דיון: למה אנשים משקיעים כסף במכשיר סלולרי? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון: למה אנשים משקיעים כסף במכשיר סלולרי?

Chymes

Recommended Posts

אני רואה את התופעה הזאת ואני פשוט לא מבין אותה. מה הקטע?

מצלמה במכשיר סלולרי - חרא של מצלמה. אני נכנס למחסני חשמל ואומר למוכר "תן לי את המצלמה הסינית הכי זולה והכי מסריחה שיש לכם". אני קונה את המצלמה ואני מבטיח לכם שאותה מצלמה תצלם הרבה יותר טוב מ-N95 או כל מכשיר עם מצלמה 5MP.

נגן MP3 - איכות עלובה בהשוואה לנגנים האיכותיים שיש בשוק. זולל סוללה בטירוף. היום ניתן לקנות סאנסה קליפ או iriver T60 ב-300 ש"ח. גם איכות סאונד טובה פי כמה וגם סוללה הרבה יותר חזקה.

ניגון סרטים - מה, אתם רציניים? לראות סרט על מסך 2.4 אינץ'? ניסיתי ואני אומר לכם המכשיר כמעט עף מהחלון. זה היה בלתי נסבל לחלוטין. לא שאני מתלהב כל כך מנגן PMP, אבל מסך 4.3 אינץ' עם נפח אחסון של 80GB נשמע הרבה, הרבה יותר טוב.

wifi - אותו דבר. אתם רוצים להגיד לי שאתם מסוגלים לגלוש באינטרנט על מסך כל כך קטן וממשק לא נוח כמו סלולרי? אני ניסיתי וזו הייתה חוויה מאד מתסכלת. בו נגיד ככה שמאז רכישת המכשיר (בערך חצי שנה) גלשתי באינטרנט רק פעם אחת כדי לבדוק את האופציה.

לסיכום: מה הקטע שלכם? מצלמה דיגיטלית סלולרי לא מחליף. גם נגן MP3 ו-PMP הם לא מחליפים. אז למה להשקיע כל כך הרבה כסף? לא עדיף לקחת מכשיר פשוט ואת השאר להשקיע במוצרים ייעודיים?

אתן לכם דוגמא:

מצלמה: Canon PowerShot A720 IS - לא יקרה ואיכותית בקטגורית המחיר. עולה 829 שקלים.

נגן: 605 - גם נגן PMP איכותי גם נגן MP3 איכותי ובעל יכולת Wifi. מגיע בנפח 80GB ומסוגל להקליט מהטלוויזיה. מחיר- 1900 שקלים.

סלולרי: צריכים גם סלולרי, נכון? קחו את Nokia 6070. מכשיר פשוט ואיכותי. מחיר - 495 שקלים.

בחישוב מהיר הגענו ל-3224 שקלים. זה המחיר של N95 או KU990 רק שהם לא יודעים לצלם טוב ולא יודעים לנגן כמו שצריך ולא נוח לגלוש דרכם ב-Wifi.

אז מה הקטע עם המכשירים הסלולרים היקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר, אז הם נכנסים במכשיר קטן. מה זה נותן לכם? המצלמה לא תחליף דיגיטלית איכותית. זאת אומרת שאם אתה עכשיו נוסע לטייל בכל מקרה תיקח איתך את הדיגיטלית. גם נגן PMP הם לא מסוגלים להחליף מבחינת איכות תמונה, , נפח וסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי להסתובב עם , PMP וסלולרי זה "קשה" יותר מאשר להסתובב רק עם סלולרי שאפשר פשוט לשים בכיס. ברגע שיש לך יותר, אתה צריך לקחת תיק. זה אומנם נשמע בקטנה, אבל אנשים מחפשים נוחות.

בנוסף- הרבה מאד אנשים פשוט לא צריכים איכויות כמו שלהA720. מספיקה להם קטנה של הסלולרי, לצלם כמה באירועים, נוף, וכו'. כנ"ל לגבי הנגן- אין הרבה אנשים שצריכים את היכולות של הארכוס. נפח 80GB? אנשים רוצים שני דיסקים של יהודה פוליקר. דיסק של סינרגיה. אולי כמה שירים של שירי מיימון. 80GB זה overkill מטורף. להקליט מהטלויזיה?... אני לא חושב שיש הרבה אנשים שבכלל יודעים שדבר כזה אפשרי.

וכמובן אל תשכח שאת הסלולרי תמיד מציעות חברות הסלולר במסלול של 36 חודשים עם החזר על שיחות כל יום, וכו' וכו', והמחיר נשמע הרבה יותר אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה צודק אבל גם אלו שהגיבו צודקים

שמעת על איפון? כרגע אני כותב ממנו והוא שווה כל שקל.

מכשיר מצויין , אז מדהימה אין לו אבל לי זה מספיק.

האיפון בא לפתור הרבה מהבעיות שציינת והוא עושה את זה מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות:

יקר. מאד יקר.

מסך 2.8? אתה צוחק, נכון? נגני PMP הראשונים הגיעו עם מסך 3.5. wifi אני מקבל ב- 4GB שעולה 1,000 שקלים, מגיע עם מסך 4.3 ובעל חריץ הרחבה. לא איכותי בהשוואה ל-iriver/Cowon או כל חברה איכותית בשוק.

אין בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעיה בנגן ה- של הסלולריים?

יש לי iriver h120 ששוכב (כמעט) לחלוטין חסר שימוש מאז שיש לי SE K800 (רק "כמעט" כי אני משתמש בו לפעמים בתור DOK..).

לא בגלל שהוא פחות טוב (כי הוא הרבה יותר טוב, עם מיליון ואחד יתרונות על פני ה-K800 מן הסתם) , אלא פשוט בגלל שהוא "עוד משהו שצריך לסחוב" ולכן אני פשוט מוותר עליו.

והמצלמה? מצויינת. ברור שהרמה לא מגיעה למצלמה "אמיתית", אבל למי אכפת? אני לא צריך את זה.

אתה אומר שאפשר לקחת אמיתית זולה ושהאיכות תהיה טובה יותר? ייתכן.

הבעיה היא שאם אני הולך עכשיו, נניח, לפאב עם חברים - אני לא אקח אותה. את הפלאפון, לעומת זאת, אני כן אקח. ואז - אפשר לצלם אחלה שישארו למזכרת.

סרטים וגלישה, ברור שזה סתם פיצ'רים שנועדו ל"פוזה" והם לא באמת ראויים לשימוש קבוע.. למרות שאני מוכרח להגיד לך שגלישה בסלולרי כשאתה תקוע באמצע שום מקום במשך חודש מילואים - זה אחלה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי צילומים של N95. באור יום התמונות יוצאות איכשהו סבירות, אבל בערב המצלמה לא משמשת תחליף לשום דבר.

בקשר ל- - אל תשכח שאתה משתמש בנגן מאד מאד מיושן. היום נגן מודרני שוקל בקושי 100 גרם ונכנס בקלות לכיס הקטן ביותר. [br]פורסם בתאריך: 25.02.2008 בשעה 15:13:28

לדעתי ה כן איכותי!

והמסך 3"+ או 4" זה גדול מידי ולא נכנס לכיס.

אתה מבין... אנשים רוצים את כל הדברים(אפילו את החתול שלהם) אם הכל בחבילה אחת ונכנס לכיס.

וזה בסדר מבחינתך שהמכשיר יודע לעשות את כל אותם דברים, אבל לא מסוגל לעשות אותם טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בא בגישה של אנטי, אז כל מה שיגידו לך תגיד שזה לא מספק.

עדיף לשלם 400$ ולקבל מכשיר שנוגע בכל התחומים, מאשר לרכוש מכשיר אחד במחיר הזה, כמו לדוגמא מצלמה סבירה, שלא תסתובב איתה כל היום וחוץ מלצלם תמונות לא תעשה שום דבר.

בנוסף אנשים שהכסף לא מענין אותם, לא יסתובבו עם מחשב נייד, מצלמה,,אייפוד,ומכשיר סלולארי ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי צילומים של N95. באור יום התמונות יוצאות איכשהו סבירות, אבל בערב המצלמה לא משמשת תחליף לשום דבר.

בקשר ל-MP3 - אל תשכח שאתה משתמש בנגן מאד מאד מיושן. היום נגן מודרני שוקל בקושי 100 גרם ונכנס בקלות לכיס הקטן ביותר. [br]פורסם בתאריך: 25.02.2008 בשעה 15:13:28

וזה בסדר מבחינתך שהמכשיר יודע לעשות את כל אותם דברים, אבל לא מסוגל לעשות אותם טוב?

GPS עושה טוב מאוד.

MP3 עושה טוב מאוד.

סרטים טוב מאוד.

מצלמה סבירה.

אהה וגם סלולרי!

בחבילה אחת .? ---> טוב מאוד!

עריכה:

יקר? למה כמה עולה לך...?

כמה עולה לך?

EBAY חברו השני הטוב של האדם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתבין את האיכות של N95 ו K800:

http://www.flickr.com/cameras/nokia/n95/

http://www.flickr.com/cameras/sonyericsson/k800i/

עכשיו ה IPHONE הוא נגן מוזיקה מעולה (הכי טוב) והמצלמה שלו לא סוף העולם

http://www.flickr.com/cameras/apple/iphone/

והוא ופלאפון מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPS עולה 1,500 שקלים עם ערכה מלאה לרכב ומסך מגע 3.5 אינץ'. נגן MP3 איכותי בנפח 4GB עולה 300 שקלים. סרטים אני לא יודע אם תהיה מסוגל לראות על מסך 2.8 (אני בקושי מצליח לסבול סרט על מסך 19 אינץ'), אבל נגיד שכן. כמה כבר סרטים תוכל לדחוף פנימה?

אתה בא בגישה של אנטי, אז כל מה שיגידו לך תגיד שזה לא מספק.

עדיף לשלם 400$ ולקבל מכשיר שנוגע בכל התחומים, מאשר לרכוש מכשיר אחד במחיר הזה, כמו לדוגמא מצלמה סבירה, שלא תסתובב איתה כל היום וחוץ מלצלם תמונות לא תעשה שום דבר.

בנוסף אנשים שהכסף לא מענין אותם, לא יסתובבו עם מחשב נייד, מצלמה,GPS,אייפוד,ומכשיר סלולארי ישן.

למה לי להסתובב איתם? כשאני צריך מצלמה אני לוקח מצלמה. נגן MP3 מחליק לכיס הקטן. GPS יושב ברכב. יחד הם עולים כמו מכשיר סלולרי מאד מתקדם. לחוד כל אחד עושה את העבודה הרבה יותר טוב. [br]פורסם בתאריך: 25.02.2008 בשעה 17:00:01

רק שתבין את האיכות של N95 ו K800:

http://www.flickr.com/cameras/nokia/n95/

http://www.flickr.com/cameras/sonyericsson/k800i/

עכשיו ה IPHONE הוא נגן מוזיקה מעולה (הכי טוב) והמצלמה שלו לא סוף העולם

http://www.flickr.com/cameras/apple/iphone/

והוא ופלאפון מעולה.

מצטער, לא מרשים. הקטינו את התמונות, שיפרו את האיכות עם Photoshop ועדיין רואים את הרעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גאדג'ט מושך ואחד שאנשים סוחבים לכל מקום אז גם משתמשים בו והרבה.

אתה צודק שהוא לא יעיל בעליל.

אבל גם לצפות בטלויזיה במסך LCD זה לא יעיל וחצי מדינה כבר השקיעה 10,000 שקל בשכזה.

אני משער שגם אני הייתי כבר רוכש אילולי היה בו את הפיצ'ר המיותר הזה של אפשרות לבצע שיחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...