איך מבטלים בויסטה את האזהרה שעומד להיגמר הזיכרון? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מבטלים בויסטה את האזהרה שעומד להיגמר הזיכרון?

3d7

Recommended Posts

יש לי Windows Ultimate 64bit עם 4GB ובלי Page File.

Crysis תופס לי 1GB , וכשהשימוש בזיכרון מגיע ל-85% בזמן שאני משחק Crysis, אז אני מקבל הודעה שעומד להיגמר לי הזיכרון ומומלץ לסגור את Crysis.

איך אני מבטל את ההודעה הזאת, או לפחות מגדיר שהיא תופיע כשבאמת עומד להיגמר לי הזיכרון (כלומר, כשנשאר לי 1% ולא 15%)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צודק! פתאום Crysis נעלם!

Vista החליט ש-Crysis מפריע לו אז הוא סגר אותו, במקום לפנות זיכרון עבור Crysis.

הבעיה היא שאני רוצה לשחק Crysis על High (שיחקתי על High במשך כשעה לפני שהוא נסגר). אם אני שם את Crysis על Medium אז הכל בסדר, אבל אין מצב שאני משחק Crysis על Medium. ההבדל בגרפיקה בין Medium ל-High הוא עצום!

יש לי מעבד 64 X2 5000, כרטיס מסך 8800GT 512MB OC וזיכרון 4GB. זה לא מספיק בשביל High (לא ביקשתי Ultra High)?

15% מ-4GB זה 600MB. זה המון! 1% מ-4GB זה 40MB. זה לא הגיוני שויסטה יתן לי אזהרה כשנשאר לי 40MB זיכרון?

ויסטה לבד תופס 1.5GB , אז הוא לא יכול להיות נחמד ולפנות קצת מהזיכרון שהוא תופס לטובת Crysis, כשהוא רואה שנשאר קצת זיכרון?

אני לא זוכר בדיוק את תוכן האזהרה. באופן כללי, כתוב שהזיכרון עומד להיגמר ומומלץ לסגור את Crysis. יש לי שתי אפשרויות לבחור: לסגור את Crysis או להתעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, בכלל לא ראיתי שביטלת את ה PAGEFILE, נו, מה אתה מתפלא ?

"ויסטה לבד תופס 1.5GB , אז הוא לא יכול להיות נחמד ולפנות קצת מהזיכרון שהוא תופס לטובת Crysis, כשהוא רואה שנשאר קצת זיכרון?"

לאיפה אתה רוצה שהוא יפנה את הזיכרון אם אין לו PAGE FILE ?!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה התגובה הזו? מה זה קשור? בא נעצור פה כי אם זאת התגובה כנראה כבר אין מה להגיד

בכל אופן לפותח התראד

"ויסטה לבד תופס 1.5GB , אז הוא לא יכול להיות נחמד ולפנות קצת מהזיכרון שהוא תופס לטובת Crysis, כשהוא רואה שנשאר קצת זיכרון?"

היא יכולה לפנות לו מקום רק תאפשר לה לעשות זאת זה נקרא PAGEFILE האפשרות של פינוי מקום היא פשוט משתמשת בHD.

ונראה לי שויסטה זה נקבה היא מערכת לא מערך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, בכלל לא ראיתי שביטלת את ה PAGEFILE, נו, מה אתה מתפלא ?

"ויסטה לבד תופס 1.5GB זיכרון, אז הוא לא יכול להיות נחמד ולפנות קצת מהזיכרון שהוא תופס לטובת Crysis, כשהוא רואה שנשאר קצת זיכרון?"

לאיפה אתה רוצה שהוא יפנה את הזיכרון אם אין לו PAGE FILE ?!?!?!?

ויסטה תופסת 1 גיגה של זכרון עם 8 גיגה.

ע"פ הביקורת של טומס http://www.tomshardware.co.uk/Microsoft-Windows-Vista,review-30272-5.html

אז איך אתה מגיע ל1.5 על 4 גיגה?

יכול להיות שזה מידע של prefetch אבל זה מידע שמתפנה ברגע שיש יישום שמבקש ראם, והוא לא מתפנה לpage אלא לתיקיית הprefetch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...