דיון: למה אנשים משקיעים כסף במכשיר סלולרי? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון: למה אנשים משקיעים כסף במכשיר סלולרי?

Chymes

Recommended Posts

כמו שאמרו לך, זה הכול נכנס בתוך חבילה "קטנה" (יחסית כי יש 'סלולאריים' [אם אפשר לקרוא להם ככה היום] שהם יותר גדולים המקרר שלי).

אני לא הולך לסחוב את כול העולם ואשתו בשביל פעם ב לצלם תמונה או לשמוע מוזיקה, אני פשוט לא הולך לסחוב את כול זה.

פלאפון לקחתי שמתי בכיס , לקחתי (או שלא או שהן בתיק) ויאללה יצאתי לקראת היום שלי, לעומת זאת עם המיליון וחצי מכשירים שאתה מתאר אני אצתרך לקחת תיק כדי לצאת החוצה לחצי שעה.

אם אתה אומר לי לקחת רק את הפלאפון אז אני שואל אותך: מה אם אני אראה משהו מעניין שאני רוצה לצלם? או יותר גרוע , אני נכנס לתאונה ורוצה לתעד אותה , מה אני אעשה אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לי להסתובב איתם? כשאני צריך מצלמה אני לוקח מצלמה. נגן MP3 מחליק לכיס הקטן. יושב ברכב. יחד הם עולים כמו מכשיר סלולרי מאד מתקדם. לחוד כל אחד עושה את העבודה הרבה יותר טוב. [br]פורסם בתאריך: 25.02.2008 בשעה 17:00:01

כן? ואם במקרה אתה רוצה לצלם את הרגע? בשביל זה יש מצלמות בסלולארי.

או לשמוע מוסיקה בנסיעה?

והם עולים הרבה יותר ממכשיר סלולארי מתקדם.

בכל מקרה אנשים רוצים שהכל יהיה להם זמין ולא להתחיל לקחת 80 גאג'טים שיוצאים מהבית, אולי אתה מעדיף שכל מכשיר יעשה את התפקיד שלו וזהו, אבל רוב העולם חושב אחרת.

בכל מקרה קיבלת את התשובה ואני לא רואה לאן הדיון הזה יכול להתקיים חוץ מ"כדאי לקנות מכשיר מתקדם"/"לא כדאי לקנות מכשיר מתקדם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון אני אישית לא משקיע בסלולריים יקרים אבל אני מבין לגמרי למה אנשים קונים אותם

תחשוב על זה שיש לך מכשיר כולל הכל

וזה לא רק מצלמה\MP3\GPS

זה גם משחקים\דפדפן\ועוד

והכל נכנס לכיס הקטן

נכון זה לא מושלם

אבל אתמול יצא לי לשחק בסלולרי שלי יותר מהWII והPC (שלא שחקתי בהם בכלל אתמול)

רק בגלל שהוא היה זמין לי בעבודה

עכשיו הסלולרי לא בה כתחליף למצלמה רצינית\MP3 לאימונים\מחשב\וכו

מי שצריך משהו רציני יקנה משהו רציני בנוסף

אבל זה נחמד שיש את כל הדברים ביחד

ופה יש גם את עניין העלות תועלת

לדעתי האישית סלולרי ב3500 שקל לא משתלם היום

ואפשר להסתפק בסלולרי זול בהרבה

אבל כל אחד ודעתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ,

MP3=אייפוד לכל דבר ככה שאין מה לדבר..

מצלמה סבבה לגמרי,כמובן שאין מה להשוות לקנון אבל מי מסתובב עם בכיס רק כדי לצלם למזכרת ::)

השילוב עם מאפס פשוט פנתסטי...אפשר להגיע מכל נקודה לנקודה בקלי קלות וביעילות,פי 100 מרוב הגיפיאסים באמת(אני משתמש הרבה,אני וההורים לא מתמצאים יותר מדי בכבישים פה בינתיים) וגם העדכוני מזג אוויר שימושיים בהחלט (כשאין גישה למחשב).

גלישה,ניסית פעם לגלוש בסאפארי של אייפון? בחיי שזה נוח כמעט כמו מחשב (הגזמתי קצת) אבל בכל זאת אין מה להשוות את זה לגלישה של כל הנוקיות שהיא דיי אבסורדית.

חוצמזה טלפון מעולה,ויש ככה שאם אתה נמצא ליד הוטספוט האינטרנט טס,ואם אין EDGE גם סבבה לרוב האתרים.

הכל ביחד עלה 500$ (16 גיגה). שזה בהערכה גסה 2000-2200 שקל..

איפה אפשר למצוא דיל כזה נוח על כל הפונקציות שציינתי תגיד לי אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ,

MP3=אייפוד לכל דבר ככה שאין מה לדבר..

מצלמה סבבה לגמרי,כמובן שאין מה להשוות לקנון אבל מי מסתובב עם בכיס רק כדי לצלם למזכרת ::)

השילוב עם מאפס פשוט פנתסטי...אפשר להגיע מכל נקודה לנקודה בקלי קלות וביעילות,פי 100 מרוב הגיפיאסים באמת(אני משתמש הרבה,אני וההורים לא מתמצאים יותר מדי בכבישים פה בינתיים) וגם העדכוני מזג אוויר שימושיים בהחלט (כשאין גישה למחשב).

גלישה,ניסית פעם לגלוש בסאפארי של אייפון? בחיי שזה נוח כמעט כמו מחשב (הגזמתי קצת) אבל בכל זאת אין מה להשוות את זה לגלישה של כל הנוקיות שהיא דיי אבסורדית.

חוצמזה טלפון מעולה,ויש ככה שאם אתה נמצא ליד הוטספוט האינטרנט טס,ואם אין EDGE גם סבבה לרוב האתרים.

הכל ביחד עלה 500$ (16 גיגה). שזה בהערכה גסה 2000-2200 שקל..

איפה אפשר למצוא דיל כזה נוח על כל הפונקציות שציינתי תגיד לי אתה.

איך אתה גולש בEDGE? זה לא תומך בישראל

ובאייפון אין של :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסכם...:

נכון מאוד שהאיכויות בפלאפון, בכל התחומים, לא כמו הדבר האמיתי.

יכולנו לקנות מצלמה טובה, נגן MP3\MP4 מצויין, טוב, ופלאפון רגיל בלי כל אלה (סתם לדבר), וכל זה במחיר של פחות מה-N95.

זה נכון שאולי זה לא שווה מבחינת הכסף, אבל מבחינת המקום והנוחות זה מאוד שווה.

זה נכון שאם אתה טס לחו"ל לאיזה טיול יפה אתה לא תצלם תמונות עם הפלאפון, ואם תצטרך לבחור משהו לראות בו סרטים נבחר איזה MP4 או שעולים חצי או פחות מפלאפונים טובים אחרים.

אבל רוב האנשים, רוב הזמן לא צריכים את זה!

אני למשל נמצא עם פלאפון ישן בלי כל הפיצ'רים האלה, ואני מת שתהיה לי בפלאפון לצלם לפעמים סתם ככה של חברים או של דברים יפים שאני רואה... אבל אני יודע שלצילומים אמיתיים וטובים לא הייתי משתמש בפלאפון, אבל לרוב השימושים זה מצויין.

ונגן - האיכות שלו מספיקה לרוב האנשים (באוזניות, לא ברמקול שלו), שרובם לא מבדילים (כולל אני) בין באיכות של 128kb לאיכות של 320. והעובדה שיש לו זה עוד יותר טוב, כי נכון ששירים אמיתיים לא היינו שומעים של ומאזינים בנוחות לשיר, אלא זה סתם לשמוע שירים כאלה בחבר'ה (ורוב השירים ששומעים שם זה בכל מקרה טראנסים עלובים כאלה שממש לא משנה ששומעים אותם ברמקול של הפלאפון...).

אז אם יש מכשיר אחד שיש בו קצת מכל דבר, וזה מספיק לרוב השימושים היום יומיים - ועוד נכנס לנו בכיס! זה מצויין.

ובכל מקרה לאט לאט האיכות נעשית יותר ויותר טובה, אני מאמין שבעוד 3 שנים האיכות תשתפר בהרבה...

זהו... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבחין בשום הבדל בין הCREAITVE MUVO לבין הK800 שלי .

לגבי מצלמה:ברור שכשנוסעים לטיול לא ניקח פלאפון ,אבל כשאתה הולך לאנשהו ורואה משהו מפתיע/חס וחלילה נכנס לתאונה וצריך לתעד הK יעשה עבודה מעולה.

וכמו שאמרו פה כשאתה הולך לפאב או למקום אחר לא תסחוב איתך עוד ועוד ימבה מכשירים כשיש לך את הכול באריזה קומפקטית בכיס.

הנוחות והזמינות של כל הג'אדג'טים במכשיר אחד לוקחת כל טיעון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן טלפון מצויין עד שהוא נופל לרצפה חח

מכשיר בן שבוע נפל לי מגובה של מיטה בערך

אחרי זה חצי המסך התחתון לא מגיב למגע( רק החלק העליון מגיב )

והבעיה הזאת לא רק אצלי להרבה אנשים זה קורה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...