איך מבטלים בויסטה את האזהרה שעומד להיגמר הזיכרון? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מבטלים בויסטה את האזהרה שעומד להיגמר הזיכרון?

3d7

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאיפה אתה רוצה שהוא יפנה את הזיכרון אם אין לו PAGE FILE ?!?!?!?

ביטלתי את ה-Page File כדי שויסטה תרוץ יותר מהר.

אני מצפה ממערכת ההפעלה שברגע שיישום כבד צורך הרבה זיכרון, אז שהיא תסגור תהליכים זוללי זיכרון השייכים למערכת ההפעלה ולא חיוניים באותו רגע.

ויסטה תופסת 1 גיגה של זכרון עם 8 גיגה.

ע"פ הביקורת של טומס http://www.tomshardware.co.uk/Microsoft-Windows-Vista,review-30272-5.html

אז איך אתה מגיע ל1.5 על 4 גיגה?

יש לי כמה אפליקציות שעולות ב-Startup, כמו אנטי-וירוס, אנטי-ספייוור, פיירוול, בבילון, סקייפ ועוד כמה, ככה שזה מגיע ל-1.5GB.

ויסטה מעבירה לפייג' פייל רק כשנגמר לה הזכרון

אתה בטוח לגבי זה? אני יודע ש-XP משתמש ב-Page File גם כשיש פנוי, ולכן כשביטלתי את ה-Page File ב- הוא עבד יותר מהר. ביטלתי את ה-Page File בויסטה כי הבנתי שזה יגרום לה לעבוד יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שעולות ב-Startup, כמו אנטי-וירוס, אנטי-ספייוור, פיירוול, בבילון, סקייפ ועוד כמה, ככה שזה מגיע ל-1.5GB.

זה לא היה אליך.

כבר אמרתי פה בעבר שלא מומלץ לבטל את הPF.

כמה סיבות,

ויסטה לא תוכל ליצור קובץ memory dump במקרה של תקלה.

ברגע שיגמר הזכרון תוכנות יקרסו.

תוכנות שמבקשות אבל לא משתמשות בו יקבלו הקצאה בכל זאת וסתם יבזבזו . כלומר כמות הזכרון שהיה בשימוש יהיה גדול יותר למרות שאין בו שום שימוש.

יש תוכנות שלא עובדות כמו שצריך בלי PF, למשל .

אתה לא אמור בכלל להרגיש בשיפור בביצועים כשאתה מבטל את זה. רק קצת פחות עבודה של הדיסק קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נתתי 2GB ל-Page File.

עכשיו אני יכול לשחק Crysis על ההגדרות הכי גבוהות (VERY HIGH) עם Anti Aliasing X8, והוא רץ מצויין!

אין לי מערך של 8800Ultra. יש לי רק 8800GT, ו-Crysis רץ אצלי מצויין על ההגדרות הכי גבוהות, אז אני לא מבין למה אומרים כל הזמן שלא קיים עדיין כרטיס מסך מספיק חזק בשביל Crysis.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי Page File, המחשב עולה עם 1.5GB וכשאני פותח הוא מטפס ל-1.75GB וצונח בחזרה ל-1.55GB.

עם Page File, המחשב עולה עם 1.25GB וכשאני פותח הוא מגיע ל-1.45GB.

בכל מקרה, זו בדיקה לא הכי אמינה, כי בהתחלה הזיכרון עולה ויורד ויכול להיות שלא חיכחתי מספיק זמן עד שהוא יתייצב.

לגבי המהירות, אני לא ממש מרגיש בשינוי משמעותי במהירות (אם בכלל).

עם Page File, אני לא צריך לכבות שום דבר כשאני משחק Crysis (גם לא את הדפדפן), ואני משחק עם ההגדרות הכי גבוהות.

בלי Page File, אני לא ממש חושב שזה היה משנה משהו אם הייתי סוגר את כל היישומים שאני לא צריך, וגם אז בטח הייתי יכול לשחק רק על HIGH (לא VERY HIGH כמו עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי Page File, המחשב עולה עם 1.5GB וכשאני פותח הוא מטפס ל-1.75GB וצונח בחזרה ל-1.55GB.

עם Page File, המחשב עולה עם 1.25GB וכשאני פותח הוא מגיע ל-1.45GB.

בכל מקרה, זו בדיקה לא הכי אמינה, כי בהתחלה הזיכרון עולה ויורד ויכול להיות שלא חיכחתי מספיק זמן עד שהוא יתייצב.

לגבי המהירות, אני לא ממש מרגיש בשינוי משמעותי במהירות (אם בכלל).

עם Page File, אני לא צריך לכבות שום דבר כשאני משחק Crysis (גם לא את הדפדפן), ואני משחק עם ההגדרות הכי גבוהות.

בלי Page File, אני לא ממש חושב שזה היה משנה משהו אם הייתי סוגר את כל היישומים שאני לא צריך, וגם אז בטח הייתי יכול לשחק רק על HIGH (לא VERY HIGH כמו עכשיו).

חחחח

"לגבי המהירות, אני לא ממש מרגיש בשינוי משמעותי במהירות (אם בכלל)."

בעצם בגלל זה הבעיה שלך נוצרה, חשבת שביטול ה- PF יעזור "במהירות של המחשב " אבל טעית ולמרות זאת אתה אומר עכשיו שהמהירות עם או בלי PF לא מורגש

עריכה :

טעיתי, קראתי כמו עילד ( עילג :P )

אתה לא אמור להרגיש שיפור בזמן שאתה נמצא במחשב אתה,אלא, הזיכרון של המחשב לא צריך להגיע לצריכה כזאת דולה ולא סתם ישנו ה- PF .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם בגלל זה הבעיה שלך נוצרה, חשבת שביטול ה- PF יעזור "במהירות של המחשב " אבל טעית ולמרות זאת אתה אומר עכשיו שהמהירות עם או בלי PF לא מורגש

ב-XP הביטול של ה-Page File עוזר לביצועים. ב-Vista, בינתיים, אני לא ממש מרגיש בהבדל במהירות, אבל יכול להיות שכן יש הבדל במהירות ביישומים מסויימים שקשה לי לכמת אותו בשל מחסור במקור השוואה (אין לי ממש חשק לשים Page File ולבטל אותו ולבדוק את ההשפעה בכל יישום שאני משתמש בו).י

אתה לא אמור להרגיש שיפור בזמן שאתה נמצא במחשב אתה,אלא, הזיכרון של המחשב לא צריך להגיע לצריכה כזאת דולה ולא סתם ישנו ה- PF .

לא הבנתי מה כתבת כאן.

אותי מעניין למה היתה אצלי ירידה דרסתית בביצועים כשביטלתי את ה PF... אולי בגלל ה OC שלי גורם לחוסר יציבות שמתגלה במצב כזה ?

במה בדיוק התבטאה אצלך הירידה הדרסטית בביצועים (עלייה של המערכת הפעלה, עלייה של יישומים, ביצועים של תוכנות מסויימןת, ביצועים של משחקים)? יכול להיות שגם אצלי יש ירידה בביצועים, אבל פשוט עוד לא שמתי לב לכך.

ההבדל בינינו זה שלי יש 4GB זיכרון ולך יש 2GB זיכרון (אני לא יודע אם זה משנה). בנוסף לכך, ה-Page File שלי נמצא על רפטור (אני לא יודע איזה דיסק קשיח יש לך), אבל עדיין מהיר יותר מרפטור בלי שום מקום להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...