המלצה לספק ותשתית - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק ותשתית

snaidis

Recommended Posts

להגיד ש-ADSL יותר טוב מכבלים זה סתם לפלוט שטויות בלי חשבון. גם ההיפך אגב. שניהם בת'כלס יכולים לספק אותן מהירויות ואותה רמת איכות. חווית השימוש של לקוחות (לטובה ולרעה) מושפעת מגורמים ספציפיים לוקליים (רכזת דפוקה, כבל תשתית פגום וכו').

אתה לא סובל את HOT, לכן היחס שלך ברור. לי (ולא רק לי) היו דווקא חוויות שימוש חיוביות הרבה יותר ב-HOT מאשר בבזק, ולכן אני ב-HOT, וגם ההורים שלי, והכל עובד נפלא, ואף פעם לא צריך תמיכה טכנית. פעם בחצי שנה כשבא לי להתקשר ולשאול איזו שאלה קוריוזית, כמו "למה יש לי שני מודמים על השולחן ולא אחד?", הם עונים כמו שצריך.

שלא נדבר על זה שאם הייתי רוצה להיות מנוי ADSL הייתי צריך לשלם לבזק 25 ש"ח על כלום, כי אני בכלל לא רוצה טלפון קווי, ולכן הם תמיד יוצאים יקרים יותר. ואין להם גם חיבור ללא חייגן, שזה משהו שאני אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להגיד ש-ADSL יותר טוב מכבלים זה סתם לפלוט שטויות בלי חשבון. גם ההיפך אגב. שניהם בת'כלס יכולים לספק אותן מהירויות ואותה רמת איכות. חווית השימוש של לקוחות (לטובה ולרעה) מושפעת מגורמים ספציפיים לוקליים (רכזת דפוקה, כבל תשתית פגום וכו').

Like I said every case have differenet technical issues.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לחלוטין עניין של מזל ועוד כמה גורמים טכניים כאלה ואחרים.

אני מחוברת דרך הכבלים מהיום שאמרתי שלום למודם האנאלוגי, תמיד עם MPLS, והחיים דבש. אני יכולה ממש לספור על יד אחת את כמות התקלות הרציניות שנתקלתי בהן במהלך השנים הללו.

אחרי מספיק זמן כתומכת טכנית למדתי שאין תשובה חד משמעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הנכון לעשות זה באמת לנסות עד שאתה מוצא משהו שטוב לך כי באמת יש הרבה גורמים מקומיים שיכולים לשנות את החוויה שלך (חיווט בבניין\דירה, מרכזיה דפוקה, וכו'). יש לי חבר שהתחרפן מהוט ועובר עכשיו ל- DSL. אני בדיוק ההיפך - היו לי המון בעיות יציבות (ועצבים מהעובדה שאני צריך לבזבז זמן שלי בללכת לבזק סטור כאשר יש להם תקלות בציוד שלהם) ועברתי להוט 10 מגה - מאז הכל יציב כמו סלע.

אין תשובה מוחלטת מה יותר טוב בנושא תשתית (למרות שלדעתי טכנוליגיית DSL מוצלחת יותר), אבל אני חושב שהספק המוביל היום זה בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע...

אני להוט לא חוזר יותר, והנה אנקדוטה משעשעת למה:

כשעוד חייתי בקיבוץ היה לי ממיר דיגיטלי של (ללא אינטרנט) וחבילה והכל היה בסדר (חוץ מהפרעות בשידור, תקיעות בממיר וכיו"ב).

לפני שעברתי למרכז התקשרתי להוט, הודעתי להם שאני מתנתק (תודה לאל לא הייתה לי התחייבות), מסרתי את הממיר לטכנאי שלהם ויצאתי מהדירה.

כעבור כחודש-חודשיים אני מקבל מכתב שאני חייב להם 54 ש"ח, התקשרתי וביררתי למה מבקשים ממני כסף למרות שאני סיימתי את החוזה והחזרתי את הציוד.

התשובה היממה אותי: "מישהו עדיין משתמש בחיבור שלך שם, ואם לא תשלם ננתק אותך".

אמרתי לנציג שיבדוק טוב כי אני התנתקתי לפני חודשיים, הוא אמר שיבדוק ושאל שוב אם אני גר שם, אמרתי לו שלא, ושמיצידי ינתק את הדירה כי אני לא גר שם כבר הרבה זמן.

מאז כל חודש אני מקבל מהוט מכתב שאומר שאני חייב להם 54 ש"ח, אז אני מחייך, מקפל אותו ומעיף אותו לפח.

הנבלות האלה לא יקבלו ממני שקל יותר בחיים.

אפילו אם הם יציעו לי חבילת גלישה של 50MB ב100 שקל לחודש אני אסרב.

HOT - EAT MY S**T...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

חחח כניראה שלא שמעת על ה 300 שקל שקבוצת גונבת מכל מי שמתנתק ממנה.

אני פעם הייתי ב ADSL וקניתי מהם את המודם, כשרציתי להתנתק הם רצו 300 שקל על המודם (קניתי-הוא אמור להיות שלי).

מישהו אחר פה בפורום רצה להתנתק מ YES, היו לו 2 ממירים שהוא קנה וגם ממנו רצו 300 שקל על כל ממיר אבל הוא שמר את החשבונית של הקניה והלך לבית משפט.

בנוסף יש "תשלומים" נוספים שהוזכרו פה בהקשר של קבוצת .

בקיצור גנבים, גם אם פחות טובים לפחות שם גונבים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע למנהלי הפורום לנעול את הדיון הזה. לדעתי השאלה הטכנית מיצתה את עצמה ואין סיבה להפוך את הדיון לבמה לכל מיני סיפורים של זה ושל זו איך HOT דפקו אותם ואיך הם דפקו אותם בחזרה, וכמה שבזק גנבים, ו-YES רמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדוד במרחק פיזי זה לא ממש מדוייק יש ארונות סעף בדרך.

אם יש לך מודם רשת/נתב משולב מודם

תכנס לסטאטוס של ה DSL ותבדוק כמה attenuation יש לך

כל 15 זה ~ק"מ.

חשוב להדגיש שאם הוא משתמש בכבל ארוך בין המודם\ראוטר לקיר זה מעלה משמעותית את הATT או אם יש לו הפרעות על הקו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...