תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין שאתה חסיד של סדר? :P

מה לא מסודר בדיוק? נכון י ש לי כמה קווים של טלפון בחדר ולגבי מי שמדבר על הכבלים במחשב אז לא אני לא יכול לסדר יותר מימה שסדרתי כבר בכל אופן עם הסידור מאווררים הקיים הכל זורם כמו שצריך.

עכשיו לגבי המצלמה אני צריך ללמוד להשתמש בה כי בערב אתמול צלמתי כמה של המשפחה אחת מהן הדפסתי במדפסת שלי (hp deskjet 5550) על נייר פוטו ויצא מעולה ממש כמו תמונה שהרגע פיתחתי בחנות צילום.

=========================================================================

resolution 3.34 MP total resolution (2140 x 1560 total pixels) 3.24 MP effective resolution (2088 x 1550 effective pixels)

picture mode Action, Portrait, Landscape, Burst

viewfinder Point-and-shoot-type separate 3x real image zooming optical range finder

imaging technology AE, EV Comp, aperture priority, picture modes (auto, portrait, landscape, action, burst) white balance [auto (default), sun, shade, fluorescent) saturation control, sharpness control, resolution and compression settings

image control functions Color

memory, std. 16 MB (internal and compatible with with Secure Digital (SD) and MultimediaCard (MMC) memory)

manual controls

exposure rating ISO 100, 200, 400

exposure control AE, EV Compensation, Exposure Mode (Auto (default), Action, Landscape, Portrait, Aperture Priority), White Balance, Saturation, Sharpness, Three levels of quality settings, Macro mode, Night mode flash, Burst mode

zoom capability 15x (3x Optical, 5x Digital)

flash Auto, Forced Off, Auto, Forced On, Night

focus Normal, macro

shooting mode Single shot, self timer (10 sec wait time), burst, macro, action, Landscape, portrait, aperture priority (f2.6 and f4.9) video

features

LCD display 3.8 cm (1.5 inch) color LED backlit, TFT LCD

status, lcd Battery level, exposure modes, exposure counter, flash modes

connectivity

interface (full speed)

connectivity, optional Photosmart 8886 digital camera dock, AC adapter

power supply 2 AA batteries Alkaline, Photo Lithium (lithium disulfide), or Ni-MH, optional AC adapter, or optional dock

compatible operating systems Microsoft® Windows® 98, Me, XP, 2000 or Macintosh® computer with OS 9.1, OS X 10.1.5 or higher

system requirements, minimum Pentium® II processor, Celeron or compatible; 64 MB RAM, 175 MB free hard disk space, SVGA 800 x 600 16-bit color display, CD-ROM drive, USB port, Microsoft® Windows® 98, 2000 Professional, Me, XP Professional or XP Home Edition; Memories Disc Creator software requires CD writer and 700 MB additional hard disk space

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:repuke: (חחחח ראיתם כמה סמיילים חדשים יש?!?!)

עכשיו לעניין. אתה באמת צריך לסדר חוטים בתוך המארז , וגם לדעתי החיתוך של המאוורר העליון דורש שיוף עצבני.

וזה לא הפורום שבו צריך לדון על המצלמה. יש תרד ענק ב פורום "חומרה וציוד היקפי" ששם אתה מוזמן לדון על המצלמה.

ותתחדש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:repuke: (חחחח ראיתם כמה סמיילים חדשים יש?!?!)

עכשיו לעניין. אתה באמת צריך לסדר חוטים בתוך המארז , וגם לדעתי החיתוך של המאוורר העליון דורש שיוף עצבני.

וזה לא הפורום שבו צריך לדון על המצלמה. יש תרד ענק ב פורום "חומרה וציוד היקפי" ששם אתה מוזמן לדון על המצלמה.

ותתחדש ;D

לגבי החוטים תאמין לי שניסתי אבל אין לי ממש מקום לסדר אותם שנית הם לא מפריעים לי כפי שציינתי הסירקולציה שלי במארז עכשיו בסדר גמור. לגבי החיתוך למעלה שיוף הכן לא יזיק רק בשביל היופי למרות שלא ממש מבחינים בכך.

אני פשו צריך לקנות שופין מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילום ממש גרוע לדעתי

גם לדעתי. אין פוקוס בגרוש.

אבל:

זה לא הפורום שבו צריך לדון על המצלמה. יש תרד ענק ב פורום "חומרה וציוד היקפי" ששם אתה מוזמן לדון על המצלמה.

(הייתי מפצל את הדיון הזה לדיון המתאים בפורום המתאים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב אפילו עוד יותר מסודר... פשוט רק לפני שבוע וחצי קבלנו את הריהוט אז לא יצא לי ממש לסדר את החדר.

ואני יודע המצלמה הזו שווה שקל... השבוע אני יביא תמונות חדשות עם קצת יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...