דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |: - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |:

Pika007

Recommended Posts

קצת קשה לי להאמין שהפיגור והצרות שלי עם הצבא התחילו עוד לפני שהתגייסתי.

קיבלתי אתמול צו גיוס ל 23 למרץ, למרות שיש לי גיבוש טיס בתחילת אפריל. בגלל טעות ברישום, עכשיו רוצים לגייס אותי במרץ, ולשלוח אותי לגיבוש באפריל. (אבל הקורס מתחיל רק בקיץ, אז מה לעזאזל אני עושה חודשיים, ולאן רוצים לגייס אותי בזמן הזה שאני בין גיוס לגיבוש?!?!)

בנוסף לזה, אני רוצה לגשת לפסיכומטרי במועד אפריל, ואולי גם לחזור על חלק א' של הבגרות בהיסטוריה בקיץ.

מישהו יכול לעזור לי ולתת הכוונות איך אני מגיש בקשה לדחית גיוס?

תודה מראש לעונים.

עריכה-

על הדרך, אני מבקש להציע דרכים טובות לשבור לעצמי את הרגל/יד, ושלל דרכים אחרות להוריד פרופיל. כמה שיותר נמוך חוץ מ 21 נפשי.

ולמקרה קיצוני, גם רעיונות איך אפשר בסופו של דבר להימנע מהגיוס. משיחה מלשכת גיוס עולה שהגאונים המציאו בשבילי בחירות למנילה, התעלמו מכל בחירה ובקשה שלי, ועוד שרשרת של טעויות מדהימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשר אלי מישהו בשם איתי, וששאלתי אותו הוא אמר לי "אין לך טעם לשלוח פקס לדחיית גיוס, לא יאשרו לך"

התקשרתי 10 דקות אחרי זה ללשכת גיוס, ואמרו לי "אין רישום שדיברו איתך בקשר לזה, תשלח פקס"

הכנתי פקס, שולח אותו מחר.

הסיבות שרשמתי שם-

טעות הרישום שלהם, שהפכה איכשהו לתאריך רשמי

נסיעה מתוכננת לחו"ל לקראת סוף אפריל/תחילת מאי

פסיכומטרי במועד אפריל

ואני רוצה גם לחזור על הבגרות שציינתי קודם, והיא ביוני.

בנוסף לזה, מסתבר שגם המציאו לי מנילה והעדפות-

ציינתי שאני רוצה להיות מפעיל כטבמ"ים או בסטי"לים בלוחמה אלקטרונית, ואיכשהו הם הגיעו לזה שאני בחרתי בדירוג ראשון תותחנים.

ולכן, הצעות להורדת פרופיל/שבירת ידיים/הימנעות מגיוס בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים את הרגל שני כסאות, בצורה כזו שחלק מהרגל יהיה "באויר", ובקש מחבר שידפוק עלייה עם בלוק.

למה שתרצה לפגוע בעצמך?! מה ההגיון המעוות הזה?

בקש דחית גיוס להשלמת בגרויות, לצערי בזה אני לא יודע איך לעזור לך.

ראיתי שהגבת לפני ששלחתי את זה. אני רק אוסיף שפקסים כאלו כדאי לא לדחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה למה לך להגיד או טייס\שייטת\ יחידה מובחרת אחרת..... או כלום ?

צבא זה חוויה שלא כדאי לפספס אפילו אם תיהיה נהג משאית .

אחד התקופות הכי יפות בחיים שלי היה ששירתתי בבסיס הקבוע שלי , אחרי טירונות ושתי קורסים .

ד"א אם אתה רוצה משהו איכותי תתגייס לגולני\גבעתי \ צנחנים . כל אחד עם פרופיל 81 ומעלה יכול להגיע לשמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של "יחידה מובחרת".

אני עובד עם הראש, לא עם הרגליים. אני לא בנוי לשרת בתפקידים שציינת, וגם לא בשלדג/שייטת/מטכ"ל. ובנוסף לזה, אין מצב שאני יכול לירות במי שעומד לי מול העיניים, גם אם הוא מכוון אלי .

ולגבי הפרופיל, כרגע יש לי 97. אני מעוניין להוריד אותו בצורה שלא יוכלו לגייס אותי לקרבי.

אין מצב בעולם שאני אתגייס לחיל ירוק, אחרי מה שעשו לאח שלי שם (ליתר דיוק, עדיין עושים), אני מעדיף לקטוע לעצמי רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיך שירת בהנדסה קרבית , בבסיס שנמצא 20 דקות נסיעה מאילת . מה הפלא ?

במקרה אני גם שירתתי בבהל"צ 14 4 חודש , והנסיעות זה קריעת ת**

תשרת בגולני וחלק נכבד מהשירות תיהיה קרוב לבית .

עריכה: אבל מי אני ומה חיי , אם לא מתאים לך כנראה שיש לך סיבות מוצדקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, זה לא עניין של נסיעות או קרוב/לא קרוב לבית.

מצידי שהבסיס יהיה 9 שעות נסיעה לכל כיוון כל עוד זה תפקיד טוב.

דפקו לאח שלי את הגב, השאירו אותו בלי תפקיד (וזה עדיין נמשך), זורקים אותו ממקום למקום, היה מקרה ששכחו אותו 3 חודשים בבית, ועוד.

בנוסף, קרא בהודעה הקודמת למה אין מצב שאני מתגייס לחיל ירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של "יחידה מובחרת".

אני עובד עם הראש, לא עם הרגליים. אני לא בנוי לשרת בתפקידים שציינת, וגם לא בשלדג/שייטת/מטכ"ל. ובנוסף לזה, אין מצב שאני יכול לירות במי שעומד לי מול העיניים, גם אם הוא מכוון אלי .

ולגבי הפרופיל, כרגע יש לי 97. אני מעוניין להוריד אותו בצורה שלא יוכלו לגייס אותי לקרבי.

אין מצב בעולם שאני אתגייס לחיל ירוק, אחרי מה שעשו לאח שלי שם (ליתר דיוק, עדיין עושים), אני מעדיף לקטוע לעצמי רגל.

החיל הירוק - איזה חיל מדובר

ומה עשו לאח שלך שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אחיך שירת בכלל?

האמת... כל אחד והמזל שלו מה אני אגיד לך.. למרות שלא הייתי מציע לך להשתמט או לפצוע את עצמך. עדיף לך כבר לסיים את ה3 שנים המזורגגות האלה באיזה יחידה קרבית...

לא יכול לירות במי שעומד מולך? אמממ היו כמה כאלה ביחידה שלי, הם עברו את זה כמו כל אחד אחר...

למרות שמצבים אלה הם מצבים נדירים ביותר, אל תראה את כל השירות ככה שזה רק להרוג, כי ממש לא.

בהתחלה לרוב קשה, אבל אז עוברים את זה.

אל תפספס את התקופה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי שאני רוצה להיות מפעיל כטבמ"ים או בסטי"לים בלוחמה אלקטרונית, ואיכשהו הם הגיעו לזה שאני בחרתי בדירוג ראשון תותחנים.

ולכן, הצעות להורדת פרופיל/שבירת ידיים/הימנעות מגיוס בבקשה.

תגידו תודה שיש לכם מנילה - אצלי האופציות היו חי"ר/תותחנים/שריון. הלכתי בסוף לתותחנים ובדרך משונה של צירופי מקרים היה לי בסוף שירות מעניין עם יציאות טובות הביתה. גם אני אחד שאוהב "לעבוד עם הראש", אבל בדיעבד אני קצת מצטער שלא הלכתי לחי"ר...

בכל מקרה - שלא תעז לנסות לשבור/לחתוך איזה גפה, חוץ מזה שזה יכאב לך באופן שאתה לא יכול לתאר, אתה גם עשוי לגרום לעצמך נזק שיצריך תיקון ניתוחי או שיפגע ביכולת התפקוד העתידי שלך (לדוגמא - יגרום לך לניוון פרקים בגיל צעיר). ראיתי אנשים עם "כולה שבר" שגמרו עם ניתוחים, עור מנופח ונמקי, זיהומים, השתלות עור וטיפולים פלסטיים.

חוץ מזה - שבר פשוט שנרפא לחלוטין לא מוביל להורדת פרופיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוביל להורדת פרופיל

כן מוביל לדחיית גיוס.

אני לא מתכנן להשתמט, אני מתכנן לתקן את העוול שנעשה פה בעקבות טעות שמקורה לא אצלי.

לכל מי ששאל- אחי שרת (ועודנו "משרת", אם אפשר לקרוא לזה ככה) בהנדסה קרבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכנן להשתמט, אני מתכנן לתקן את העוול שנעשה פה בעקבות טעות שמקורה לא אצלי.

אני מבין שהדרך שלך להלחם בעוול שנעשה לך הוא על ידי גרימת נזק לעצמך...

לפני שאתה מעשה פזיז, שלא לומר מטופש, נסה לפנות עם צילומי כל המסמכים הרלוונטיים ללשכת מפקד הבקו"ם ואם לא שם אז לנציב הקבילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

23 למרץ זה גיוס לחיל השיריון, אחי תחדיר בעצמך כוח רצון ומוטיבציה רבה ובוא תעשה איתי ביחד פל''סר שיריון!

אני גם מתגייס ב23.

אם תוריד לעצמך פרופיל, דבר ראשון זה גרוע מאוד בשבילך, לדוגמא: אם יש לך רישיון רכב אז יכולים לשלול לך אותו, למה? כי אתה לא כשיר לצבא וזאת אומרת שאתה גם לא כשיר לנהוג באוטו, עוד משהו שיגרום לך אולי ללכת לחי''ר: אם את לא עושה , אין לך משכנתא בעתיד, אין לך דמי ביטוח מהביטוח הלאומי, כבר דיברנו על הרישיון, וכל זה רק בגלל שאתה ''לא כשיר לשרת בצה''ל'' - יש עוד המון דברים מפה עד להודעה חדשה בסיביר שיכולים אולי להחדיר בך כוח רצון לשרת בצבא, אתה צריך לראות בצבא כחלק מהחיים האישיים שלך וכחלק מחוויה שתחווה פעם בחייך, לא תיהיה עוד אחת כזאת.

-בקיצור אני לא מנסה לשכנע או משהו חס וחלילה, בסופו של דבר זאת החלטתך האישית וכמובן הגוף שלך צריך לדעת אם הוא יכול לסבול קצת או לא, אני רק רוצה להגיד שלא תפצע את עצמך בשביל ''שטות'' שכזאת! אני מכיר המון אנשים וחלקם גם חברים שלי שניסו לעשות זאת ותאמין לי שזה לא קרה בטוב.

עוד משהו, אם לא ידעת, גם אם תשבור יד או רגל זה לא תמיד יכול לעזור לך ולהוריד פרופיל מתחת ל82 ובמקרה הטוב (בשבילך) מינימום 72.

ועוד משהו (כבר אמרתי שיש המון דברים לספר עליהם) חבר שלי הוריד לעצמו פרופיל ל64 בגלל ''בעיות ברכיים'' תאמין לי שהוא סובל ומצטער שהוא עשה זאת, סוגר שבתות מבלי שיידע בכלל, לא יודע מה הולך להיות מחר ומתי יגיע הביתה...וכו' וכו'...והוא ''כולה'' משרת ב'זיקים' בחיל האוויר, והוא סובל.

-שמור על עצמך! מבלי לפגוע בעצמך ונקווה לראות אותך בפל''סר 7 ! ! ! (במידה ואני לא יועבר לגולני השבוע...כי אני, מאידך, מעלה פרופיל ולא מוריד :xyxthumbs: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...