Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

memory block 5 אומר שאתה כבר ממש בסוף.

אבל מצד שני- אם אתה שואל כזאת שאלה זה אומר שאתה לא נהנה מהמשחק.

אני בכל אופן, לא הייתי משחק במשחק שאני לא נהנה ממנו רק כדי לראות מה קורה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לסיים את המשחק ולראות את הסופים ביוטיוב לא משתווה בכלל ללסיים אותו, להתחבר אל הדמויות והעלילה עד הסוף, ואז לחוות את הסוף.

חוץ מזה שאתה סתם תצטער שלא באמת סיימת כשיצא משחק ההמשך, ולא תוכל להתחבר אליו ב 100%.

בנוסף לזה ש AC לא איזה משחק נוראי, הוא אחד הטובים שיצאו, זה לא שאתה סובל כל דקה שאתה משחק בו

/עריכה

תשובות לכל השאלות על הסוף

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לסיים את המשחק ולראות את הסופים ביוטיוב לא משתווה בכלל ללסיים אותו, להתחבר אל הדמויות והעלילה עד הסוף, ואז לחוות את הסוף.

חוץ מזה שאתה סתם תצטער שלא באמת סיימת כשיצא משחק ההמשך, ולא תוכל להתחבר אליו ב 100%.

בנוסף לזה ש AC לא איזה משחק נוראי, הוא אחד הטובים שיצאו, זה לא שאתה סובל כל דקה שאתה משחק בו

/עריכה

תשובות לכל השאלות על הסוף

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=175552

תודה לקישור, אבל יש לי בעיה. לא קראתי את המיילים כי הם ארוכים וחופרים... אז קראתי רק את המייל הסודי והמשכתי הלאה. עכשיו אני רואה שיש לזה משמעות לפי הקישור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בגילוי נאות - אני לרוב לא סובל משחקים. אבל, הגרפיקה של המשחק הזה(שהיא הטובה ביותר שראיתי) והאינטראקציות הבין-אנושיות הדהימו אותי. גם העלילה מרהיבה והקרבה לישראל כמובן מוסיפה עוד כמה נקודות.

אבל, וזה אבל גדול, מה נסגר עם היוצרים? אני עכשיו סיימתי את פרק הזיכרון השלישי, ופשוט נראה שהמשחק לא משתנה כלל וכלל. ללכת, לחקור, לרצוח, להציל כמה אזרחים ולחזור. מה יהיה?

זה מזכיר לי את משחקי המגהסון של פעם שברגע שסיימת אותם קיבלת את אותם השלבים בצבעים שונים וברמה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ועוד רבים הרגשנו כמוך, אני בכל מקרה, עדיין המשכתי להנות למרות חוסר החידוש.

ואני חושב שהכתב של Vgames סיכם את זה הכי טוב:

Assassin's Creed הוא אחד מהמשחקים התקופתיים הטובים ביותר שנעשו. אם מדובר ברמת הפרטים, בדיוק ההיסטורי הגבוה, בשליטה הקלילה והזורמת, וכמובן הגרפיקה. אם רק היה בו יותר מה לעשות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכיף במשחק זה לחקור את העיר. אל תשכח שאפשר לקחת רק 2-3 משימות בכל , לשמור על זה במינימום. מה שאני אהבתי זה מציאת דגלים, טיפוס, קרבות אינסופיים שלא נמאסים אף פעם...

הקרבות ב AC ממש מטיסים לך את האגו חח להרוג 30 שומרים בלי אפילו להפגע תמיד כיף :lol:

אבל דגלים? סתם לטפס? (ה View Points במשחק היו ממש מתישים) לא מבין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי לקטע שבו יש בנאדם מדבר עם גברת ואתה אחרי שהם מדברים אתה צריך להתגנב לידו ולגנוב לו תארנק משוה כזה זה ממש כמעט בהתחלה של המשחק איך גונבים לו תארנק או מה שצרכים לעשות איך עושים מה שצריך לעשות מה עושים כדי לעבור תקטע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...