צריך להחליט על מסך בין ארבעת החברות הבאות עד 2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך להחליט על מסך בין ארבעת החברות הבאות עד 2000 ש"ח

[NOS]

Recommended Posts

אז ככה , אני מקבל הנחה גדולה על החברות הבאות :

סמסונג

אסוס

מאג

LG

השאלה איזה מסך עדיף מבין החברות האלו , עד 2000 שקל ( לפני הנחה ) ?

לשימוש עיקרי של משחקים וסרטים

אני לא חייב מסך רחב

תודה, דור :xyxthumbs:

[עריכה: אפשר גם של ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משחק משחקי FPS מהירים, Samsung 971P יהיה מסך טוב מהיותו מצטיין באיכות תצוגה משובחת לסרטים. (אם מדובר על משחקים מהירים כ-UT, בדוק אם אתה יכול לרכוש בהנחה ViewSonic VP930). ל- יש שני מסכי 20" איכותיים אך אחד מהם מעל מגבלת הסכום 2000 שקלים שהגדרת: 2007FP או 2007WFP הרחב שהבחירה ביניהם תהיה תלויה בהעדפותיך ראה תצלומי השוואה של QttP בנעוץ. גם לאסוס יש מסך 20" רחב PW201 טוב לסרטים ומשחקים, אם כי יש בו ציפוי מבריק, העשוי להפריע בעת קריאת טקסט, והוא יקר ב-200 ש"ח מה-2007WFP , שירד במחירו ל-2000 שקלים בכמה חנויות לפי זאפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משחק משחקי FPS מהירים, Samsung 971P יהיה מסך טוב מהיותו מצטיין באיכות תצוגה משובחת לסרטים. (אם מדובר על משחקים מהירים כ-UT, בדוק אם אתה יכול לרכוש בהנחה ViewSonic VP930). ל- יש שני מסכי 20" איכותיים אך אחד מהם מעל מגבלת הסכום 2000 שקלים שהגדרת: 2007FP או 2007WFP הרחב שהבחירה ביניהם תהיה תלויה בהעדפותיך – ראה תצלומי השוואה של QttP בנעוץ. גם לאסוס יש מסך 20" רחב PW201 טוב לסרטים ומשחקים, אם כי יש בו ציפוי מבריק, העשוי להפריע בעת קריאת טקסט, והוא יקר ב-200 ש"ח מה-2007WFP , שירד במחירו ל-2000 שקלים בכמה חנויות לפי זאפ.

1. מזה ציפוי מבריק ?

2. אני כן משחק משחקים מהירים אבל אין מצב ל ViewSonic

3. ל LG אין משהו מעניין ? (כי אני כבר 4 שנים עם מסכי LG ואני מרוצה)

4. איך זה שהמסך הרחב של עולה פחות מהרגיל ? , זה לא אמור להיות ההפך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=323732.msg2806454#msg2806454 date=1204593484]

4. איך זה שהמסך הרחב של DELL עולה פחות מהרגיל ? , זה לא אמור להיות ההפך ?

למה זה אמור להיות ההיפך? באותו גודל אלכסון, מסך רגיל תמיד יעלה יותר מרחב, כי השטח של הפאנל גדול יותר.

אגב, אם לא מפריע לך מסף עם ציפוי זכוכית משתקף ומאוד חשוב לך לקנות מהחברות הנ"ל, חשוב בכיוון של ה- PW201. מסך 20" רחב די טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה אמור להיות ההיפך? באותו גודל אלכסון, מסך רגיל תמיד יעלה יותר מרחב, כי השטח של הפאנל גדול יותר.

אגב, אם לא מפריע לך מסף עם ציפוי זכוכית משתקף ומאוד חשוב לך לקנות מהחברות הנ"ל, חשוב בכיוון של ה- PW201. מסך 20" רחב די טוב.

מזת'ומרת ציפוי זכוכית ?

אתה מתכוון כמו פלזמה או CRT ? , וזה מפריע לי נגיד שיש בחדר חושך ?

מזה ? יש לאסוס מובנת ?

תודה, דור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על נושא ציפוי מסך תוכל לקרוא כאן:

http://hwzone.co.il/articles/lcd_guide_b/2/

ב-PW201 יש מובנית אך איכותה לא טובה במיוחד לעומת מצלמות ייעודיות נפרדות.

קראתי אבל אני לא מבין מה ההשפעה של הנצנוץ , כאילו מה בעצם אני יראה <?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...