Assassin's Creed - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

שלום

אז אני נתקעתי

אחרי שהרגתי את ה9 האנשים ושהמלך שלי מחזיק תכדור ואז הוא בא והשתכפל ל9 אנשים גם אותם הרגתי ואחרי זה כמתי מהמיטה הזאת ורצו להרגו אותי ואז הפרופסור והכוסית הלכו אני לא יודע מה לעשות :nixweiss:

וכבר ראיתי את הפרסום של סוף המשחק של מי שפיתח תמשחק זאת אומרת שסיימתי או שאני יכול להמשיך עוד? אני רוצה להמשיך :smile1:

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, את הספוילר הזה תכתוב בצהוב!

די אנשים! תפסיקו לכתוב ספוילרים בלי להזהיר!! לי אישית נהרס הסוף של המשחק בגלל שקראתי איזה ספוילר בטעות :pissed:

בקשר לשאלתך: בעצם אין לך לאן להמשיך, אבל אחרי שאתה יורד מהמיטה תלחץ E. אתה תראה כל מיני ציורים על הרצפה והקירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, את הספוילר הזה תכתוב בצהוב!

די אנשים! תפסיקו לכתוב ספוילרים בלי להזהיר!! לי אישית נהרס הסוף של המשחק בגלל שקראתי איזה ספוילר בטעות :pissed:

בקשר לשאלתך: בעצם אין לך לאן להמשיך, אבל אחרי שאתה יורד מהמיטה תלחץ E. אתה תראה כל מיני ציורים על הרצפה והקירות.

המשחק יצא לפני 4 חודשים וקצת :nixweiss:

וכן אני ראיתי אותם גם בחדר שלי יש וזה וניכנסתי לחדר הסגור שליד חדר שינה וזה אבל עדיין אתה אומר שזהוא גמרתי את המשחק :-\ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יצא לפני 4 חודשים וקצת :nixweiss:

וכן אני ראיתי אותם גם בחדר שלי יש וזה וניכנסתי לחדר הסגור שליד חדר שינה וזה אבל עדיין אתה אומר שזהוא גמרתי את המשחק :-\ :'(

כי ככה נגמר המשחק...

אבל בטוח יעשו משחק המשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huh...

המשחק היה ממש מגניב בהתחלה...עכשיו הוא ממש משמים..

הכל אותו הדבר..

הגראפיקה מדהימה...אבל הדיאלוגים נורא חסרי טעם וריח, והמשחקיות חוזרת על עצמה ברמות מחרידות..

חבל...לפחות הגראפיקה יפה. [זונת גראפיקה שכמוני ^^]

:-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירן לא נמאס לך כבר אתה חוזר שוב ושוב

אתה לא תרצה שנכנס לטרד של סופר מריו וזלדה ונגיד כמה הוא משחק ממוחזר ילדותי ושטותי עם גרפיקה של שנת 94 כנל זלדה

אני מבקש ממך חזור וחזור מספיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huh...

המשחק היה ממש מגניב בהתחלה...עכשיו הוא ממש משמים..

הכל אותו הדבר..

הגראפיקה מדהימה...אבל הדיאלוגים נורא חסרי טעם וריח, והמשחקיות חוזרת על עצמה ברמות מחרידות..

חבל...לפחות הגראפיקה יפה. [זונת גראפיקה שכמוני ^^]

:-[

כל כך נכון... בלוק 4 כבר משעמם X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אז אני נתקעתי

אחרי שהרגתי את ה9 האנשים ושהמלך שלי מחזיק תכדור ואז הוא בא והשתכפל ל9 אנשים גם אותם הרגתי ואחרי זה כמתי מהמיטה הזאת ורצו להרגו אותי ואז הפרופסור והכוסית הלכו אני לא יודע מה לעשות :nixweiss:

וכבר ראיתי את הפרסום של סוף המשחק של מי שפיתח תמשחק זאת אומרת שסיימתי או שאני יכול להמשיך עוד? אני רוצה להמשיך :smile1:

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

Priceless :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...