צריך המלצה למצלמה טובה (רפלקס) בתקציב 2000-2500 ש"ח - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למצלמה טובה (רפלקס) בתקציב 2000-2500 ש"ח

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא התכוון שלצלם ברזולוציה המקסימלית של כל תיתן את האיכות המקסימלית של התמונה. ולא להשוות בין רזולוציות של מצלמות שונות.

הרעיון הוא שהמצלמה מצלמת תמיד ברזולוציה מקסימלית ואז מקטינה את התמונה למימדים שבחרת. עדיף לבצע את ההקטנה במחשב תוך שימוש באלגוריתם איכותי ושליטה על הפרמטרים וכך לקבל מקור איכותי וגם אפשרות להקטנה איכותית כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על ההסבר.

סליחה על החפירה פשוט את המצלמה אני קונה מכספי ו-3000 ש"ח זה לא הולך ברגל לכן אני שואל את כל השאלות הללו....

נדבר ביום שלישי/רביעי, מחר הטיול השנתי שלי.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם זה סגור אני אזמין את המצלמה בימים הקרובים....

אגב, אני אביא לכם לראות מתי שחבר שלי יעלה את התמונות מהקאנון 400D שלו.

והיו גם לא מעט צחוקים כמו: ביקשנו מהמנהלת לצלם אותנו כמה חברים אז המנהלת לקחה את המצלמה והיא לא שמה שיש לעדשה מכסה, היא צילמה ולא הבינה שהתמונה ייצאה חשוכה... קיצר חבר שלי אמר לה (בלחש...): "איזה עמיר פרץ..."! :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות AA ומטען (לפחות רביעיית אחת). חפש בפורום פרטים על Eneloop.

גם תיק כלשהו חשוב לקנות, כדי להגן על המצלמה כשהיא לא בשימוש. לגבי גודל, בשביל DSLR ועדשה אחת מספיק תיק-אף קומפקטי. אבל אם תרצה להוסיף ציוד (למשל עדשת טלה) תצטרך תיק יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להשתמש בסוללות נטענות מסוג NiMH (ניקל-מטאל), לא בסוללות אלקליניות חד פעמיות. הסוללות האלה שימושיות אולי כדי לוודא שהמצלמה תקינה, אבל הן לא מתאימות לצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. הרבה יותר סביר שהטכניקה שלך לא מוצלחת. כדי לחוות דיעה נצטרך לראות את התמונות.

פתח דיון חדש ותעלה גירסאות מוקטנות וקרופים של התמונות, לפי המדריכים האלה:

http://cliki.site.co.il/UploadingToForums

http://cliki.site.co.il/UploadingCropsToForums

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להשתמש בסוללות נטענות מסוג NiMH (ניקל-מטאל), לא בסוללות אלקליניות חד פעמיות. הסוללות האלה שימושיות אולי כדי לוודא שהמצלמה תקינה, אבל הן לא מתאימות לצילום.

איפה אפשר לקנות כאלה?

והאם הם עולות הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות Eneloop של סניו נחשבות טובות מאוד ומצטיינות בפריקה נמוכה, ולאחרונה GP הוציאו סדרה בשם ReCyko שאמורה להיות באיכות דומה. בזאפ תוכל למצוא די הרבה חנויות שמוכרות מהסדרה הזו + מטען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוללות Eneloop של סניו נחשבות טובות מאוד ומצטיינות בפריקה נמוכה, ולאחרונה GP הוציאו סדרה בשם ReCyko שאמורה להיות באיכות דומה. בזאפ תוכל למצוא די הרבה חנויות שמוכרות מהסדרה הזו + מטען.

יש לי מטען בבית, עדיף לקנות מטען או אין צורך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...