מחפש המלצה לנגן MP3 עם 4 ג'יגה איכסון עד 500 שקל. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לנגן MP3 עם 4 ג'יגה איכסון עד 500 שקל.

Nokami

Recommended Posts

שלום

ההייתי רוצה לקבל המלצה לנגן עם מינימום 4 ג'יגה איכסון..

כאמור התקציב עד 500 שקל, לא יותר מזה.

הנגן לא אמור בהכרח להציג תמונות או לנגן כל מיני סרטונים למינהם..זה לא כל כך משנה לי.(זה נקרא MP4 לא?)

העיקר שיהיה איכותי מגיע עם אוזניות טובות ,קל ,וטוב לשימוש. (שיהיה אפשר לסדר שם תיקיות , לפי ז'אנר וכו'..)

עם חיבור קל למחשב בלי שום דרייבר.

תודה

עריכה: מה אתם אומרים על Sansa e260-FM 4GBוSandisk???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל משלושתם המייזו .M6 הכי טוב.

סאונד קצת יותר איכותי מ M3 והרבה יותר מהסאנסה.

הסאנסה כיום ממש לא משתלם בארץ עם המחיר המופקע שלו.

הוא פחות טוב מהמייזו בהכל ויותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר יצא מזמן, פשוט עדיין לא הגיע לארץ...

וה M6 עדיף עליו מכל הבחינות, גם איכות סאונד

מצחיק אני מחפש כבר כמה ימים ברחבי האינטרנט אחר מקום שמוכרים בו את המוצר , הדבר שהכי קרוב למכירה זה ב שמוכרים שם מכירה מוקדמת של המוצר (משמע הוא עוד לא יצא..)

"Availability: This item has not yet been released. You may order it now and we will ship it to you when it arrives. Ships from and sold by .com. Gift-wrap available.

"

אשמח מאוד אם תתקן אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני די בטוח שהוא יצא כבר...

כי ראיתי סקירה שלו ביוטיוב...

אבל עדיף ה M6 אז רד מהקליפ!

הנגן לא אמור בהכרח להציג או לנגן כל מיני סרטונים למינהם..זה לא כל כך משנה לי.(זה נקרא MP4 לא?)

לפי מה שאני קורא זה לא ממש חשוב לו שהנגן יהיה mp4 , אולי הוא מעדיף נגן יותר קומפקטי , יותר עמיד ובנוגע לאיכות שמע אולי אפילו יותר טוב..

בכל מקרה אשמח אם תוכל להוסיף את הסקירה (או פה-אולי זה יענין עוד אנשים , או בפרטי..), תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קראתי קצת לגבי הנגן 6 , אכן נשמע נגן מאוד טוב יחיסת לתקציב ,

יש לו מסך איכותי , יכולת להציג ווידאו, הוא נראה גם די טוב לדעתי יוקרתי משהו, מה שכן הבנתי שאכן יש לו יותר טוב מהסאנסה קליפ , אבל ממה שהבנתי לא בצורה משמועתית שאפשר לשים לב אליה , המחיר שלו יותר גבוה , והוא פחות נוח לאיכסון.

השאלה הגדולה מה אתה מעדיף:

(לכל נגן שימוש אחר לגמרי לדעתי..)

נגן קומפקטי , שיכול לשמש אותך לריצות , ולטיולים וכו' אבל בכל זאת אין לו מסך ענק ויכולת לנגן ווידאו.

או נגן שהוא עם יותר פי'צרים , מסך שמציג ווידאו אבל הוא יותר מסורבל, יותר שביר , ואני לא יודע כמה כייף לרוץ איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...