חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אתכם עם חלום צלול שהיה לי (הסבר בפנים)

QuAKeR_996

Recommended Posts

חח נכון..קרה לי כמה פעמים.

מה שאני הכי זוכר זה שפעם שהייתי מת על WWE רציתי חגורה כזאת מברזל אלה שעולות 400 דולר +

אז בחלום הייתה שם משאית כזאת כמו בבקסטייג של WWE, ואז כל החגורות האמיתיות היו תלויות עלייה.

לקחתי אותן ושמתי בארון,בבוקר חיפשתי את זה .

ופעם שהיה דיג'ימון שזה ישן לפני 8 שנים + חלמתי שאני מקבל את התגים האלה.. לא זוכר בדיוק יש כמו תגים שמפתחים אותם חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול בלילה חוויתי את החלום הצלול הראשון שלי :yelclap:

אז זה הולך ככה:

אני בתוך עולם עם דמויות .

התחלתי ליפול וראיתי קובייה שבתוכה יש שמים.

הסתכלתי מסביב וראיתי שלמרות שבתוכה יש שמים גם מסביבי יש.

ואז זה הכה בי: "אני חולם"!!

לאחר מכן התחלתי לראות בבירור.

פקדתי "הגבר צלילות"! וחיכיתי.

לאחר מכן פקדתי עוד פעם "הגבר צלילות!".

שמחתי שאני נמצא בחלום צלול וראיתי מעולה ללא המשקפיים.

לאחר שהגעתי לקרקע ראיתי את כל הדמויוית של .

הרגשתי cool ולא התרגשתי הרבה, הרגשתי בעל עוצמה.

נעמדתי מול שיח ופקדתי עם כל הרצון: "הפוך לעץ!", ולתדהמתי

הצלחתי ובין רגע צמח באותו מקום עץ.

לאחר מכן ראיתי עץ שכאילו מת כזה ופקדתי: "נקה!",

העץ נעלם.

ניקיתי כמה ענפים ולאחר מכן התעוררתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה שחלמתי על משהו שיש לי וכשקמתי התבאסתי שלא היה לי את זה.

אצלכם זה היה בגדול... מכונית, חגורות של WWE.

אצלי זה היה שקית במבה :x

אני זוכר שידעתי שאני חולם ורציתי לקחת איתי שקית במבה מהחלום.

אבל כשקמתי לא היה במבה :(

ושאלתי את אמא שלי איפה הבמבה.. הייתי ילד קטן שמנעו ממנו במבה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה שחלמתי על משהו שיש לי וכשקמתי התבאסתי שלא היה לי את זה.

אצלכם זה היה בגדול... מכונית, חגורות של WWE.

אצלי זה היה שקית במבה :x

אני זוכר שידעתי שאני חולם ורציתי לקחת איתי שקית במבה מהחלום.

חחח גדול.

ישר לחתימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה שוכב על הבטן ובועט בקיר? :-\

הקרסול שלך מסובב 90 מעלות? אתה יושן על קיר? :-X

איך ידעתי שמישהו ישאל את השאלה הזו :P

המיטה שלי צמודה לקיר משמאל, אני ישן על הבטן והקיר הוא משמאלי, בעטתי עם הרגל לצד שמאל ואז התעוררתי ושמתי לב שכואב לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק...... קראתי פה והיה ממש מעניין ופתאום בתגובה הזאת ירד לי האסימון... היה לי פעם חלום תלול על שקית במבה!!!(או ביסלי...לא זוכר).

זה היה ממזמן וחלמתי שאני שוכב במיטה ואוכל במבה ושקמתי לא מצאתי במבה ביד והתחלתי לשאול אנשים בבית מי לקח לי את הבמבה?!?!?

פאק...D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: DMaster ב היום בשעה 21:45:42

אבל כשקמתי לא היה במבה Sad

ושאלתי את אמא שלי איפה הבמבה.. הייתי ילד קטן שמנעו ממנו במבה..

פאק...... קראתי פה והיה ממש מעניין ופתאום בתגובה הזאת ירד לי האסימון... היה לי פעם חלום תלול על שקית במבה!!!(או ביסלי...לא זוכר).

זה היה ממזמן וחלמתי שאני שוכב במיטה ואוכל במבה ושקמתי לא מצאתי במבה ביד והתחלתי לשאול אנשים בבית מי לקח לי את הבמבה?!?!?

פאק...D:

אוקיי עכשיו זה רשמי!

במבה היפנטו\מהפנטים ילדים בפרסומות שלהם.

זה כמו הפריים אחד של קוקה קולה רק שפה זה חודר לך למוח ויוצר אצלך חלומות צלולים שאתה אוכל במבה ואז אתה מתעורר מגלה שאין ומכריח את ההורים שלך לקנות לך במבה.

אני רואה תביעה יצוגית בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלום צלול לפי מה שאני זוכר הוא יותר מחלום שאתה זוכר, שזה מה שאתם מתארים. אני חושב שכמעט כל חלום שחלמתי בשנים האחרונות אני שלטתי על מה שקורה בו, כמובן בלי להיות מודע שזה חלום. הבעייה עם המצבים האלה שלפעמים אתה נכנס לשיתוק שינה, שאין הרגשה יותר נוראית מזה, לפחות ב18 שנים שאני חי לא הרגשתי משהו יותר רע, שיתוק שינה זה מצב שבו ההורמון שגורם לשיתוק של הגוף בזמן שינה מופרש במוח כשאתה במצב שבין שינה לעירות. אני למשל זה קורה לי כשאני נורא עייף ושוכב על המיטה והאור בחדר דלוק, וזה בעצם מונע ממני להירדם. קודם כל, מה שקורה, אתם משותקים. לא יכולים לזוז בכלל. דבר שני אתם קצת הזייתיים. כל אחד שהיה בשיתוק יספר לכם איך הוא ניסה לזוז ובעזרת כל כוחו הצליח להזיז את היד כדי לתת מכה, איך הוא ניסה והצליח לשחרר צרחה של תעזרו לי, או איך הוא התגלגלמהמיטה כדי להתעורר. מה שקורה הוא שאתה מדמיין שכל אלו קורים, אני למשל התגלגלתי, אני זוכר עד היום את התחושה של השטיח והמכה, ואחרי דקה התעוררתי ואני על המיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלום צלול לפי מה שאני זוכר הוא יותר מחלום שאתה זוכר, שזה מה שאתם מתארים. אני חושב שכמעט כל חלום שחלמתי בשנים האחרונות אני שלטתי על מה שקורה בו, כמובן בלי להיות מודע שזה חלום. הבעייה עם המצבים האלה שלפעמים אתה נכנס לשיתוק שינה, שאין הרגשה יותר נוראית מזה, לפחות ב18 שנים שאני חי לא הרגשתי משהו יותר רע, שיתוק שינה זה מצב שבו ההורמון שגורם לשיתוק של הגוף בזמן שינה מופרש במוח כשאתה במצב שבין שינה לעירות. אני למשל זה קורה לי כשאני נורא עייף ושוכב על המיטה והאור בחדר דלוק, וזה בעצם מונע ממני להירדם. קודם כל, מה שקורה, אתם משותקים. לא יכולים לזוז בכלל. דבר שני אתם קצת הזייתיים. כל אחד שהיה בשיתוק יספר לכם איך הוא ניסה לזוז ובעזרת כל כוחו הצליח להזיז את היד כדי לתת מכה, איך הוא ניסה והצליח לשחרר צרחה של תעזרו לי, או איך הוא התגלגלמהמיטה כדי להתעורר. מה שקורה הוא שאתה מדמיין שכל אלו קורים, אני למשל התגלגלתי, אני זוכר עד היום את התחושה של השטיח והמכה, ואחרי דקה התעוררתי ואני על המיטה.

גם אצלי הרגשה ככה בשיתוק (זה מזכיר לי את הסרט החגש שמישהו ער בזמן שמנתחים אותו) זה פשוט מפחיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן זה בערך, שיתוק השינה הזה?

וואלה אני ממש לא יודע. זה יכול להיות דקה ויכול להיות 10. אתה צריך או להירדם או לחכות שאתה מגיע להתעוררות. יש גם כל מיני שיטות להתעורר, אחת שיש מצב שפועלת, אני לא ממש בטוח למרות שניסיתי, היא לנסות להזיז את הבוהן ברגל כמה שיותר חזק. זה עושה תחושה ממש מוזרה ולפעמים זה גורם לגוף לצאת מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...