מה יותר טוב? 478pin או 423pin, ולמה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר טוב? 478pin או 423pin, ולמה?

X

Recommended Posts

דבר ראשון אתה לא רוצה פנטיום 4.

אתה רוצה מעבד 1600+ או יותר מהיר..

בכל מקרה, אם אתה עדיין דביל, כסיל, מטומטם חסר שכל אז ברור ש-478 בשביל שתוכל לשדרג את המעבד בעתיד אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי biodome ה"אינטליגנט" ??? :bash: :bash:

למה אתה חושב שכל מי שלא חושב כמוך הוא:

דביל, כסיל, מטומטם חסר שכל

זה רק מראה עד כמה אתה במקרה הטוב טיפש

במקרה הרע... לא חשוב ממילא לא תבין

אז להבא עדיף לשתוק כי כבר אמרו חכמינו" סייג לחכמה שתיקה"

ןכל זאת בלי קשר לאיכותו של ה על 4

תבין כבר : זכותו של כל אחד לקנות בכספו מה שהוא רוצה... :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צריך 4 2גיגה עים RIVATNTM64 או את החלום של דודי גולדמן או החלום של ערוץ הקניות !!!

כן כן תיקנה את זה כל עוד זה משווק אחר כך לא יהיה יותר ותפסיד ....לא יהיה לך כזה לעולם !!!עד שלא תיקנה את זה ותיראה כמה זה רע תחיה ביסורים שהפסדתה משהוא שקניתה .

נו נו אז קדימה תתקשר לערוץ הקניות למה אתה מחכה (ורצוי עים SDRAM וכרטיס קול על הלוח AC 97 דיסק קשיח 5400 UDMA66 ו CDROM  של BTC  *56 ) ממש פיצוץ חלום שהיתגשם לך (ממולץ למזוכיסטים)........

תשלם בויזה קרדיט או תיקח משכנתא !!! זה מצויין תקבל שרות מעולה מהבנק ותשלם ריבית גדולה כמו שתמיד חלמתה - חלום שהיתגשם לפרנס את הבנק...... ולקבל שרות הלואה לפנטיום 4 שגם הוא חלום שחייב להיתגשם לך !!!!

:lol: :lol: :lol:

דן

cwm39.gif

נ.ב. אל תחסוך כי בזול זה ביוקר, קנה עכשיו 4 זו השקעה מצויינת היום קניתה מחר בכיתה ....... ורצוי עים כרטיס קול AC97 המהולל ומודם PCTEL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הפנאטיזם הזה שמאפיין את שוכני הפורום כאן, יכול להיות שיש אנשים שמעדיפים לקנות פנטיום 4 על את'לון בשל השיקולים שלהם(חבל שכך), אבל אם הם רוצים לשלם יותר ולקבל פחות זה זכותם. יכול להיות שמי שקונה היום פנטיום 4 עושה את זה מתוך שיקול שיהיה לו קל יותר אחרי שנה וחצי שנתיים למכור אותו כמחשב יד שנייה מאשר , ויש בזה באמת משהו. זה מה שלפחות חבר שלי אמר לי שהוא מתכוון לעשות.

יכול להיות שהוא עדיין מעדיף את אינטל בגלל השם, זכותו, זה כמו שאנשים יקנו קוקה-קולה ולא RC קולה, לא רק בגלל הטעם, אלא כי הם מעדיפים את המותג הגדול יותר, או כמו שאנשים קונים ג'ינס של Levi's בגלל הפירמה, ועדיפו אותו על חברה אחרת קטנה יותר, טובה יותר וזולה יותר. אנחנו מהמדינות ששיכות לעולם החופשי, לפחות מתיימרים, וכל אדם יכול לעשות בכספו ורכשו ככל העולה על רוחו. אם משהו יהיה נכוש בדעתו לקנות פנטיום 1 ב5000 שקל, אני יכול לנסות להסביר לו שהוא עושה טעות גדולה, אבל אני לא יכול להכריח אותו או לעצור בעדו.

כשאנשים שאני מכיר קונים פנטיום 4, ואני די נחרד מהביצועים של TNT 2 או 2MX200 עם 64 מגה, אני לא אמר להם כמה המחשב שלהם דפוק, אלא אמר להם שהוא נותן ביצועים נחמדים, כי זה לא יפה לקלקל לאנשים את קניית השמחה. אני בד"כ אמר להם שיש מחשבים זולים יותר של חברות טובות יותר, אבל אז הם מתחילים לדבר על האחריות הנוחה של חברות כמו ניורון, וזה שקשה לחברות אחרות לייצר מעבדים, כי לאינטל יש המון וותק. כלומר, זה שם גנרי, כמעט, למעבד, אצל רב האנשים, וקשה מאוד לשנות הרגלים ודעות קדומות של אנשים. לא רק בתחום הזה בפרט, אלא בחיים בכלל. בעיקר כשמדובר באנשים מבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, אנחנו לא מנסים להכריח אף אחד לקנות פנטיום 4 ואנחנו גם לא עוצרים בעד אנשים מלעשות כן.

אנחנו בסך הכל פורום חומרה, חלקנו מבינים יותר וחלקנו מבינים פחות.

כאשר מישהו שואל או , זכותו של כל אחד ואחד מאיתנו להביע את הדעה שלו, כל עוד היא לא פוגעת באופן אישי באף אחד אחר.

אם הבן אדם בכל זאת החליט לקנות P4, אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי למנוע את זה.

אנחנו משתדלים בסך הכל לייעץ לאנשים ולהראות להם את התמונה בשלמותה, שיש לא רק פנטיום 4 שהוא של שהיא וותיקה וכו' וכו' וכו' אלא שיש מעבד אחר, טוב יותר, זול יותר שישתלם להם הרבה יותר.

אף אחד מאתנו לא מקבל כסף ממה שהוא עושה ולכן הדעות של כולנו הן אובייקטיביות לחלוטין.

אז מספיק להגיד שזאת "כפייה"!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין, אנחנו לא מנסים להכריח אף אחד לקנות פנטיום 4 ואנחנו גם לא עוצרים בעד אנשים מלעשות כן.

אנחנו בסך הכל פורום חומרה, חלקנו מבינים יותר וחלקנו מבינים פחות.

כאשר מישהו שואל או , זכותו של כל אחד ואחד מאיתנו להביע את הדעה שלו, כל עוד היא לא פוגעת באופן אישי באף אחד אחר.

אם הבן אדם בכל זאת החליט לקנות P4, אין שום דבר שאנחנו יכולים לעשות כדי למנוע את זה.

אנחנו משתדלים בסך הכל לייעץ לאנשים ולהראות להם את התמונה בשלמותה, שיש לא רק פנטיום 4 שהוא של שהיא וותיקה וכו' וכו' וכו' אלא שיש מעבד אחר, טוב יותר, זול יותר שישתלם להם הרבה יותר.

אף אחד מאתנו לא מקבל כסף ממה שהוא עושה ולכן הדעות של כולנו הן אובייקטיביות לחלוטין.

אז מספיק להגיד שזאת "כפייה"!

מדוע משתמעת מדבריך נימה של ריחוק, כאילו אני לא חלק מהפורום?

או שמה אני טועה, או שמה יש כאן אי-הבנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די די הוויכוח הזה הופך לאישי ומכוער! הבן אדם שאל שאלה, ענינו. צודק בטיעוניו, אבל הוא לא דיבר רק אלינו הוא דיבר גם כללית על האנשים בעתיד שלא יבואו וייכפו, אז הוא צודק נקודה נכונה.

מינימייזר רק הוסיף שזה לא כולם ושמהנסיון שלו ומראות עיניו אף אחד כאן לא כופה, אלא מייעץ.

זהו, סוף הוויכוח ושלום בממלכה! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...