KSP - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP

talkfir

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה במקום השם של חנות זה כותב "!!"?

כי זאת "ה-ח-נ-ו-ת-ה-א-ס-ו-ר-ה". יש גם אתר כלשהו שאם תנסה לכתוב את השם שלו זה יכתוב !! במקום את השם. ככה זה גם בכתובות האינטרנט של האתר האסור ו-ה-ח-נ-ו-ת-ה-א-ס-ו-ר-ה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL עדיין לא הבנתי את כל הקטע עם החנות,,לא משנה..

בכל אופן,חבר של אבא שלי כבר עושה את העבודה..יאני הוא יחליף לנו אותו,מצידי שהוא ילך אליהם...(המסך יגיע מחר או מחרתיים ונקווה שיהיה בסדר).תאמת גם הוא רוסי! :o:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=1;threadid=3560;start=0#38793 date=1013424978]

הממ' date='אני מניח שאתה(com) צודק..

המסך שלי ה iiyama (דגם מלא נמצא בחתימה שלי) הראה 2 בעיות!

1.בפינה הימנית למעלה,האזור בצבע ירוק כזה...(מוזר)..יאני כל המסך בצבעים נורמלים,חוץ מהאיזור הפינה הימנית...)

2.הטקסט מטושטש,וגם למטה בשורה שיש שם את ה כפתור start .לפעמים הם פתאום נראים טוב..(מוזרר בהחלט!)

יאני כזה מסך איכותי,וכאלה בעיות? אני בטוח כי זה מ KSP! עכשיו מה,הרי כל המחשב שלי מKSP! אני מתחיל לפחד עליו!

אז אבא שלי בא עם המסך לחברו..חברו יביא לו מסך במקום זה(יחליף לנו מסך..)

עכשיו,מה KSP יעשו עם המסך שלי שהתקלקל-הם יתקנו אותו וימכרו אותו כחדש????

[/quote']

יכול מאוד להיות, ויכול מאוד להיות שהמסך שלך עצמו הוא מסך ריפרבישד(משופץ), שעבר "שיחזור" אצל היצרן או המעבדה והוחזר כתקין.

הבעיות שאתה מתאר היו במסכים קבריים של Proview מלפני שנתיים, ואת הבעיות שאתה מתאר אין במסכי PROVIEW המודרניים כיום, ופרוביו נחשבים לחברה שהיא מדרגה אחרונה אחרונה, כי הם הכי זולים שיש.

[' link=board=1;threadid=3560;start=0#38793 date=1013424978]

אני מה זה מצטער שלא קנינו מזיגזג..אי מנסה לשכנע את אבא שלי להחזיר את הכל לחברו' date='ושנקבל את הכסף,ואז נקנה מחשב חדש ושבטוחים בהכל מזיגזג...

רק מה,ש רק אחרי שהמחשב היה אצלנו,רק אז ידענו(כמו שציינתי בהודעה קודמת בנושא הזה)מאיפה חברו של אבא שלי קנה את המחשב..שנמצאו על הכרטיסים מדבקות של KSP..

אם הייתי יודע,לפני שהמחשב בא אלינו שהחבר של אבא שלי הולך לקנות מKSP,אז הייתי שואל כאן ומקבל את כל התשובות,אז ברור שלא היינו קונים,אבל כמו שאומרים- מ א ו ח ר מ י ד י !!!

לגבי המסך-האם עוד מישהו נתקל בבעיות במסך שלו כמו אצלי?

תודה רבה

טל

להבא תלמד, שלא קונים מסוחר פרטי, גם אם הוא החבר הכי טוב שלך, כי האנשים האלה הם הדבר הכי לא אמין שיש, הם תמיד ינסו להשיג את החלקים שהם סיכמו איתך במחיר הכי זול שהם יוכלו, גם אם הדבר יהיה כרך בקניית חלק מהחלקים יד שנייה, ותמיד יעשו לך צרות עם ההחלפה.

זה שה"חבר" הזה של אבא שלך לא היה מוכן לומר לך את המקום שהוא משיג ממנו את החלקים, כבר היה צריך להדליק אצלך הרבה נורות אדומות, כי יכול להיות שהוא עשה את זה, כי הוא שמר לעצמו את האופציה שתיארתי לעיל.

אני בטוח שה"חבר" של אבא שלך לא יהיה מוכן להחזיר לך את הכסף, כי הוא לא יוכל לראות את הכסף חזרה מKSP. הדרך היחידה שאתה יכול לנסות לראות את הכסף שלך בחזרה, זה דרך בית משפט לתביעות קטנות, ולתבוע את הבן-אדם, וזה בתנאי שיש לך קבלה/חשבונית מסודרת שקנית [b']ממנו או מהמקום שאתה תובע אותו, שמוכיחים שקנית את החלקים-מחשב.

להבא תלמד.

וכן, אני נתקלתי בבעיות כמו שלך במסך 15" של Proview שהיה לי, שקניתי מאיזה חברת קבר שהתחסלה בזול מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אני מבין..אה ואגב עשיתי (אז כשהיה את הבעיה במסך) את ה DeGauss,ומה היה הקטע המצחיק?-ממש בזמן ה DeGauss שזה כמה שניות,אז לא הופיע הדבר הירוק הזה,ולאחר ה DeGauss זה הופיע שוב! :lol:

טוב עכשיו יש מסך אחר..הכל טוב ויפה..ושמתי לב שהבעיה שחשבתי שהטקסט מטושטש,זה בעצם היה

MODE במסך על PICTURE,ולא על TEXT..עכשיו שזה במצב טקסט הטקסט הרבה יותר נקי ולא מרוח כזה..במצב של ווידאו הטקסט הכי מרוח..

-רציתי לציין עוד משהו שאני לא יודע אם זה בעיה,או שזה דבר שיש במסכי שיטת GRILL:

למעלה ולמטה במסך יש פסים די דקים,כזה בצבע שחור,שניתן להבחין בהם.2 הפסים מאוזנים לאורך כל המסך...הם נראים לידי סימטרים, במרחק שווה מהקצה..(יאני המרחק בין הפס העליון לקצה המסך למעלה שווה למרחק בין הפס התחתון לבין הקצה למטה .)

האם זה תופעה טבעית הפסים האלה? או שוב-זה רק אצלי? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=1;threadid=3560;start=20#42045 date=1013854215]

טוב עכשיו יש מסך אחר..הכל טוב ויפה..ושמתי לב שהבעיה שחשבתי שהטקסט מטושטש' date='זה בעצם היה

MODE במסך על PICTURE,ולא על TEXT..עכשיו שזה במצב טקסט הטקסט הרבה יותר נקי ולא מרוח כזה..במצב של ווידאו הטקסט הכי מרוח..

[/quote']

אני לא זוכר (ואין לי כוח לבדוק..) אם זה היה ב-thread הזה, אבל אמרתי פעם שצריך להעביר את ה-MODE ל-TEXT כדי לשפר את איכות הדו-מימד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המחשב שלי בKSP ו...

לא קיבלתי כרטיס קול, 256RAM במקום 512, הארד דיסק 40GB במקום 60, כרטיס מסך - Ati Radeon8500LELE במקום retail.

קיבלתי את רוב הדברים כברת אבל אני בהחלט לא ממליץ אליהם.

הם לא נותנים אחריות, למרות שהצלחנו להשיג בסוף אחריות על כל המוצרים...

הם לא שווים את הסכום שאתה חוסך לפי דעתי, הסיבה היחידה שקניתי אצלם זה הכרטיס מסך :saint: אבל אני לא חוזר אליהם, זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו KSP, ה IIyama 19" 454 עולה פחות מ2400 שקל...

אישית, זה נראה לי כמו טעות. אבל מי שבא לו לקפוץ על ההצעה ולדרוש את המסך במחיר הזה עקב הטעיה (אם אכן קיימת...), מוזמן לנסות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, המחירים הם תוצאה של יבוא אישי - מה שאומר שהם יכולים לקנות סדרות דפוקות של סחורה במחירי "התאבדות".

כל עוד לא נתקלת בתקלה, הכל טוב ויפה, אבל אם אתה מגלה שהזיכרון\הלוח\כל חלק אחר דפוק לאלא אתה נתק י אין סיכוי שיחליפו לך חלק.

ותאמין לי קשה לחיות בשקט עם עצמך, בפחד שהמעבד דפוק או עבר רצינית, המסך עבר תיקון ובעצם הוא עבד אצל מישהו לפני 3 שנים בסין, עד שהסני התעצבן והפיל אותו מהשולחן. ועכשיו הוא אצלך (מתוקן ע"י הטכנאים הפיליפנים של KSP.

(היתי צריך פיפי, אז שלחו אותי למעבדה, מקום מסריח ומגעיל, אם יש חלק תקין במחשב שלךהוא לא יצא משם חי.

שם עובדים פיליפנים שלא יודעים עיברית ובטח עובדים במשכורת רעב.)

זהו.

נראה מי גבר לקנות עכשיו שם!

COM....

אתה מגזים OK??

הם יחליפו לך הכל אם תגיע אליהם, ואין שם שום פיליפינים, רק רוסים (אין לי שום דבר נגד רוסים!), והם לא מתקנים שם כלום!, אם יש לך בעיה במחשב שלם שלהם אז הם בודקים אותו, לא בסדר, יתקנו, הם לא יגעו במשהוא באלקטרוניקה!, שהיתה לי בפעם הראשונה בעיה עם הIBדרעק, הוא שם באחד המחשבים שם, ראה לא עובד... החליף, ולא עשו יותר מידי בעיות, בעם השנייה, באנו לאחראי שם, הוא רוסי דפוק לאלללה, ערס כזה..., וביקשו להחליף לחברה אחרת, והוא אמר חס וחלילה לא!, האחריות שלנו היא רק מוצר לאותו מוצר וכו'.., דיברנו עם "הטכנאי" שלהם, הוא הביא לי את המקסטור..., הם לא כאלה גרועים, אבל אתה צריך לעמוד על שלך....

והם יחליפו לך כל דבר לא עובד, אבל יכול להיות שתיצתרך לחכות יומיומיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם יחליפו לך כל דבר לא עובד, אבל יכול להיות שתיצתרך לחכות יומיומיים...

אבל למה לחכות יום או יומיים (או שלושה או ארבעה...) עד שהם יואילו בטובם לשרת אותך, אם בכל מקום אחר, אתה מקבל רכיב חלופי בו במקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...