Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

פאק שמעתי את זה לפחות 150 פעם במשחק ואני בביקור הראשון בירושלים.. פשוט נמאס :s07:

אחותי הקטנה נגנבה על המשחק הזה, אז היא התחילה לחרוש עליו. למרות שהיא בקושי יודעת אנגלית, היא מצטטת את כל הציטוטים האלה כל היום. היא סיפרה לי שהיא באה לחברה שלה ואמרה לה Hello my friend, וגם כשהיא משחקת אז היא לפעמים אומרת משהו ש-עומדים- לומר לה, ממש מגדת עתידות.

עוד משפטים בלתי פוסקים:

If he hurts himself I won't help him.

He should stop acting like a fool.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן

אני לא מבין איך אנשים התלוננו על היציאה מהמשחק הזה כשהרצף כפתורים ALT+F4 פשוט מטיס אותך מחוץ למשחק וסוגר אותו.

זה המשחק הכי מהיר מבחינת היציאה שלו שראיתי עד היום [איזה ניסוח מוזר :-X]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק ממורי בלוק 4 איזה ארוךךךךך !!!!!!

אני רק בעכו

אחי הגדול חושב שהוא מצחיק ראה אותי משחק הוא שואל באיזה עיר אני אומר לו עכו הוא עושה לי "תעצור אצל סעיד נקנה חומוס''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר תסביר לאח שלך,

שכמתנקש בשליחות היסטורית- המטרה שלך תהיה לחסל את אבות אבותיו של סעיד, כך שלאבו חסן לא יהיו מתחרים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מעצבן שלוקח שעה לצאת המהמשחק. exit exit

are you sure?

exit

choose profile

exit exit

עוד לא שמעת על פלאי האלטפרבע? או בצורה היותר מקובלת לקרוא לזה, alt+f4. לא השתמשתי ביציאה הרגילה של המשחק אפילו פעם אחת. אני אוהב משחקים שמאפשרים לצאת (בצורה בטוחה) בעזרת alt+f4 או כאלה שאפשר למזער בלי חשש (alt+tab). אני זוכר הרבה משחקים שהיו עושים לי את המוות כל פעם שהייתי ממזער אותם - אבל עכשיו אפילו משחקים כמו קרייסיס לא עושים בעיות בתחום הזה (ועוד אפשר לשחק בקרייסיס במצב window בלי בעיות! SWEET).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא שמעת על פלאי האלטפרבע? או בצורה היותר מקובלת לקרוא לזה, alt+f4. לא השתמשתי ביציאה הרגילה של המשחק אפילו פעם אחת. אני אוהב משחקים שמאפשרים לצאת (בצורה בטוחה) בעזרת alt+f4 או כאלה שאפשר למזער בלי חשש (alt+tab). אני זוכר הרבה משחקים שהיו עושים לי את המוות כל פעם שהייתי ממזער אותם - אבל עכשיו אפילו משחקים כמו קרייסיס לא עושים בעיות בתחום הזה (ועוד אפשר לשחק בקרייסיס במצב window בלי בעיות! SWEET).

מדבריך אני מבין שקל לצאת לווינדוס (ALT+TAB) במזמן המשחק בקלות?

כי אצלי זה הפוך... אם אני יוצא אני לא יכול להכנס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקדמתי קצת במשחק, ורציתי להתקין מחדש...

כשהוא שאל אותי האם לשמור, בחרתי Keep.

התקנתי מחדש על אותה כתובת (אני כמעט בטוח, השאלה אם מקודם עשיתי Assasins או Assasin's) והפרופיל שלי לא נשמר.

איפה הוא נמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולת לחפש בתקייה של המשחק לבד? אני בטוח שאם הייתה מנסה לפחות לחפש 5 דקות הייתה מוצא את זה...

אם אתה לא מנסה לעזור לעצמך למה שאנשים אחרים יעזרו לך?

אם את המדבר על GbeTech אז אתה טועה לגמריי.

כי התיקייה של השמירות של המשחק הזה הם אחת המוחבאות שראיתי... היא נמצאת בסיפרייה שמוסתרת ע"י הווינדוס. וכו'.

והרבה התקשו למצוא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכולת לחפש בתקייה של המשחק לבד? אני בטוח שאם הייתה מנסה לפחות לחפש 5 דקות הייתה מוצא את זה...

אם אתה לא מנסה לעזור לעצמך למה שאנשים אחרים יעזרו לך?

לא יכלת לבדוק איפה זה נמצא באמת לבד? אני בטוח שאם היית מנסה לפחות לחפש 5 דקות היית רואה שזה לא בתיקייה של המשחק ולא ב My Documents...

אל תקפוץ פעם הבאה :xyxthumbs:

@the crazy boy:

יש שם רק קובץ ini עם הגדרות למשחק?

בעצם כל ההגדות שיש ב OPTIONS וכנראה עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...