Team Fortress 2 - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Team Fortress 2 - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 703
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוף, דווקא שאני חושב על לקנות אומרים לי שעד סוף היום אפשר לשחק בחינם בזה ולקנות ב 10 דולר במקום 20...

ושאני רוצה אז הסטים לא עולה, הפסד שלהם, אני אקנה אותו פעם אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תודה, אחלה שרת.

כן, ואני הפירו שמציק לך ד"א. ;)

אוף, דווקא שאני חושב על לקנות אומרים לי שעד סוף היום אפשר לשחק בחינם בזה ולקנות ב 10 דולר במקום 20...

תכנס לתקייה של הSTEAM, תמחק את הClienregistery.blob ותפעיל את הסטים מחדש. עובד פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות דרך האתר שלהם...

http://store.steampowered.com/app/440/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרתי AFK זה ל NOOBS.

השיטה החדשה שלהם מפגרת שלא עובדת טוב, אנשים מקבלים אחרי 2 דקות שהם שיחקו במשחק דברים ואני רק אם מה שיש לי מהשיטה הישנה (שזה 2 של HEAVY ו 3 של PYRO :pissed:

בכל מקרה צריך להוריד מ . לדעתי לא שווה 10$, בארץ אפשר לקנות ORANGE BOX ב 70 שקל. זה 30 שקל יותר ומקבלים HL2 + EP1 + EP2 + PORTAL + TF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרתי AFK זה ל NOOBS.

השיטה החדשה שלהם מפגרת שלא עובדת טוב, אנשים מקבלים אחרי 2 דקות שהם שיחקו במשחק דברים ואני רק אם מה שיש לי מהשיטה הישנה (שזה 2 של HEAVY ו 3 של PYRO :pissed:

בכל מקרה צריך להוריד מ . לדעתי לא שווה 10$, בארץ אפשר לקנות ORANGE BOX ב 70 שקל. זה 30 שקל יותר ומקבלים HL2 + EP1 + EP2 + PORTAL + TF2.

גם אני לא חושב ששווה לקנות ב10$, עדיף לקנות בארץ את הOB ב70 שקל או מי שקנה כשהיה את המבצע בסטים.

ולי תוך 4 שעות של משחק ועוד איזה 3 שעות של AFK קיבלתי את השעון החדש של הספיי ואת הJarate של הסנייפר.

מה NOOBS?

אתה תהיה הפראייר שבאמת ישחק שעות על גבי שעות כדי להשיג מסכן...

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2אממ...

לדעתי כן שווה 10 דולר, מכיוןן שיש לי כבר HL1 ואני לא אוהב אותו אז בטח שלא את EP1 +2 וPORTAL לדעתי משחק חרא אחרי ששיחקתי ממזמן אצל חבר.

ותודה על התגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך ששיחקתי בזה ולא נהניתי, אז איך תראה לי מה זה משחק אמיתי?

ועכשיו אני לא יודע מה לעשות? לקנות דרך האתר עכשיו ב 10 דולר או לא? כי זה לא יהיה לעוד הרבה זמן.

ותשכחו מזה אני לא קונה את ה OB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה שטות? אמרתי לכם שאני לא אוהב PORTAL ו HL2...

אז זה מטומטם בשבילי אפילו להוסיף עוד 5 שקל בשביל OB...

אז שווה לי לקנות למרות שבחיים לא התנסיתי? חחחחח

אני לא כזה דואג כי זה כולה 10 דולר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...