המלצה למודם רשת חדש שיחליף את הALE 130 USB הנוכחי שלי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למודם רשת חדש שיחליף את הALE 130 USB הנוכחי שלי

Nokami

Recommended Posts

-LosNir-, לכל מודם "רגיל", לא משנה אם הוא או רשת, אין מנגנון סינון או הגנה. זה לא משנה אם זה ALE-070, ALE-130, aztech 600e או B-focus 312+.

ספציפית לגבי ה600e, כמו שmulticore אמר, אם יש לך בעיה עם המודם זה אומר שכנראה יש לך בעיה במודם ספציפית. אין שום בעיה עם המודמים האלו, מנסיון אישי ומנסיון שלי מול אנשים אחרים.

לגבי וירוסים, אם מתחברים עם התקנה נקיה לגמרי של וינדוס ומורידים לו את החומת אש אז תוך כמה דקות בהחלט אפשר לתפוס כמה מזיקים, בלי אפילו לפתוח , אבל מSP2 חומת האש של וינדוס פועלת באופן אוטומטי אז לא צריך להיות פרנואידי, רק צריך להוריד ולהתקין את העידכונים לוינדוס לפני שמתחילים לגלוש.

בכל מקרה, אם אי פעם קראתם מה שכתבתי בפורום, אין לי אמון בחומת אש תוכנתית. עדיף להסתמך על התנהגות טובה באינטרנט ועל פיתרון קשיח, כמו .

פותח הדיון, אם אתה מקבל 678 אבל הכל נראה תקין ורק אתחול למחשב עוזר, אז הבעיה במחשב בעקרון. החלפה למודם רשת יפתור את הבעיה ברוב הסיכויים.

אתה חייב לדבר עם מוקד התמיכה ע"מ שיפתחו לך קריאה להחלפה של המודם עקב תקלה, אחרת לא יחליפו או שתצטרך לשלם על זה.

לגבי חיבור מחשב נוסף לאינטרנט בלי , אתה יכול לקרוא את המדריך בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ל 600e יש הגנה חומרתית.. אני לא יודע עד כמה זה עוזר, אבל יש.

ובקשר למודם, אני לא אומר שהוא בטופ של הגרועים, פשוט הוא נוטה לקרוס לפעמים תחת עומס, ואני אישית לא הייתי מחשיב אותו למודם "טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...