לבלו ריי אין מספיק מקום איחסון ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבלו ריי אין מספיק מקום איחסון ?

silas91

Recommended Posts

זלדה LP הוא המשחק הכי טוב ששחקתי בחיים

אבל תזכור מה אין לו :

1גרפיקת HD

2-דיבוב +סאונד בפורמט סופר איכותי

3-סרטונים CG

תראה לזכות נינטנדו זלדה TP גם נדחס ל1.5 גיגה בגימקיוב

אבל אם יעשו את כל השינויים להתאים אותו לHD די בטוח שהוא ישקול יותר מי 9 גיגה

הגזמתה, אין מצב. בME יש כמות חומר רבה יותר משל זלדה [הוא כולל HD דיבוב וכול מה שהזכרתה שחסר לו], והוא שוקל . שוב אנחנו מדברים פה על איכות. אמרתה בעצמך "המשחק הכי טוב", מה שמראה שכמה המשחק תופס על הדיסק לא אומר עד כמה הוא טוב, וגם לא תמיד עד כמה הגראפקיה טובה [שוב, ME דוגמה מעולה. חייבים להזכיר שCrysis שוקל 6-7 ג'יגה בדיסק, זה במחשב, אבל עדין כול אחד לפורמט שלו].

מה שנכון נכון ~ לBR אכן יש פוטנציאל, אבל צריך לנצל אותו. AC למשל יצא אותו דבר ב2 הקונסולות [ואפילו עם יתרונות גרפיקה קלים יחסית אבל קיימים בX360]. זה כמו מעבד הסל המפלצתי [כאמור], עם כול הכבוד, הוא בכלל לא מנוצל [כי המעבד משחק תפקיד שולי במשחק]. זו הבעיה של הPS-3 לדעתי כרגע, חוסר ניצול רב של פוטנציאל. אני מקווה שג'ק, הקלאסיקה האהובה עלי, ינצל את הBR. וגם אותו קשה לי לראות מנצל את הBR [לא כי הוא לא יודע, אלה בעיקר כי אין צורך לכול כך הרבה מקום כרגע].

חפרתי קצת |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קח 2 דיסקים

שים אותם אחד על השני, שהצדדים עם המידע כלפי חוץ

תדביק אותם ככה

וזה בדיוק דיסק דו צדדי, למעשה. דיסק שעל 2 צדדיו אפשר לאכסן מידע.

דיסק Dual layer double side עבה כמו עוגת קרמשניט S: אשכרה יש לו פרופיל מהצד, זה מצחיק.

WTF יש משהו שקורא את הדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתסבר |:

למען האמת אין משו מוזר בזה... פשוט לא שמעתי שמשתמשים בכזה דבר [או אם לPS-3 בכלל יש פונקציה לקרוא את זה]...

אם כבר זה, אז כנראה צריך לבנות כונן מיוחד בשביל זה, ואני חושב שלעשות 2 דיסקים נפרדים [ולהחליף בינהם כשצריך] במקום אחד מסובך עם כונן מסובך כבר עדיף |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה צריך לתמוך רק ב dual layer,

ה double side זה סה"כ 2 דיסקים מחוברים, כשצריך חומר מהצד השני של הדיסק, הגיוני שהמשחק יתן הודעה להפוך את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שאתה מחזיק דיסק מהצדדים בכלל, ואין ממש צד של הדיסק שנוגעים בו הרבה, זה לא אמור לשנות לך במיוחד.

למרות שהשימוש בהם מועט מאוד, כי כמו שאמרו- עדיף 2 דיסקים נפרדים.

גם בדיסק DL DS צריך לפתוח את הכונן בשביל להפוך פיזית את הדיסק, אז אם כבר פותחים אותו- עדיף להחליף דיסק.....

גם נותן לך צד עם מדבקה שתוכל לדעת מה לעזאזל הדיסק הזה, גם עולה פחות, וגם יותר עמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופכים את הדיסק, או לייתר דיוק את "הקסטה"(cartridge) שהדיסק מגיע איתה, מי שעבד איי פעם עם -RAMים או Laser Disk לגיבויים\סיפריות מכיר את זה יותר מידי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בME יש כמות חומר רבה יותר משל זלדה

אין לא כמות גיוון כמו זלדה

וגם לפי דובי המשחק הראשי שלו זה 13 שעות ולא מעל 60

ואם כבר רק תראה את SSBB

נינטנדו הכניסו בו כל כך הרבה תוכן שהם היו צריכים -DL

וזה עוד משחק נטול גרפיקת HD

אז נכון מקורות מפוקפקים הצליחו לדחוף אותו על 4 גיגה

אבל עדיין אם זה היה משחק HD הוא בטח היה עובר את ה9 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לא כמות גיוון כמו זלדה

וגם לפי דובי המשחק הראשי שלו זה 13 שעות ולא מעל 60

ואם כבר רק תראה את SSBB

נינטנדו הכניסו בו כל כך הרבה תוכן שהם היו צריכים -DL

וזה עוד משחק נטול גרפיקת HD

אז נכון מקורות מפוקפקים הצליחו לדחוף אותו על 4 גיגה

אבל עדיין אם זה היה משחק HD הוא בטח היה עובר את ה9 גיגה

אם הצליחו לדחוף את Fable 2 לDL אפשר לדחוף הכל, המשחק הזה מטורף פשוט מבחינת הגוון הAI והסביבה.

משחק ארוך =! משחק גדול המון דברים נדחסים, LHS הצילחו לדחוס את האנימציות של כל האובייקטים בFable 2 ב99% וזה דחיסה בזמן אמת - כלומר אין איבוד של אפילו אחוז בודד של ביצועים.

אז כן אם אתה רוצה שעות על גבי שעות של סרטי HD פדופיליים כמו בכל JRPG ממוצע אז גם 10 BluRay לא יספיקו לך אבל בשביל לדחוף משחק אפילו של עשרות שעות -DL יספיק ויותר מזה. Witcher וNWN2 הן דוגמאות מצויינות לזה, אין שום משחק לPS3 שתופס יותר מDVD-DL, יותר מחצי מהדיסק זה מידע זבל שנועד לסגור את הtrack ומקורות "מפוקפקים" כבר הצליחו להעיף את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים דובי...

זה שאתה אומר שלא צריך יותר מ DL- זה כמו שתגיד שלא צריך יותר מ- כי משחק כמו Okami נכנס ב- אחד וכמו שתגיד שלא צריך יותר מ-CD כי משחק כמו Final Fantasy 7 נכנס בתוכו. שני אלו משחקים אדירים, מדהימים ביופיים ובעלי אורך של כמה עשרות שעות (טובות).

הטכנולוגיה אצה רצה לה הלאה ומשחק כמו Fable 2, לא משנה כמה יפה גראפית הוא יהיה, עדיין שונה מאד ויזואלית מ MGS ויודע מה? אני בטוח גם שהוא יהיה שונה ויזואלית מ Fable 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצליחו לדחוף את Fable 2 לDL אפשר לדחוף הכל, המשחק הזה מטורף פשוט מבחינת הגוון הAI והסביבה.

משחק ארוך =! משחק גדול המון דברים נדחסים, LHS הצילחו לדחוס את האנימציות של כל האובייקטים בFable 2 ב99% וזה דחיסה בזמן אמת - כלומר אין איבוד של אפילו אחוז בודד של ביצועים.

אז כן אם אתה רוצה שעות על גבי שעות של סרטי HD פדופיליים כמו בכל JRPG ממוצע אז גם 10 BluRay לא יספיקו לך אבל בשביל לדחוף משחק אפילו של עשרות שעות -DL יספיק ויותר מזה. Witcher וNWN2 הן דוגמאות מצויינות לזה, אין שום משחק לPS3 שתופס יותר מDVD-DL, יותר מחצי מהדיסק זה מידע זבל שנועד לסגור את הtrack ומקורות "מפוקפקים" כבר הצליחו להעיף את זה.

Fable 2 עדיין לא יצא

אז אתה לא יכול לדעת את האורך שלו ואם באמת יש הרבה גיוון

כי בראשון לא היה הרבה בשר אפילו לא בגרסה המורחבת

NWN2 זה RPG מערבי אם הרבה אלמנטים שחוזרים על עצמם

שאני מדבר על גיוון אני מדבר

על:

הרבה סוגי אויבים שונים לגמרי

הרבה מקומות שונים לגמרי

הרבה מנגינות שונות לגמרי

וכו

חוץ מזה אם כבר לתמוך בטענה שלך שכל משחק יכול להיכנס על -DL

אז בתקופת ה32\64 ביט

קאפקום הצליחה לדחוף את RE2 על קלטת N64 של 256 מגה כולל סרטונים כולל הכל

וזה היה משחק של 2 דיסקים בPS1

אז נכון אפשר לעשות המון דברים אם -DL השאלה אם חברות ירצו כל פעם לעשות אופטימיזציה כזאת

שלוקחת משבים וכסף

או ללכת בדרך הזולה והקלה מבחינתם ולוותר על דברים ולמכור את מה שלא נכנס בLIVE ?

ולערכתי בעתיד של עוד שנה + זה מה שחברות יעדיפו לעשות

פשוט כי זה קל יותר וריווחי יותר

גם ככה המון משחקי PC\PS3\360 זה משחקי מולטיפלטפורם

ואני מעריך שב2009 הPS3 והPC למשחקים ימכרו הרבה הרבה יותר טוב מה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכור את מה שלא נכנס בLIVE זאת לא הדרך הזולה - למחשב לא ייצאו משחקים על BluRay בשנתיים הקרובות לפחות ככה שאתה יכול לשכוח מזה שמפתחים ישקיעו בפיתוח תוכן נוסף כאשר אין לך איך לדחוף אותו ל2 פלטפורומות ששולטות בשוק. אתה לא בונה משחק ואז אומר וואלה יש לי יותר מידי דברים וזה לא נכנס אז נתחיל לחתוך בצורה אקראית, המשחקים מתוכננים ומפותחים במסגרת המכנה המשותף הנמוך ביותר לפלטפורמות העיקריות.

על כמות האוייבים והסביבות בNWN2 ובThe Witcher בכלל שאין לך מה לדבר, מדובר בעשרות אוייבים שונים וסביבות עצומות, מנגינות שונות נו באמת, אתה יודע כמה שעות של אפשר לדחוף? יותר יקר להלחין שעה נוספת של מאשר לשלוח עם כל עותק של המשחק כרטיס כניסה למופע חג המולד של האורקסטרה הסימפונית של ברלין... תפסיק לפלוט ולכתוב כל שטות מגוחכת שקופצת לך לראש רק כי אין לך באמת נקודה אמיתית להבהיר.

לFable היה מספיק בשר, אני בספק אם אהבת RPG נורמאלי אחד או שיש לך את מה שנחוץ בשביל להבין אחד, כיוון שכל עוד אתה לא מציל נסיכה שנראת כמו ילדה בת 10(הרי אם יש דשא במגרש אז אפשר לשחק אם זה מה עושה לך את זה) זה RPG מערבי מפגר ללא בשר ותוכן.

JRPGים אלה הם המשחקים הכי חוזרים על עצמם והכי שטחיים שיש, הסיבה היחידה שיש בהם יותר משעתיים של משחק ללא זה לחימה מפגרת בתורות שמרגשת בערך כמו שהמחשוף של מרגול מרגש קשיש אימפוטנט בן 90 עם תסמונת דאון...

עלילה שמצוצה מהתחת, נסיכה X נחטפת ע"י רשע Y וגיבור Z שנראה בערך כמו sanjaya מAmerican Idol רץ להציל אותה, בדרך הוא פוגש חבורה של ילדי רחוב וחתול מדבר...

מוכר לך? תוסיף לזה רקע רנדומאלי וקיבלת כל JRPG שנוצר ב20 שנה האחרונות... לכל הרוחות ההבדל היחיד שאני רואה בין FF2 ששיחקתי בApple ביסודי "בשעורי מחשב" לבין FF22 זה האגו של SE שמתנפח עם כל כותר שהם מוציאים פעם בעשור...

woot! 20!! what a roll!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...