שאלה| מה עדיף q6600 או e8400?למבינים בנושא בלבד!!!!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| מה עדיף q6600 או e8400?למבינים בנושא בלבד!!!!!

DonHuck

Recommended Posts

מה עדיף לקנות בין שני המעבדים הנ"ל?

יש תקציב לשניהם!

המפרט שאני קונה הוא בעיקר למשחקים כבדים ואופיס!

מה מתאים יותר.

אשמח לתגובות ממבינים!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

נחש...

לעתיד שווה יותר מרובע ליבות בגלל שהתמיכה רק תגדל במעבד וכפול ישאר מאחור בכל הישומים שמנצלים ריבוי תהליכים.

חפש בפורום, אל תלך רחוק, 2-3 דפים אחורה יש תרד גדול על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל עצה ממי שראה את שניהם:

באותו מחיר אתה מקבל מרובע ליבות שגם כאשר תשחק תוכל להפעיל EMULE, UTORRENT ואת הפורנו האהוב עלייך (על המסך השני) כאשר על הליבה האחרונה ירוץ לך המשחק. זה מדהים לראות איך 4 ליבות נהיו פתאום שימושיות לכל מטרה.

בסופו של דבר, אני אישית ממליץ על ה Q6600 כמעבד המומלץ ביותר לכל דבר כעת, עקב מחירו הנמוך ובטח שגם לעתיד. תעשה לו מזערי ל333 מגהרץ עם 667 במחיר זנותי ויש לנו מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, אני אישית ממליץ על ה Q6600 כמעבד המומלץ ביותר לכל דבר כעת, עקב מחירו הנמוך ובטח שגם לעתיד. תעשה לו אוברקלוק מזערי ל333 מגהרץ עם זכרונות 667 במחיר זנותי ויש לנו מנצח.

ומה רע ב-Q9300 שיימכר (בסופו של דבר) באותו מחיר שבו Q6600 נמכר היום? אם אתה עושה מזערי גם ה-Q9300 לא יגיע לך לקיר ה-FSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E8400 :xyxthumbs:

בעתיד Q6600 יהיה כמו 4 היום בהשוואה לדור החדש של מעבדי Q.

שטויות. ההבדל בין ה-Q6600 ל-Q9300 לעולם לא יהיה גדול. ואם כבר, אז יש סיכוי שבעתיד Q6600 יאכל את כל ה-DUO (גם ה-PENRYN) בלי מלח, אם יהיו מספיק יישומים שינצלו יותר מ-2 ליבות בצורה יעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. ההבדל בין ה-Q6600 ל-Q9300 לעולם לא יהיה גדול. ואם כבר, אז יש סיכוי שבעתיד Q6600 יאכל את כל ה-DUO (גם ה-PENRYN) בלי מלח, אם יהיו מספיק יישומים שינצלו יותר מ-2 ליבות בצורה יעילה.

כתבתי בעתיד! והעתיד הוא "נהלם"/שנחאי מרובעי ליבות טבעייים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי בעתיד! והעתיד הוא "נהלם"/שנחאי מרובעי ליבות טבעייים.

הבנתי אותך. בכל מקרה, העתיד הזה לא כל-כך קרוב, ועם ה-Q יהיה עגלה לעומתם, כל דור ה-E יהיה עגלה כפליים. אם טענתך היא שאין טעם להשקיע כסף ב- 2 Quad עכשיו ועדיף ללכת על איזה Duo זול משמעותית, זה משהו שאני יכול להבין, אם כיהמחיר של ה-Quad לא בשמיים, ואני יכול בהחלט להצדיק את מי שכן רוצה לקנות אחד כזה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...