תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 88 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

זה רק אני או שזה נראה כאילו הכל הולך שם ליפול ? ::)

לא רק אתה...........המחשב שלו עם המסך והכל נראה כאילו עומד ליפול עוד שנייה............אתה יודע כמה משקל מופעל על השולחן המסכן הזה?

תחליף למשהו יציב עם חיזוקים.

וOMFG פאקינג תנקה אבק,מה נסגר איתך בנאדם,חוץ מזה נראה חדר יפה,אהבתי את המערכת.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתחדש על המסך ;)

נראה טוב :)

מקווה שתהנה ממנו

ד"א

למה הכוונה "זמני"?

תודה...הכוונה זמני זה שאני מקווה לקנות/לבנות לבד שולחן למחשב...

גיל,תודה על תגובתך:).

חיקוי זול של הדיאבוליק גיימינג :nono::pissed:

מבחינתך זה חיקוי,מבחינתי זה לא,ומבחינתי זה אחלה מארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון להגיד שממש לא אכפת לו שזה חיקוי.

מבחינתו זה אחלה מארז.

(וחוצמזה, באמת זה לא משנה, אם הספק לא ג'נרי אז באמת לא ממש אכפת לי אם המתכת של המארז היא "חיקוי" [מתכת זה מתכת])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון להגיד שממש לא אכפת לו שזה חיקוי.

מבחינתו זה אחלה מארז.

(וחוצמזה, באמת זה לא משנה, אם הספק לא ג'נרי אז באמת לא ממש אכפת לי אם המתכת של המארז היא "חיקוי" [מתכת זה מתכת])

זה הדבר הכי מטופש ששמעתי...

להפך, החיצוניות הכי פחות משמעותית בחיקויים, זה יכול להיות קצת יותר או קצת פחות יפה, לא קריטי.

אבל שמדובר על איכות הבניה של השלדה זה מ-א-ו-ד קריטי מבחינתי.

בחיקוי המסויים הזה הם דווקא שמו שלדה לא רעה בכלל והאיכות לא כזאת רחוקה מהמקור (שגם הוא לא מי-יודע-מה מדהים).

רוב החיקויים באמת זבל ואני ממליץ לא להתקרב אליהם גם אם זה ברבע מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדבר הכי מטופש ששמעתי...

להפך, החיצוניות הכי פחות משמעותית בחיקויים, זה יכול להיות קצת יותר או קצת פחות יפה, לא קריטי.

אבל שמדובר על איכות הבניה של השלדה זה מ-א-ו-ד קריטי מבחינתי.

בחיקוי המסויים הזה הם דווקא שמו שלדה לא רעה בכלל והאיכות לא כזאת רחוקה מהמקור (שגם הוא לא מי-יודע-מה מדהים).

רוב החיקויים באמת זבל ואני ממליץ לא להתקרב אליהם גם אם זה ברבע מחיר.

אולי תוכל להגדיר "איכות בנייה" ולתת דוגמאות קונקרטיות לגבי מה אתה מגדיר "איכות" אם מתעלמים לרגע מהיופי (נגיד שהחיקוי מצליח לחקות ב-100% את המראה של המארז המקורי) ומהספק (את רוב המארזים ניתן לקנות ללא ספק).

הטענות האלה מוכרות לי וכל חסיד של יקרים משמיע אותם אבל באופן מפתיע (או שלא) אף אחד לא מצליח לשים את האצבע ולתת דוגמאות קונקרטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכל להגדיר "איכות בנייה" ולתת דוגמאות קונקרטיות לגבי מה אתה מגדיר "איכות" אם מתעלמים לרגע מהיופי (נגיד שהחיקוי מצליח לחקות ב-100% את המראה של המארז המקורי) ומהספק (את רוב המארזים ניתן לקנות ללא ספק).

הטענות האלה מוכרות לי וכל חסיד של יקרים משמיע אותם אבל באופן מפתיע (או שלא) אף אחד לא מצליח לשים את האצבע ולתת דוגמאות קונקרטיות.

קודם כל המארז המקורי נראה לי יותר יפה (יש לי אותו)

איכות בניה זה אומר צבע איכותי זה אומר פלסטיק לא שביר פרספקס שלא שנרט כל כך מהר כפתורים לא נתקעים לדים לא נשרפים מהר!

אחי הקטן קנה מחשב עם מארז חיקויי כזה והפלסטיק שלו לא נראה כל כך עמיד ונשבר בקלות הדלת הזו שסוגרת על הכוננים עומדת להישבר המאווררים מרעישים הלדים כבר לא פועלים ויש לו את המחשב כולה חודש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי מארז שהוא חיקוי,זה אומר שהוא לא טוב? בולשיט.

יש לי את המארז הזה קרוב לחודשיים,קיבלתי איתו מאווררים של EVERCOOL,אחד 120 מ"מ בצבע שחור,אחד 80 מ"מ שחור,ואחד 80 מ"מ שקוף עם לדים כחולים. וגם קיבלתי ספק ג'נרי עם המארז,אבל במקום הספק לקחתי 2 וסאב וופר.

הכל מצויין במארז הזה הלדים לא נשרפים,וגם הפאנלים לא נשברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...