תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי אותו שולחן, אבל אצלי הרבה יותר מסודר. ואו אתה מה זה מבולגן! דרך אגב את הרמקול הימני של המערכת תזיז קצת יותר ימינה ;D

נ.ב

אתה יכול לשלוח לי בפרטי איפה קנית את המארז? אני מחפש אותו בנרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מארז ג'נרי וחבל על הכסף שמשלמים עליו... במחיר הזה אפשר לקחת גם מארז וגם ספק של Compucase + HEC300WATT

המארז Compucase 6A19 איכותי ויותר גדול ועם יותר פיצ'רים... המארזים של 3R SYSTEMS הם ג'נריים בדיוק כמו

Simbada או Task או Tsunami.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מארז ג'נרי וחבל על הכסף שמשלמים עליו... במחיר הזה אפשר לקחת גם מארז וגם ספק של Compucase + HEC300WATT

המארז Compucase 6A19 איכותי ויותר גדול ועם יותר פיצ'רים... המארזים של 3R SYSTEMS הם ג'נריים בדיוק כמו

Simbada או Task או Tsunami.

ג'נרית אחותך!

זאת חברת הרבה יותר גדולה מ compucase.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב אני מציע לך מאוד מאוד להתחיל להרגע... זה שאמרתי שחברה מסוימת שווה ל-ת*ת זה לא קשור אליך ואתה לא תקלל...

ואם אתה אומר שהיא לא ג'נרית בוא תגיד לי למה המארזים שלה יותר טובים מ-Compuacse? {וד"א הצחקת אותי מאוד מאוד מאוד}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) מצטער שלקחת את זה כקללה, זה היה בצחוק, לא סיבה להתלונן למנהלים, אבל זאת זכותך :)

ב) זה כן קשור אליי, כי זה המארז שלי...הוא התפאר עליו בתמונה ואתה אמרת שזה שווה לתחת.

ג) אני אגיד לך למה...

המארזים של 3r system עשויים מסגסוגת מיוחדת של אלומניום אשר חוסמים רעשים אשר מגיעים מתוך המארז.

יש לי חלון בצד המארז שמוסיף לעיצוב, המתכת טובה יותר, והמארז שלי מיוצר בגמרניה לעומת הCOMPUCASR

במיוצר בתיזינאבי.

עוד דבר שיש טוב במארזים הללו אלה צגי LCD וחיישנים לטמפרטורה, והעיצוב כמובן פי 1000 יותר יפה :)

מארז ממודמד במחיר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) מצטער שלקחת את זה כקללה, זה היה בצחוק, לא סיבה להתלונן למנהלים, אבל זאת זכותך :)

ב) זה כן קשור אליי, כי זה המארז שלי...הוא התפאר עליו בתמונה ואתה אמרת שזה שווה לתחת.

ג) אני אגיד לך למה...

המארזים של 3r system עשויים מסגסוגת מיוחדת של אלומניום אשר חוסמים רעשים אשר מגיעים מתוך המארז.

יש לי חלון בצד המארז שמוסיף לעיצוב, המתכת טובה יותר, והמארז שלי מיוצר בגמרניה לעומת הCOMPUCASR

במיוצר בתיזינאבי.

עוד דבר שיש טוב במארזים הללו אלה צגי LCD וחיישנים לטמפרטורה, והעיצוב כמובן פי 1000 יותר יפה :)

מארז ממודמד במחיר זול.

כל הסיבות לגיטימיות כי בחירת מארז מתשנה מאדם לאדם בהתאם לשיקולים,אחד מציב אופי אחמד מציב יופי.

רק הסיבה שאחד מיוצר בגרמניה והשני אי שם במזרח נשצעת לי דיי טיפשית,כי אתה סומך על ספק\HSF\סיגרום שרבים הסיכויים שמיוצר במזרח הרחוק,אבלבגלל שהחתיכת מתחת המעוצבת הזאת מיוצרת במקום אחר לדעתי זה לא סיבה טובה לקנות או לא לקנות את המארז.

דבר נוסף שצריך לזכור שאחזקת מפעל בגרמניה ועובדים בגרמניה מוכיחה לדעתי שזאת חברה קטנה..ואני אעדיף לקנות מחברה שבונה בזטל במזרח במטרה להתרחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי העליב אבל המארזים של 3R SYSTEM נמכרים נראה לי רק בארץ...

רק בארץ מביאים שטויות שאנשים קונים...

כמעט באותו מחיר יש לך את ה-Enermax CS3181 הקטלני גם עם LCD ואיכות

בניה של Enermax {שזה בכמה רמות יותר טוב מה-3R SYSTEM}

והוא מגיע עם מנורה פנימית ושתי מנורות זוהרות מקדימה וחלון בצורת פרח ואפשרות

ל-5 מאוררים והוא נחשב אחד המארזים הכי קרירים אם מנצלים את כל המאוררים.

אז אני לא רואה סיבה לקנות בכלל 3R SYSTEM... חוץ מה-LCD המסכן הזה

{שאפשר לקנות בחנות ולהכין לבד ולעשות משהו הרבה יותר יפה שמציג כל מה שרוצים}

אין למארזים של 3R SYSTEM כלום אבל כלום יותר טוב מ-Tsunami או Task.

והמארזים שלהם מאלומיניום זו בדיחה... ובכל מקרה לא מייבאים את האלומיניום לארץ

ככה שאין לך את המארז מהאלומיניום אז אני לא יודע למה אתה בכלל מתווכח... הוא עשוי

מאותם חומרים של Tsunami.

והמארזים של Compucase נחשבים ברמה גבוהה מאוד למרות מחירם הנמוך,

והם מגיעים עם ספק מצויין, אז לפחות אל תדבר על דברים שאתה לא יודע.

ואני לא בא לפגוע כאן באף אחד או משהו כזה... אני פשוט נותן עובדות...

3R SYSTEM זו חברה שתראו את המארזים שלה נמכרים רק בישראל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט באותו מחיר יש לך את ה-Enermax CS3181 הקטלני גם עם LCD ואיכות

בניה של Enermax {שזה בכמה רמות יותר טוב מה-3R SYSTEM}

והוא מגיע עם מנורה פנימית ושתי מנורות זוהרות מקדימה וחלון בצורת פרח ואפשרות

ל-5 מאוררים והוא נחשב אחד המארזים הכי קרירים אם מנצלים את כל המאוררים.

הגרילים המובנים במארז עשויים בצורה גרועה . המתכת דקה 0.7 המארז מגיע רק עם מאורר אחד! (אבל מה זה חשוב העיקר שיש לו קטודה כחולה!!! :P ) והמארז פשוט בנוי בצורה לא הכי טובה... אני אומר לך שקניתי מארז ג'נרי ומביפנים הוא נראה כמו האנרמקס הזה אפילו מגש של הלוח אם ניתן להסרה מה שלא ניתן אצל האנרמקס! והגרילים המובנים במארז הג'נרי שלי טובים יותר! האנרמקס הזה עולה הרבה רק בגלל שהוא מלא במודינג.

וגם ה3R System מיצרים ברמה הרבה יותר גבוה מאשר TASK וTASUNAMI איך אתה משווה ביניהם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...