KSP - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP

talkfir

Recommended Posts

בבקשה תגידו מה דעתכם על החנות..עד שהמחשב הגיע אלינו, לא ידענו אני ואבא שלי מאיפה הביא חבר שלו את המחשב..הוא לא רצה לגלות או משהו כזה..בכל אופן,אז ראינו מדבקות של KSP על הכרטיסים..

חבר שלי (אלון מורגנשטיין אם מישהו מכיר) לא המליץ על החנות בכלל.הוא אמר ללכת רק על זיגזג2000.הוא אפילו אמר לי שכמעט כל האנשים כאן בHwzone קנו את המחשב שלהם מזיגזג..

בקשר לזיגזג..ראיתי שהם 3 אנשים כל הצוות..בקיצור-מאיפה הסחורה שלהם? והאם שווה קניה מהם,מבחינת טמיכה שרות והכל?

אני רוצה לשמוע גם ממי שקנה מחשב מKSP,האם הוא מרוצה מהמחשב ודעות אחרות והמלצות או כלדבר אחר שהוא רוצה להגיד לי?

ותגידו אתם גם דעות בבקשה על החנות.

תודה רבה!

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
[' link=board=1;threadid=3560;start=0#32956 date=1012427231]

בבקשה תגידו מה דעתכם על החנות.

ממש לא כדאי לקנות שם...

1. שירות לא אדיב במיוחד.

2. אחריות מוגבלת מאוד !

3. אפשרות בחירת חלקים גרועה ביותר (תראה את הלוח והכרטיס מסך שלך...!)

חבר שלי (אלון מורגנשטיין אם מישהו מכיר) לא המליץ על החנות בכלל.הוא אמר ללכת רק על זיגזג2000.

מה הניק שלו ?

ואכן גם אני לא ממליץ....

zigzag2000 היא אחת מהחנויות הטובות בארץ בתחום זה ומומלץ לקנות משם...

הוא אפילו אמר לי שכמעט כל האנשים כאן בHwzone קנו את המחשב שלהם מזיגזג..

בוא לא ניסחף ok...?

אני אישית קניתי את רוב החלקים של המחשב שלי מ- KSP ויש בכמה מהם בעיות מוזרות מאוד:

ה- A7V133 שלי מצפצף אם אני מדליק את המחשב כשיש דיסק בכונן ה- CD ROM וה- Duron 800 שלי משום מה תמיד חם ב- 10 מעלות יותר מכל מעבד Duron אחר...

בקשר לזיגזג..ראיתי שהם 3 אנשים כל הצוות..בקיצור-מאיפה הסחורה שלהם? והאם שווה קניה מהם' date='מבחינת טמיכה שרות והכל?

[/quote']

מזה משנה כמה הם...?

הסחורה שלהם כמו כל חנות טובה מהיבואן הרשמי של המוצר בארץ...

הקנייה מהם מובטחת והשירות טוב מאוד (תשאל אנשים בקשר לזה).

בקיצור...

KSP היא לא החנות המומלצת בדיוק בפורומים מקצועיים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הנראה לעין של KSP על פני חנויות אחרות זה המחיר הנמוך להפליא שהם מציעים עבור רוב המוצרים שיש באתר שלהם,לפעמים המחיר כל כך נמוך יחסית למתחרים שבנאדם לא יכול להימנע מהשאלה "מאיפה לעזאזל הם מביאים את המוצרים האלה ? זה מוברח מעזה או משהו ?? "

לא יכול להיות שהם מוכרים במחיר שהוא נמוך אפילו מחנויות בחו"ל (בלי מע"מ רצחני של 17 אחוז ומיסים מגוחכים) ועדיין מרויחים על זה משהו ::)

תקנו אותי אם אני טועה.

זיגזג 2000 יקרים מול פלונטר ולמיר, שלא לדבר בכלל על KSP הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג 2000 יקרים מול פלונטר ולמיר

הבדלים של 10 עד 20 דולר למוצרים שעולים 300 דולר זה ממש לא הבדל משמעותי, תסלח לי מאוד.

ו-KSP כל-כך זולים כי את רוב המוצרים שלהם הם מביאים ביבוא אישי (=בלי אחריות של יבואן רישמי בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP הם גם יבואנים וגם משווקים סחורה של יבואנים אחרים במחירים מאוד זולים (הדבר מתאפשר להם כניראה מעיסקאות החלפה של סחורה שלהם בסחורה של אחרים) מניסיון המחירים מעולים והאחריות טובה רק במצב בו באים אלהם למקום להחליף את החלק הפגום ולא שולחים אותו בסך הכל הכל די חיובי ב KSP מחיר מעולה שרות סביר !!!

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגזג 2000 יקרים מול פלונטר ולמיר

הבדלים של 10 עד 20 דולר למוצרים שעולים 300 דולר זה ממש לא הבדל משמעותי, תסלח לי מאוד.

אם בשבילך 10 או 20 דולר זה לא כסף אז אשריך וטוב לך. בשבילי זה המון כסף כשאני חוסך שקל ועוד שקל לקנות עוד משהו חדש למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, המחירים הם תוצאה של יבוא אישי - מה שאומר שהם יכולים לקנות סדרות דפוקות של סחורה במחירי "התאבדות".

כל עוד לא נתקלת בתקלה, הכל טוב ויפה, אבל אם אתה מגלה שהזיכרון\הלוח\כל חלק אחר דפוק לאלא אתה נתק י אין סיכוי שיחליפו לך חלק.

ותאמין לי קשה לחיות בשקט עם עצמך, בפחד שהמעבד דפוק או עבר רצינית, המסך עבר תיקון ובעצם הוא עבד אצל מישהו לפני 3 שנים בסין, עד שהסני התעצבן והפיל אותו מהשולחן. ועכשיו הוא אצלך (מתוקן ע"י הטכנאים הפיליפנים של KSP.

(היתי צריך פיפי, אז שלחו אותי למעבדה, מקום מסריח ומגעיל, אם יש חלק תקין במחשב שלךהוא לא יצא משם חי.

שם עובדים פיליפנים שלא יודעים עיברית ובטח עובדים במשכורת רעב.)

זהו.

נראה מי גבר לקנות עכשיו שם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הממ,אני מניח שאתה(com) צודק..

המסך שלי ה iiyama (דגם מלא נמצא בחתימה שלי) הראה 2 בעיות!

1.בפינה הימנית למעלה,האזור בצבע ירוק כזה...(מוזר)..יאני כל המסך בצבעים נורמלים,חוץ מהאיזור הפינה הימנית...)

2.הטקסט מטושטש,וגם למטה בשורה שיש שם את ה כפתור start .לפעמים הם פתאום נראים טוב..(מוזרר בהחלט!)

יאני כזה מסך איכותי,וכאלה בעיות? אני בטוח כי זה מ KSP! עכשיו מה,הרי כל המחשב שלי מKSP! אני מתחיל לפחד עליו!

אז אבא שלי בא עם המסך לחברו..חברו יביא לו מסך במקום זה(יחליף לנו מסך..)

עכשיו,מה KSP יעשו עם המסך שלי שהתקלקל-הם יתקנו אותו וימכרו אותו כחדש????

אני מה זה מצטער שלא קנינו מזיגזג..אי מנסה לשכנע את אבא שלי להחזיר את הכל לחברו,ושנקבל את הכסף,ואז נקנה מחשב חדש ושבטוחים בהכל מזיגזג...

רק מה,ש רק אחרי שהמחשב היה אצלנו,רק אז ידענו(כמו שציינתי בהודעה קודמת בנושא הזה)מאיפה חברו של אבא שלי קנה את המחשב..שנמצאו על הכרטיסים מדבקות של KSP..

אם הייתי יודע,לפני שהמחשב בא אלינו שהחבר של אבא שלי הולך לקנות מKSP,אז הייתי שואל כאן ומקבל את כל התשובות,אז ברור שלא היינו קונים,אבל כמו שאומרים- מ א ו ח ר מ י ד י !!!

לגבי המסך-האם עוד מישהו נתקל בבעיות במסך שלו כמו אצלי?

תודה רבה

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא אופייני שלמסכי IIyama יהיו בעיות Moire` למיניהן... נסה באמת לבטל את המגנטיות כמו שנאמר כאן.

יכול להיות שיש מקור ממגנט שנמצא מעל המסך? (רמקול או דבר מתכתי כלשהו שמושך את הצבעים...?!)

אם לא, דרוש החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=1;threadid=3560;start=0#38793 date=1013424978]

הממ' date='אני מניח שאתה(com) צודק..

המסך שלי ה iiyama (דגם מלא נמצא בחתימה שלי) הראה 2 בעיות!

1.בפינה הימנית למעלה,האזור בצבע ירוק כזה...(מוזר)..יאני כל המסך בצבעים נורמלים,חוץ מהאיזור הפינה הימנית...)

2.הטקסט מטושטש,וגם למטה בשורה שיש שם את ה כפתור start .לפעמים הם פתאום נראים טוב..(מוזרר בהחלט!)

יאני כזה מסך איכותי,וכאלה בעיות? אני בטוח כי זה מ KSP! עכשיו מה,הרי כל המחשב שלי מKSP! אני מתחיל לפחד עליו!

אז אבא שלי בא עם המסך לחברו..חברו יביא לו מסך במקום זה(יחליף לנו מסך..)

עכשיו,מה KSP יעשו עם המסך שלי שהתקלקל-הם יתקנו אותו וימכרו אותו כחדש????

אני מה זה מצטער שלא קנינו מזיגזג..אי מנסה לשכנע את אבא שלי להחזיר את הכל לחברו,ושנקבל את הכסף,ואז נקנה מחשב חדש ושבטוחים בהכל מזיגזג...

רק מה,ש רק אחרי שהמחשב היה אצלנו,רק אז ידענו(כמו שציינתי בהודעה קודמת בנושא הזה)מאיפה חברו של אבא שלי קנה את המחשב..שנמצאו על הכרטיסים מדבקות של KSP..

אם הייתי יודע,לפני שהמחשב בא אלינו שהחבר של אבא שלי הולך לקנות מKSP,אז הייתי שואל כאן ומקבל את כל התשובות,אז ברור שלא היינו קונים,אבל כמו שאומרים- מ א ו ח ר מ י ד י !!!

לגבי המסך-האם עוד מישהו נתקל בבעיות במסך שלו כמו אצלי?

תודה רבה

טל

[/quote']

אוקי, נידפקת.

המסך עצמו הוא פשוט מסך מעולה. (לדעתי המסך הכי טוב שיש בקטגורית ה19)

אני מעריך (כמעט בטוח) שהחנות לקחה מסך משומש ודפוק, נתנה לתקן, ועכשיו הוא אצלך.

אני לא מאמין שמסכים חדשים מופיעים עם בעיות כאלה, אלה אם קנית אצל KSP.

אם תבקש להחליף אני מאמין שתתקל בסירוב.

אם תפחיד אותם קצת, תספר להם את מה שאני אומר, ותגיד שאתה תתקשר לאיימהה בחול, ותשאל מי היבואן

הרשמי בישראל של המסכים שלהם, אולי תזכה במסך חדש.

ביררתי, ויוצא שהם מוכרים יותר זול מחוץ לארץ.

אני קניתי משם צורב, וזה הדבר הראשון והאחרון שאני יקנה שם.

השרות מגעיל, ונתקלתי בבעיות שהיו בגלל שהיתה סיכה בתוך הצורב. כן סיכה!

הוצאתי אותה והכל הסתדר.

חנות רמאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאד ENCODER

זה שחלק ממשתמשי הפורום קנו ב-KSP (או עבדו אצלם) ונדפקו ועכשיו הם ממש לא ממליצים על המקום הזה, זה לא אומר שזאת הדעה של

צוות האתר ואתם לא מסיתים אף אחד לא לקנות שם.

גם לדעתי המחירים הנמוכים מדי של KSP חשודים מאד. מכיוון שממילא אני גר רחוק מהם ולא קונה חלקי מחשב בכרטיס אשראי אז אין שום סיכון

שאני אקנה אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...