המלצה למודם רשת חדש שיחליף את הALE 130 USB הנוכחי שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למודם רשת חדש שיחליף את הALE 130 USB הנוכחי שלי

Nokami

Recommended Posts

שלום,

בהמשך לת'רד הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=317061.msg2757289#msg2757289

החלטתי להחליף את המודם הנוכחי שלי(ALE 130 USB) למודם רשת.

הניתוקים בלתי נסבלים, אמנם נפתרה הבעיה של הווינדוס עם השגיאה של הגנטיק הזאת, אבל עדיין יש התנתקויות אחרי כמה שעות, כשזה מתנתק, אי אפשר להתחבר שוב, חייב אבל חייב להפעיל מחדש את המחשב, ורק אז אפשר להתחבר.

יש את השגיאה 678 הזאת, בעיה עם סינכרון של המודם או משהו, ודווקא שתי הלידים דלוקים גם שהאינטרנט מתנתק.

אני חושב שבגלל שהגדלתי ל5 מגה, המודם הזה כבר לא מצליח לתמוך בזה כמו שצריך, הוא לא עומד בזה, ושנית שמעתי שיש בעיות עם מודמי למינהם

לכן ההייתי רוצה שתמליצו לי בבקשה על מודם רשת טוב , שאוכל דרכו גם לצאת עם כבל רשת מוצלב אחד. (למה יש עוד מחשב מחובר למחשב הזה, אצלי בכניסה מאחורה מחובר כבל רשת מוצלב למחשב השני לכרטיס רשת המובנה בלוח..)

אני לא יודע אם זאת בעיה של המודם או בגלל שאני רחוק מהמרכזייה או משהו (אם בכלל, לא נראה לי), אבל לא עונים לי בכלל

אני מנסה כבר שלושה ימים ברציפות להשיג אותם, מקודם גם נסיתי, כל פעם הרבה זמן, 40 דק' מקודם, שעה אתמול, ואיזה חצי שעה שילשום. זה פשוט בלתי נסבל והם לא עונים ואני לא יכול לוודאות אם זה אכן בעיה שקשורה למודם שלא עומדת במהירות או שאני רחוק מהמרכזייה..

רצתי לדעת גם אם יש IP משתנה קבוע שמתחברים ומתנתקים מהאינטרנט במודם רשת? ז''א, יש בכלל חייגן ? כמו הגלובפסן הזה..

או שזה כל הזמן מחובר?

אני רוצה בעיקרון שיהיה כמו עכשיו, אני מתנתק, מתחבר, IP חדש. לא צריך לנתק אותו מהחשמל ולא כלום..

לגבי המחשב השני שגם צריך להיות מחובר לרשת: חשוב מאוד שיהיה, ואני לא רוצה ראוטר/האב סוויצ' ..

האם זה אפשרי, אם כן על איזה מודם אתה ממלצים ללכת? (שאני לוקח אותו בהחלפה עם שלי עם כמובן... זה לא עולה כסף או משהו למיטב ידעתי , זה מגיע לי)

תודה רבה ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

קח נשימה עמוקה ותירגע קודם כל. :)

ALE130 באמת לא מודם הכי טוב לחבילה של 5 מס"ש וכדאי שתחליף אותו למודם שעובד בממשק ethernet כלומר "מודם רשת".

כל מודם שתקבל היום מבזק הוא בסדר ואין שום צורך לדאוג לדגם מסויים.

פשוט תתקשר לתמיכה של בשעות שהן פחות עמוסות כמו בצהריים או מוקדם או בבוקר באמצע השבוע או שישי בערב ושבת בבוקר.

מה שנחוץ לך זה לדבר עם נציג טכני ולהסביר לו את העניין שאחרי זה אתה תקבל אסמכתה טכנית כדי להחליף את המודם שלך בבזקסטור.

דרך אגב בחבילה של 5 מס"ש גם ינסו לדחוף לך מודם משולב בחינם וזה כבר לשיקולך אם אתה רוצה אותו או לא.

נ.ב. שגיעה 678 לא רק קשורה לסנכרון ויש לה הרבה גורמים (מכלול שלם של בעיות אפשריות).

גם במודם וכל מודם אחר כל פעם שאתה מתחבר לספק אתה מקבל כתובת IP חיצונית שונה מהמאגר שלו אלא אם כן אתה משלם על כתובת סטאטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

קח נשימה עמוקה ותירגע קודם כל. :)

ALE130 באמת לא מודם הכי טוב לחבילה של 5 מס"ש וכדאי שתחליף אותו למודם שעובד בממשק ethernet כלומר "מודם רשת".

כל מודם שתקבל היום מבזק הוא בסדר ואין שום צורך לדאוג לדגם מסויים.

פשוט תתקשר לתמיכה של בשעות שהן פחות עמוסות כמו בצהריים או מוקדם או בבוקר באמצע השבוע או שישי בערב ושבת בבוקר.

מה שנחוץ לך זה לדבר עם נציג טכני ולהסביר לו את העניין שאחרי זה אתה תקבל אסמכתה טכנית כדי להחליף את המודם שלך בבזקסטור.

דרך אגב בחבילה של 5 מס"ש גם ינסו לדחוף לך מודם משולב בחינם וזה כבר לשיקולך אם אתה רוצה אותו או לא.

נ.ב. שגיעה 678 לא רק קשורה לסנכרון ויש לה הרבה גורמים (מכלול שלם של בעיות אפשריות).

גם במודם וכל מודם אחר כל פעם שאתה מתחבר לספק אתה מקבל כתובת IP חיצונית שונה מהמאגר שלו אלא אם כן אתה משלם על כתובת סטאטית.

אהלן גם לך!

ראשית תודה רבה על התגובה המהירה, המנומקת והנחמדה שלך :)

שנית :xyxthumbs:, אז אין לדעתך איזשהו מודם ספיציפי להמליץ לי עליו שאני אקח מהם ?

וניסתי כבר כמעט בכל שעה ובכל זמן להתקשר אליהם, אין, לצערי אני לא משיג אותם.. אני פשוט אצטרך ללכת אליהם מחר מתישהו ולהחליף את זה.

אני מקווה שזה במקום מביאים מחליפים, זה מגיע עם והכל ויהיה קל להתקין את הדרייבר ולהתעסק עם החייגן שלו להכניס את השם משתמש והסיסמה ולגלוש בקלות כמו עכשיו.

לגבי הדחיפה שהם ינסו לדחוף לי, כן, כבר ברק 013 ניסו לדחוף לי אלחוטית ביתית, ואמרתי לא תודה. אני לא צריך את זה.. גם אם זה באמת חינם

וכן, אני יודע ששגיאה 678 יכול להיות עוד דברים..

עכשיו, הדבר החשוב שלא התייחסת אליו אולי בגלל שלא שמת לב: הוא לגבי זה שאני צריך מודם שיהיה אפשר להכניס בו לפחות כבל מוצלב אחד שילך למחשב אחר..

קיים דבר כזה?

כי אתה מבין, מה שעכשיו מחובר מאחורה הכבל רשת מוצלב, אני מוציא אותו, מכניס את המודם רשת שאני מביא, ואז אני צריך איפשהו גם לחבר את זה מהמחשב השני מן הסתם, אז אני מקווה שאפשר לחבר אותו למודם עצמו או משהו כזה

אחרת אני בבעיה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתקנה האב/תיקח נתב או תקנה כרטיס רשת שני (שעולה גרושים דרך אגב).

למודם רשת אין צורך בשום וליצור חייגן זה בדיוק דקה על השעון.

עכשיו זה שהם דוחפים נתבים זה לא בהכרח אומר שזה משהו רע אבל כל אחד עושה את השיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני חייב לקנות האב או כרטיס שני?..

ממ וממתי שתי כרטיסי יכולים לפעול? לא יהיה התנגשויות והסינכרון מסובך או משהו?

PCI אתה מתכוון אני מאמין...

ממה שאני מבין ממך זה שאתה אומר שאין למודם כניסה כזאת במודם עצמו שתצא לעוד מחשב אחד לפחות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יתנגשו.

כבר כמה שנים טובות יש לך לוחות שמגיעים עם שני ממשקי .

לכל המודמים האלו יש כניסת ethernet אחת. רק לנתבים יש 4 כניסות ethernet ואנטנה של 802.11b/g.

פעם היה את alctael-thomson speedtouch 510 שסופק עם 4 כניסות של ethernet :P

בד"כ כרטיס ישב על חריץ PCI תבדוק לפני שיש לך אחד כזה פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תדריד את עצמך...

לך לבזוקסטור. ב49 ש"ח אתה מחליך למודם ..

אני ממליץ לך על הדגמים הבאים:

* aztech 600e

* rotal rta 1320a

* bfoucs 312+

שלושת המודמים האלה הם בין המודמים הכי נפוצים בישראל למשתמש הביתי. מניסיון אישי. שלושתם עם העמידות הכי חזקה !

בהצלחה ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה, הניתוקים שיש לך כרגע הם בגלל ....

למען האמת, הרגע קיבלתי ניתוק בזמן שכתבתי את התגובה הזאת, יש משהו כמו 20 ניתוקים ב 10 דקות.

עריכה:

נ.ב.

בת'ארד שהבאת עם השגיאה שלח/אל תשלח זה רוב הסיכוים שאין לך firewall.

הייתה לי כזאת שגיאה בזמנו עם אותו מודם.

נ.ב. 2

המודם aztech 600e הוא מודם גרוע, כדאי לך להתרחק.

ה siemens מצוין לעומת זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה, הניתוקים שיש לך כרגע הם בגלל ....

למען האמת, הרגע קיבלתי ניתוק בזמן שכתבתי את התגובה הזאת, יש משהו כמו 20 ניתוקים ב 10 דקות.

זה שיש ניתוקים אצלך זה לא אומר שאצלו יש בדיוק אותו דבר.

עריכה:

נ.ב.

בת'ארד שהבאת עם השגיאה שלח/אל תשלח זה רוב הסיכוים שאין לך firewall.

הייתה לי כזאת שגיאה בזמנו עם אותו מודם.

מה הקשר לחומת אש?

נ.ב. 2

המודם aztech 600e הוא מודם גרוע, כדאי לך להתרחק.

ה siemens מצוין לעומת זאת.

מה כל כך גרוע ב 600E?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) ל 90 אחוז מלקוחות יש ניתוקים כרגע.

2) אתה לא יודע איזה קשר יש. ניראה אותך מתחבר לאינטרנט עם ALE 070 בלי firewall מופעל במחשב. רואים שאף פעם לא היה לך מודם בלי firewall פנימי.

3) פשוט מודם גרוע, חבל שאני צריך לפרט לך מזה גרוע, אבל הינה:

* ניתוקים מדי פעם.

* קריסות וקפיאות, לא יכול להחזיק הרבה חיבורים בו זמנית.

* ממשק גרוע.

* מזמזם לפעמים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא אוהב את הכיוון שהדיון גולש אליו..

אני תומך בממוצא ב 50 לקוחות ביום עבודה שלרובם יש את המודם הזה כי הוא הכי נפוץ היום ומהנסיון הזה אני יכול להגיד לך שאין שום בעיה סדרתית איתו או כל דבר אחר שתיארת.

יכול להיות שנפלת על מכשיר תקול אבל זה לא אומר שכל הסדרה דפוקה.

1. ל90% מלקוחות ADSL יש נפילות סנכרון עכשיו? אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר?

2. איך מחסור בפייוול או נוכחות שלו משפיעים על תפקוד המערכת ואיך זה קשור לשגיעה שהיתה לו? וכן יצא לי להתחבר ללא פיירוול הרבה שנים.

3. תקראה את מה שכתבתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם ספציפי שלא יכול להחזיק כמות מסוימת של חיבורים? לא ניראה לי.

אני אגיד לך למה אתה חושב ככה, בגלל שרוב הלקוחות שלך לא משתמשים במודם בשימוש אינטנסיבי 24 שעות עם bitorrent + emule + שרת HTTP.

אתה פשוט לא רואה את המגרעות שיש לו כאשר אתה סה"כ גולש.

1) אני יודע על מה אני מדבר. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=317888.0

2) אתה פשוט לא יודע איזו שטות אמרת כרגע.

אתה פשוט כנראה אף פעם לא עבדת בלי firewall תוכנתי + חומרתי במחשב חשוף. כאשר אתה מתחבר לאינטרנט בלי firewall אתה ישר מקבל וירוס / spyware, בלי אפילו להכנס לדפדפן. הוירוס הממוצע שאתה מקבל הוא וירוס שפותח לך הודעת "שלח / אל תשלח" בצמוד לתהליך svchost. מה שתואם לתיאור שלו.

תנסה בעצמך, תקח את המודם הישן הזה ותתחבר איתו לאינטרנט בלי firewall.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני לא מרוצה מהציוד שלי, אבל זה לא מונע ממנו להיות גרוע.

פה רשום: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=317061.msg2757289#msg2757289

לא כל שגיאה, אבל אותו מודם ואותם סימפטומים? בגלל זה אמרתי שרוב הסיכוים שזה בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...