צמד כרטיסי GTX שצורכים יותר מ2900 יחדי הבנת הנקרא וגם תספר לנו על המעבד הגרעיני שלך מהו הדגם העלום שם שצורך כה הרבה חשמל!!!

זה לא מערכת חזקה יותר או מהירה יותר

זה מערכת שאוכלת יותר חשמל

באם היית מבין מעבד Q6600 אוכל הרבה פחות חשמל מהמעבד שלי הישן

הכרטיס מסך שלי אוכל הרבה יותר חשמל מהכרטיס 8800 225 W מול 75 W

7. שים לב שוב אין לך מושג איזה מעבד כפול יש לי ?ראה תשובה קודמת

וכמה חשמל לוקח ואתה ממליץ על משהו שאין לך מושג

דבר זה מלמד שאין לך כלל מושג על מה אתה עונה

8. חזרתי הרבה פעמים שהספק 550 W מאחת החברות המובילות בעולם לא מצליח להחזיק טרמלטייק חברה מהטובות מהמובילות באמת ספר לי על זה :lol:

אבל האגו שלך המנופח

לא מצליח להבין ובטח לקבל

דבר זה מראה עד כמה אתה מסוכן לפורום

וכל הסעיפים שרשמתי ועוד רבים שחסכתי מכל כתובייך מראים חד משמעית שאין לך מושג

אתה מסתתר מאחורי מספםרים ואלמנטים חלקיים ושגויים

9 . שוב כרגיל מפני שלא הבנת , אני לא יקנה ולא מקבל אתה מלצתך חסרת האחריות , הלא נכונה השגוייה , ויותר מכך לאורך כל השירשור המצאתי אלמנטים שלא אמרתי ושייכת אותם אלי

ללא כל הגיון נורמלי , יותר מכך הזמנתי עוד ספק 850 W אתה פשוט פראייר אבל בכיף תהנה

[br]פורסם בתאריך: 6.03.2008 בשעה 14:07:25
ואם אתה שואל למה אז שוב כי אין לך צורך בספק הזה זה ביזבוז כסף כפי שהסבירו לך אבל בבקשה כל אחד יעשה מה שטוב לו בהצלחה ותהנה מהספק החדש
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שיש לנו בעיה חמורה.... מדבר רפי מדבר ומדבר אבל רק דברי הבל וקורא את מה שבא לו מתי שבא לו ומגיב לדברים מחוץ להקשרם[br]פורסם בתאריך: 6.03.2008 בשעה 14:07:25

ואם אתה שואל למה אז שוב כי אין לך צורך בספק הזה זה ביזבוז כסף כפי שהסבירו לך אבל בבקשה כל אחד יעשה מה שטוב לו בהצלחה ותהנה מהספק החדש

שוב לא מקבל את תשובתך

ומלמד שלא קראת כלל את השירשור ,שוב אתה מעוות ומשקר כרגיל ,תחת שמותייך השונים

אני לא מיתפלא שיש כאן אדם שכותב בשני שמות +

וכרגע בוכה וממציא סיפורים כדי להציל את עורו ,

ודרך הגב אני שמח שקניתי 850 W

ואני מקווה שאנשים רבים ילמדו משירשור זה להיזהר מאנשים שממליצים

תרצו לקבל זאת תקבלו לא תרצו על תקבלו ,אני את הספק הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר קיבלתי

שמתאים לי .

השירשור הזה מוכיח שוב ושוב

שיש כאן אנשים רבים שלא קוראים את השירשור וקופצים על העגלה שנח להם

המחשבון זה הדרך הבטוחה והטובה ביותר וכולל אלמנטים שקשורים ל- OC

לא טענתי שזה מחשבון מדעי או מדוייק אך שווה פי כמה וכמה מכל מיני אנשים שלא יודעים לתת מידע או לדלות מידע

ואף משפילים ,שלא לדבר לא יודעים לחשב הספק ספק ...

שוב אני קניתי , שילמתי כסף על ספק באשראי

כך שאין טעם לצעוק ולאיים עלי שאני לא יקנה

או לצעוק שאני יקנה את המוצר המפוקפק שלכם .

שוב תודה לממליצים על המחשבון

אפשר עכשיו לנעול את השירשור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... כן מה קרה הראתי במפורש שאתה טועה והתחלת לגמגם לטעון שמדובר בשני אנשים זהים הראתי לך את הטעויות שחור על גבי לבן ואתה פשוט מתחיל לקשקש שטיויות

תאמין לי קראתי את התראד מתחילתו ועד סופו ואל תדאג פיקה ואני הם שני אנשים שונים לגמרי

וזה שאין לך תשובה על התגובה הקודמת שלי אז פשוט תגיד אוקיי טעיתי\ הבנתי אבל בכל זאת אני לא מקבל את תשובתך אני מעדיף לטעות ולהיות עקשן ולהאמין לעצמי על אף שיש פה אנשים עם "קצת" יותר ניסיון משלך וזהו תמשיך הלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח.... כן מה קרה הראתי במפורש שאתה טועה והתחלת לגמגם לטעון שמדובר בשני אנשים זהים הראתי לך את הטעויות שחור על גבי לבן ואתה פשוט מתחיל לקשקש שטיויות

תאמין לי קראתי את התראד מתחילתו ועד סופו ואל תדאג פיקה ואני הם שני אנשים שונים לגמרי

וזה שאין לך תשובה על התגובה הקודמת שלי אז פשוט תגיד אוקיי טעיתי\ הבנתי אבל בכל זאת אני לא מקבל את תשובתך אני מעדיף לטעות ולהיות עקשן ולהאמין לעצמי על אף שיש פה אנשים עם "קצת" יותר ניסיון משלך וזהו תמשיך הלאה

עזוב... הוא קנה מה שנראה לו הכי טוב, אז שהיה לו לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, מדובר בטרול מדרגה ראשונה, אני מציע שנהרוג את הדיון הזה ע"י הפסקת כל התגובות. אני חושב שכולנו ראינו עם מי יש לנו עסק פה.

Xtract- אודה לך אם תנעל ברגע שאתה רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...